Опис Витяжка Gefest у 11 к45

Група компаній GEFEST займається випуском сучасної кухонної побутової техніки з високими споживчими властивостями. Під торговою маркою GEFEST випускається велика номенклатура виробів: газові плити газоелектричні (комбіновані) плити,електричні плити, вбудовані газові та електричні столи, вбудовані духовки, очисники повітря і витяжки, плити настільні та посудомийниці. Завдяки широкому модельному ряду кожного виду продукції кожен покупець може вибрати товар, який повністю відповідає його споживчим перевагам.

Завдяки технічному прогресу в Вашій кухні завжди буде чисте повітря і здорова атмосфера. Все, що потрібно для цього зробити – купити кухонну витяжку. В той момент, коли були винайдені і надійшли в продаж кухонні витяжки, більшість жінок зітхнуло з полегшенням. Навіть перша примітивна витяжка для кухні позбавило від необхідності дихати випарами від підготовлюваної їжі і продуктами горіння газу, завдяки їй запахи з кухні не проникали в інші кімнати будинку, а сам процес приготування став більш комфортним. А та перша кухонна витяжка лише віддалено нагадувала сучасні, які, порівняно з нею, можна назвати справжніми гігантами з точки зору функціональних можливостей.

Серед кухонних витяжок можна виділити найбільш широко вживані варіанти:

  • декоративні
  • камінні
  • острівні
  • телескопічні
  • вбудовувані та ін.

Витяжка кухонна Gefest У 11 К45 - це витяжка камінного типу, яка стане не тільки корисною функціональною деталлю, а й справжньою прикрасою кухні і дозволить оживити інтер'єр. Камінні витяжки легко встановлюються, їх прикріплюють до стіни за допомогою шурупів і дюбелів. Дана модель володіє досить низьким рівнем шуму, але, в той же час, високою продуктивністю, а також металевим рамковим фільтром, додатковим освітленням, рециркуляційним і витяжним режимом, з фільтром вугільної просоченням і іншими корисними перевагами.

Основна функція кухонної витяжки – очищення повітря від небажаних домішок у вигляді частинок жиру, гару і кіптяви. Вона повинна тримати повітря в чистоті, уберігати кухонні меблі і стелю від неохайного нальоту, а також перешкоджати поширенню неприємних запахів.

Фільтри:жировій
Тип:купольна
Ширина корпусу:500 мм
Кількість швидкісних режимів:3
Колір:білий
Матеріал корпусу:метал
Продуктивність:300 м3/годину
Рівень шуму:65 Дб

 

Фільтри: жировій
Тип: купольна
Ширина корпусу: 500 мм
Кількість швидкісних режимів: 3
Колір: білий
Матеріал корпусу: метал
Продуктивність: 300 м3/годину
Рівень шуму: 65 Дб

Характеристики Витяжка Gefest у 11 к45

Колір
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.