Форма бака
Тип нагрівального елемента (ТЕНа)
Вага
 • 33.5 кг кг
Тип встановлення

Опис Водонагрівач Zanussi ZWH/S 100 Nero (Nero DRY)

Водонагрівач Zanussi ZWH/S 100 Nero — нагрівач води накопичувального типу серії НЕРО. Внутрішній бак з покриттям з стеклоэмали. Ця інноваційна технологія покриття бака сприяє більш повільному освіту накипу, а також відбувається знезараження води. Функція швидкого нагріву води, половинна потужність.

На панелі управління нагрівача води є можливість встановити половину потужності водонагрівача. При цьому споживання електроенергії скорочується на 50%. Ця функція буде корисна в будинках зі старою проводкою або в приватному будинку.

Характеристики Водонагрівач Zanussi ZWH/S 100 Nero (Nero DRY)

Об'єм, л
Кількість ТЕНів
 • 1
Форма бака
Потужність, Вт
Тип нагрівального елемента (ТЕНа)
Вага
 • 33.5 кг кг
Матеріал бака
Тип встановлення
Країна виробник
Гарантія
 • 96 місяців
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 8

 • Виктор Чуприна
  • Продавець: Rozetka

  Купил это чудо, и где-то полтора месяца он лежал и ждал своего часа, пока закончат ремонт. Установили, включил, через пару часов услышал хлопок, и погас свет. Расследование выявило текущий бойлер :(. Может это только мне так не повезло, внешне бойлер понравился.. И с гарантией я попал, работяги выносили мусор после ремонта, и захватили коробку из-под бойлера с чеком и документацией %).

  Переваги:
  дизайн, узкий
  Недоліки:
  потек в первый день
 • Ярина Проценко
  • Продавець: Rozetka

  Не раджу покупку данного бойлеру. Після встановлення та спроби запуску постійно спрацьовувало Узо. Розетка надала контакти серв центрів АЛЕ! Печаток розетки як продавця в сервісній книжці не було, тому Сц відмовив в обслуговуванні без наявності печаток! Дзвінок представників розетки для вирішення цього питання чекаю вже близько тижня! Благо поруч є пункт видачі і хлопці проштампували гарант в серв книжці! Щодо бойлера! При відкритті кришки всередині шурупи тримались на чесному слові, через що всередині баку була протікша вода , і пошкоджений один тен! Сервісний майстер його замінив це пои тому зо ми ні разу не користувались бойлером!

  Переваги:
  Зовнішній вигляд, вузький
  Недоліки:
  Заводський брак і повне розчарування!!!
 • Карим Эль-Абдулла
  • Продавець: Rozetka

  Сдох бойлер, пол года и хватит. Худшая компания эвер.
  Послужил своим 6 месяцев и закончился
  Компания, видимо, на 24 месяца рассчитывала (срок гарантийного талона), но перестарились и получилось шесть месяцев
  На фото видно: розетка на месте, блок светится, а вот индикатор включения- нет

  Переваги:
  Цена
  Недоліки:
  Срок службы - пол года
Дивитися всі відгуки →

* Докладні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода містяться в гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації. У разі недотримання зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.