Фотографии и видео покупателей

Оставьте свой отзыв об этом товаре

 • Вадим
  • Продавец: Rozetka

  Згодний з іншими відгуками:
  - температура не правдива так як він сам гріється, в холодильнику показуватиме 12 градусів
  - показники вологи дивні, після 2 годин роботи зволожувача показник майже не змінюється. І оскільки він гріється, довіряти сенсу мало
  - рівень СО2 постійно треба калібрувати, і головне - сенсу від нього мало.
  Хочете чисте повітря? Просто поставте циклічний таймер на кожні 30 хвилин і відкривайте вікно на 5-10 хв

  Отже, просто відкривайте вікно і не витрачайте ваші кошти на подібні пристрої, про які ви забудете через місяць

 • Володимир Овчаренко
  • Продавец: Rozetka

  Коли купував ніби у описи не було вказано, що пристрій тримає 6 годин (це при включеному екрані, а при виключеному максимум доба), інакше б я його не купував. Це вимагає, щоб пристрій завжди був підключений до розетки, що не дуже поєднується із гарним дизайном пристроя і фоточками, де він просто стоїть десь автономно. Також вразило наявність micro USB, коли вже давно з’явився стандарт USB-C, це теж не дуже поєднується із дизайном пристроя.

  Достоинства:
  Дизайн
  Недостатки:
  Батарея та роз’єм зарядки
  • Представник бренду

   Добрий день, Володимир! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили переваги цієї моделі термогігрометру. Думка кожного клієнта важлива для нас, ми врахеємо моменти, на які Ви вказали для покращення продукту. Бажаємо тривалої експлуатації!

 • Никита
  • Продавец: Rozetka

  Благодаря этому прибору я узнал, что полностью закрывать окна даже на ночь не стоит, и что включение газовой плиты легко доводит показания до 2000-3000 ppm, а значит после использования газа нужно очень хорошо проветривать. Да и вообще оказалось, что удерживать показания в пределах 700 (пока индикатор зелёный) практически невозможно в холодное время года, да и в тёплое не так-то просто.

  У прибора удобные большие цифры, подсветку можно выключить, довольствуясь цветным индикатором. Показывает температуру и влажность, причём в обычных условиях показывает правильно. Если взять в руку - влажность мгновенно растёт, также пока не зарядится, завышает температуру, ведь нагревается в процессе зарядки. Это никак не мешает.

  Но всё портят заниженные показатели уже через сутки после калибровки. То есть прибор нельзя просто поставить и забыть, нужно каждый день его калибровать. Поэтому как простой в использовании потребительский прибор он не работает. А вот чтобы немного помучится, но узнать базовые вещи, он как раз подходит. Но судя по комментариям, у многих получилось наоборот - порадовались низким показаниям и довольны этим, то есть прибор их дезинформировал, и лишь немногие комментаторы указывают на проблемы в точности измерений.

  Заявленный диапазон от 0 до 5000, фактически же от 400.

  Достоинства:
  Работает после калибровки, автономность выше заявленной.
  Недостатки:
  Необходимость калибровать каждый день.
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Микито! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви оцінили переваги приладу. Думка кожного клієнта важлива для нас, ми врахуємо Ваше зауваження для покращення якості продукту. Перепрошуємо за незручності та бажаємо гарних вражень!

 • Ефремова Мария
  • Продавец: Rozetka

  Як з'ясувалось, єдиний спосіб підтримання рівня СО на адекватному рівні - постійно відкрите вікно, хоча б на мікро провітрювання і кілька разів на добу звичайне. Пристрій привчив до нових звичок, окрім того перестала боятись перехолодити малюка, коли мені здається що холодно, але насправді правильна темпетатура для малечі

  Достоинства:
  Наочно показує, що провітрювання недостатнє
  Недостатки:
  невистачає годинника, інколи дратує свічіння
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Маріє! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви задоволені придбанням термогігрометру нашого бренду та оцінили його функціонал. Бажаємо тривалої та легкої експлуатації!

  • Никита

   Мария, подсветка отключается коротким нажатием на кнопку B.

