• Бойлер ELECTROLUX EWH 15 Rival U - зображення 1
 • Безкоштовна доставка
 • Експерти на зв'язку. КБТ
Бойлер ELECTROLUX EWH 15 Rival U - зображення 1
Форма бака
Габарити (ВхШхГ)
 • 46.5 x 27 x 27 см
Встановлення
Вага
 • 5.5 кг
Тип керування
Тип встановлення

Опис Бойлер ELECTROLUX EWH 15 Rival U

Electrolux серії EWH 15 Rival U (під'єднання води зверху) — на сьогодні найкомпактніші в асортиментному ряді електричних водонагрівачів Electrolux накопичувального типу. Попри невеликі розміри, прилад високотехнологічний і високопродуктивний. Він ідеальний для встановлення у невеликих приміщеннях, а його можливостей достатньо для того, щоб забезпечити гарячою водою навіть доволі велику сім'ю.

Innox Concept
Внутрішній бак виготовлений із неіржавкої сталі, дозволеної для використання в медицині та харчовому виробництві, за спеціальною технологією Inox technology. Для продовження терміну служби використовується особливий, аустенітний тип неіржавкої сталі з низьким вмістом вуглецю, що гарантує захист від міжкристалітної корозії.

Для виробництва внутрішнього бака водонагрівача EWH 15 Rival U застосовується аргон зварювання нового покоління. Сучасна технологія дбайлива до неіржавкої сталі, не пошкоджуючи захисного покриття, що запобігає протіканню в місцях зварювання.

Для нагрівання води використовуються мідні нагрівальні елементи з нікельованим покриттям, яке збільшує робочі можливості обладнання.

Як додатковий захист нагрівального елементу встановлено магнієвий анод для запобігання осіданню вапняних відкладень. Він видаляє мінеральні речовини та солі, що входять до складу накипу.

Зручне керування
З допомогою ручки керування можна налаштувати необхідний рівень нагрівання води, використовуючи діапазон, вказаний на шкалі. Під час нагрівання спеціальний індикатор на панелі керування буде світитися, вказуючи на те, що вода ще не досягла заданої температури. Після нагрівання до потрібної температури та вимкнення нагріву, індикатор згасне або змінить колір. Ви можете насолоджуватися гарячою водою.

Економічний режим
У моделі EWH 15 Rival U є функція економного режиму, за якого вода буде нагріватися до температури 55 °C. За такої температури підвищується робочий ресурс ТЕНа, відбувається знезараження води та майже не утворюється накип.

Система безпеки
EWH 15 Rival U має багатоступеневу систему безпеки. Спеціальний термостат не дає воді нагрітися більш ніж до 75 °C. Захист від сухого нагрівання вимикає нагрівальний елемент, якщо немає води в баку, що гарантує збереження ТЕНу. Запобіжний зливний клапан береже прилад від надлишкового тиску.

Теплоізоляція
Для ефективної теплоізоляції приладів використаний 22-міліметровий шар спіненого поліуретану (CFC-Free) — екологічно чистого матеріалу, який заповнюється за особливою технологією під високим тиском. Він безпечний для довкілля та здоров'я людей, теплоізоляційний та мінімізує теплові втрати та великі енерговитрати.

Характеристики Бойлер ELECTROLUX EWH 15 Rival U

Об'єм, л
Потужність ТЕНів
 • 1х1500 Вт
Регулятор температури
 • Відкритий (на корпусі)
Форма бака
Час нагріву
 • 0.68 год
Матеріал внутрішнього бака
 • Нержавіюча сталь
Комплектація
 • Бойлер
  Інструкція
  Гарантійний талон
Потужність, Вт
Габарити (ВхШхГ)
 • 46.5 x 27 x 27 см
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 48

 • Дмитрий Шалда
  • Продавець: Rozetka

  Нужно было домой бойлер, на одного взрослого помыться на раз с головой, грееться быстро. Брал на кухню по раковину, пока полет нормальный доволен. Не хотел штробить стены в санузел. Посмотрим как будет, по качеству не плохой, лучше чем другого бренда, который я посмотрел в магазине, в этом плавный регулятор и отзывчивый. не ставьте на самый максимум и будет счастье. Кстати выходы под воду металл а не пластик.

  Переваги:
  Подача воды сверху
  Недоліки:
  пока не нашел
 • Александра Урсул
  • Продавець: Rozetka

  Перед покупкой уточняла у оператора розетки точно ли есть в нём анод. Меня уверяли что да, есть. После установки проработал 2 месяца. ТЭН разорвало, анода не было.... Заменили ТЭН поставили анод, проработал неделю и накрылся терморегулятор. Починили. После проработал ещё 2 дня и опять сдох. В чём причина уже даже нет сил разбираться. Теперь стоит мёртвым грузом на балконе.
  Однозначно не советую.

  Переваги:
  Компактный
  Недоліки:
  отсутствует анод, быстро сгорает ТЭН
 • владимир пивень
  • Продавець: Rozetka

  Довго вибирав бойлер маленького розміру, щоб він вмістився у шафу під мийкою. Інщі маленькі бойлери своїми розмром займали почти весь простір у такій шафі. Саме ця модель підійшла краще за всіх. Разом з бойлером вмістився фільтр обратного осмосу та інщі предмети. Підключення води у вказаного бойлре зверху і його не портрібного навишувати на стіну. В комплекте йдуть дюбеля, клапан та шланго збросу тиску з баку. Також є можливість зняти кріплення з бака щоб він займав ще меньше місця. Покупкой дуже задоволений, все працює, гріє чудово ніякиз зауважень не має.
  Обслуговування "Розетка" чудове.

  #моєрозпакування

  Переваги:
  компактний розмір
  Недоліки:
  не має
  • Бойлер ELECTROLUX EWH 15 Rival U
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

Відео з Бойлер ELECTROLUX EWH 15 Rival U

* Докладні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода містяться в гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації. У разі недотримання зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.