Форма бака
Тип нагрівального елемента (ТЕНа)
Габарити (ВхШхГ)
 • 760x385x410 см
Встановлення
Тип керування
Тип встановлення

Опис Водонагрівач Eldom "Eureka" ECO 50

Нагрівачі серії Eldom "Eureka" - це найбільша група товарів в асортименті нашої компанії і дані серії включають найбільш популярні електричні нагрівачі Eldom. Це не випадково, враховуючи їх широко відомі пропозиції деталей циліндричної форми, численні інновації, високоякісні матеріали, власні ноу-хау і десятки років досвіду.

Основні переваги

Економічний - товста і компакта ізоляція, не містить хлорфторвуглеців, зроблена за спеціальною формулою, яка гарантує мінімальні втрати енергії;

Безпечний - з унікальним шестирівневий захистом;

Довговічний - жаростійке покриття місткості для води, згідно з інноваційної формули емалі з підвищеним вмістом цирконію (Zr)

Надійний антикорозійний захист - двомагниева система анодів захищає весь об'єм ємності для води від корозійних процесів;

Спеціальний еліптичний профіль, ноу-хау Eldom;

Зовнішній капілярний термостат;

Капілярний термовимикач;

Трубчастий електричний елемент для нагріву - розроблений і виготовлений Eldom, використовуючи технології останнього покоління;

Комбінований металевий запобіжний клапан «3 в 1» - здійснює механізми балансування, перевірки і деференцийний клапан;

Водонепроникний перемикач з підсвічуванням

Температурний індикатор.

Енергоефективний водонагрівач

Eldom EUREKA ECO 50 – це довговічний водонагрівач, в якому резервуар для води покритий шаром зносостійкої цирконієвої глазурі і містить два магнієвих стрижня для оптимального захисту від корозійних процесів. Це значно збільшує термін служби цього пристрою. Прилад енергоефективний завдяки ізоляційного шару поліуретанової піни, не містить ХФУ, товщиною 32 мм, він має досить низькі тепловтрати. Призначений для експлуатації в квартирах, житлових будинках, офісних приміщеннях, де необхідно гаряче водопостачання.
Бойлер на 50 л підходить для душа 2-3 осіб.
Водонагрівач дуже надійний: у нього 6 рівнів захисту. При виготовленні використовують новітні технології в області електричного опалення труб. Всі пристрої Eldom також мають зовнішній термостат, термометр і вимикач з підсвічуванням. Вони зроблені в межах Європейського Союзу і відповідають всім стандартам. Завдяки постійному технічному вдосконаленню та використанню високоякісних матеріалів, ELDOM є лідером ринку водонагрівальних пристроїв.
ELDOM EUREKA ECO 50 оснащений двома нагрівальних елемента, які можуть включатися незалежно один від одного. Сухий нагрівальний елемент призначений для додаткового захисту від води, багатої вапном. Електричні трубчасті елементи нагріву зроблені за інноваційними технологіями.

Характеристики Водонагрівач Eldom "Eureka" ECO 50

Об'єм, л
Потужність ТЕНів
 • 2 Вт
Індикатор температури
 • Електронний
Регулятор температури
 • Відкритий (на корпусі)
Форма бака
Час нагріву
 • 1 час 18 минут год
Матеріал внутрішнього бака
 • сталь
Потужність, Вт
Тип нагрівального елемента (ТЕНа)
Габарити (ВхШхГ)
 • 760x385x410 см
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Докладні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода містяться в гарантійному талоні або в інструкції з експлуатації. У разі недотримання зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.