• Депілятор Епілятор жіночий Finishing Touch EL-292 - зображення 1
 • Депілятор Епілятор жіночий Finishing Touch EL-292 - зображення 2
 • Депілятор Епілятор жіночий Finishing Touch EL-292 - зображення 3
Депілятор Епілятор жіночий Finishing Touch EL-292 - зображення 1
Джерело живлення
Тип епіляції

Опис Депілятор Епілятор жіночий Finishing Touch EL-292

Епілятор Депілятор жіночий Finishing Touch EL-292 Білий
 

Процес росту волосся на тілі – ситуація цілком природна, але норми підтримання власного іміджу в нормі і неписані правила краси вимагають їх видалення з деяких ділянок. Хочеться, щоб така процедура була комфортною, безболісної, швидкою і ефективною, щоб жінка була постійно в формі, але уваги і зусиль для підтримки цього стану приділяла як можна менше.

Важливу роль для реалізації вищезгаданої проблеми відіграє Finishing Touch  зручний депілятор для дам. Видалення волосся самим безболісним, швидким і досить ефективним способом це сфера його застосування. Причому не важливо з яких частин тіла.

Залізні робочі частини пристрою з успіхом справляються як з тонкими і малопомітними, так і з грубими волосками. Сіточки, що стикаються з тілом, не завдають жодної шкоди шкірі і не викликають роздратування. Хоча застосування будь-яких засобів до завершення процесу видалення волосся не забороняється. Особливо модними зараз є корейські засоби по догляду.

Він автономний і працює від вбудованого акумулятора. Одного заряду достатньо для проведення декількох процедур (до трьох, залежно від масштабу). Функція автоматичного відключення служить для економного використання енергії батареї.

Эпилятору доступно все, плюс підсвічування. Обробці підлягають, за бажанням, будь-які ділянки тіла, з дотриманням гігієнічних норм. Виробник підказує, що це може бути шкірний покрив ніг або рук, чутливі зони бікіні і пахв, а також, якщо необхідно, шкіра обличчя.

Має підсвічування робочої ділянки, яка спрацьовує в момент зіткнення з шкірою. Користування ним не викликає труднощів і це можна робити в побутових умовах або навіть в салонах. Зарядка акумулятора здійснюється через порт мікро-USB. В комплекті є зарядний кабель, блок живлення від мережі. Дві насадки з хромованими гратами і щіточка для чищення – у складі набору. З таким пристроєм жінки будуть виглядати бездоганно, де вони б не були. Його компактність і портативність супроводжують цього. Користуватися таким пристроєм (по секрету) можуть як жінки, так і чоловіки. Його ефективність незмінна при зіткненні з будь-яким типом шкіри.

Характеристики Депілятор Епілятор жіночий Finishing Touch EL-292

Джерело живлення
Особливості
Тип епіляції
Колір
Тип епілятора
Кількість швидкостей
Тип головки
Країна виробник
Сфера використання
 • Побутовий
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Татьяна Римарчик
  • Продавець: VoltStore

  Это не эпилятор, а триммер....при чем плохой триммер

  Переваги:
  Нет
  Недоліки:
  Сплошной недостаток
Дивитися всі відгуки →

* Згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" цей виріб належної якості не може бути повернений та обміняний.