 • Покупець
  • Продавец: Rozetka

  Цей пристрій значно змінює ритм життя. З ним приходиться часто провітрювати приміщення, СО2 у кімнаті накопичується дуже швидко, а на кухні ще швидче. Без цього пристію не звертали уваги на якість повітня у приміщенні, зараз постійно дивимосмя на показники цього датчтка СО2. Один купили. Якщо був би не круглий то купили би ще один.

  Достоинства:
  Бренд СМІЛИВІСТЬ (РОЗЕТКА) - RZTK! - Реалізує лише якісні товари!
  Недостатки:
  1. Круглий корпус, важко закріпити на поверхні, на столі наприклад. Є ножка, але доцільно зробити підставку. 2. Можно носити на шнуркі, але корпус для носіння не дуже маленький, краще казати - великий корпус. 3. Швидко розряжається.
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас! нам приємно, що Ви з нами та обираєте товари бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили функціонал приладу.
   Думка кожного клієнта дуже важлива для нас, ми врахуємо моменти, на які Ви вказали для покращення якості продукту. Бажаємо тривалої експлуатації та мирного неба!

 • Андрей Савченко
  • Продавец: Rozetka

  Хорошо для начального использоания, помог подобрать режим проветривания на окнах для постоянно приемлемого воздуха (после чего устройство по сути не нужно).

  Крупные цифры быстро надоели, были бы полезней с часами. Но можно отключить экран и оставить цветной индикатор.

  Очень сильно завышает температуру, сейчас показывает какие-то невероятные +27, другой цифровой термометр +19.

  Достоинства:
  Отключаемый экран
  Недостатки:
  Сильно завышает температуру
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Андрію! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. В разі, якщо у Вас виникли проблеми з експлуатацією термогігрометру, радимо звернутися до найближчого сервісного центру для консультації та вирішення Вашої проблеми. Адреси сервісних центрів Ви можете переглянути за посиланням: ссылка. Бажаємо гарних вражень!

 • Людмила
  • Продавец: Rozetka

  Все нужные показатели собраны в одном месте. Минималистичный стиль, ничего лишнего. К работе нареканий нет.

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Людмило! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

 • Александр
  • Продавец: Rozetka

  Свою функцию выполняет. Стоит учесть естественное поведение - пока устройство не будет заряжено на 100%, будет нагрев из-за чего возможна погрешность в измерении температуры в большую сторону.

  Достоинства:
  работает, выполняет свою функцию
  Недостатки:
  не выявлено
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Олександр! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

 • Сергей Кривонос
  • Продавец: Rozetka
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Сергію! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

 • Олексій
  • Продавец: Rozetka

  Через тиждень користування заряду від батареї вичтачало га 1 день. По гараниії видали новий прилад, і та сама ситуація. Прилад працює від батареї максимум 1

  • Никита

   В характеристиках указано "до 6 часов", а тебе хватало на день, то есть вчетверо больше заявленного. Зачем тебе поменяли, не понимаю, но из-за тебя кто-то получит б\у.

  • Олег

   б,у магазин не торгует

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Олексію! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваше звернення. Як Ви можете побачити в описі приладу, при повній зарядці термогігрометр може працювати до 6 - ти годин. Сподіваємося, Ви все ж зможете оцінити переваги цієї моделі. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

 • Дмитрий
  • Продавец: Rozetka

  Устройство работает очень странно. Сразу после калибровки показывает правильно, но примерно через сутки начинает резко занижать - где-то на 300-400 единиц. Производитель, скорее всего, знает об этой особенности, поэтому, чтобы не спалиться, ограничил минимальные показания 400 ppm - иначе порой можно было бы наблюдать практически невозможные значения около 100. А "Розетка", видимо, просто ставит свой логотип, не вникая в особенности работы прибора, так что от менеджеров толковых комментариев не добиться.
  Берегите здоровье! Не верьте на слово нечестным коммерсантам. Чаще проветривайте. И постоянно калибруйте))

  Достоинства:
  Не дорогой
  Недостатки:
  Нужно калибровать каждый день
  • Уже купил

   У меня то же самое. Уже две недели их калибрую и не могу понять их логику работы. Что интересно, когда было лето они работали нормально. Как только настала зима, все стали показывать низкие показатели. Такое чувство что это как-то связано с температурой или влажностью. Возможно их надо калибровать при той же температуре и влажности, что и в доме. Но как это сделать не совсем понятно.

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Дмитро! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваше звернення. Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження від експлуатації термогігрометру. Радимо Вам звернутися до найближчого сервісного центру для вирішення проблеми, яка у Вас виникла. Бажаємо гарних вражень!

  • Никита

   Подтверждаю, у меня аналогичное поведение.

 • Евгений
  • Продавец: Rozetka

  #МойRZTK_фото
  Покупкой доволен, вроде адекватно реагирует на изменения окружающей среды (числа правдоподобные в разных условиях), на второй день запускал калибровку в парке (впрочем, по нему нельзя было сказать - запустилась калибровка, или нет). Включен все время от сети через обычную телефонную зарядку. В комплекте идет провод (USB_A -> micro usb), но без самой зарядки. Устойчивость нормальная на разных поверхностях. Если взять в руку - влажность за считанные секунды поднимается с 35 до 75% - очень занятно, но в остальном показатели правдоподобные.

  Достоинства:
  Адекватно работает
  Недостатки:
  Странный датчик влажности (хотя для основных случаев использования - работает нормально)
  • Евгений

   Upd: калибровка нействительно тогда не запустилась, ее нужно запускать на выключенном устройстве. Запускал позже калибровку несколько раз, похоже что она просто сдвигает диапазон (при калибровке датчик считает, что сейчас воздух чистый, и в будущем при таком воздухе будет показывать около 400ппм), так что стоит запускать на максимально чистом воздухе

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Євгеній! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви задоволені покупкою та оцінили функціонал термогігрометру. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

 • Сергей Мазуренко
  • Продавец: Rozetka

  Работает. И пользоваться вы им будете до тех пор (у меня неделя) пока не выработаете график вентилирования помещения.

  Достоинства:
  Работает
  • Александр Терещенко

   Поделитесь графиком, может и не нужно будет покупать

 • Алексей Кожин
  • Продавец: Rozetka

  Весьма удачный датчик СО2. Приятный дизайн и яркий, заметный дисплей. Меряет как СО2 так и температуру с влажностью достаточно точно. Проверял по калиброваным приборам - претензий нет. В некоторых датчиках такого типа ставят внутри крыльчатку, чтобы прогонять воздух. Тут такого нет, и как по мне это плюс, так как со временем она частенько разбалтывается и начинает гудеть.
  В минусы можно записать разве что некоторую избыточность. Без температуры с влажностью можно было бы и обойтись и за счёт этого несколько снизить цену. Все равно показываются они мелким шрифтом, и обычно, если уж человек озаботился содержанием СО2 в воздухе, то термогигрометр у него уже и так есть)

  Достоинства:
  Точность показаний, дизайн
  Недостатки:
  Некоторая избыточность функционала
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Олексій! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що Ви задоволені придбанням термогігрометру та його функціоналом. Також вдячні за Ваші поради, ми обов'язково візьмемо їх до уваги для покращення якості продукту. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

  • Август

   Модель датчика без температуры и влажности называется PTH-4. Его я и купил на распродаже 11.11.

 • Володимир Гайко
  • Продавец: Rozetka

  Весьма полезный девайс. На основе его показаний эмпиричиским путем вычислили оптимальное время и регулярность проветриваний в офисе и дома.

  О чем НЕ написано в инструкции:
  1. Включать калибровку нужно на ВЫКЛЮЧЕННОМ устройстве.
  2. Коротким нажатием А фарингейты меняются на цельсии.
  3. Для корректного отображения Со2 ему нужно минут 5. Для температуры - 10 - 15 (если с улицы принесли).
  4. В случае сомнений в показаниях - калибруйте. Чем чаще, тем лучше. Это реально помогает.
  5. Ставье подальше от людей. В непосредственной близости от человека показатели будут завышены.

  Достоинства:
  Компактный, простой в обращении.
  Недостатки:
  Дороговато.
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Володимир! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Щиро вдячні Вам за обґрунтований коментар та Ваші зауваження. Ми обов'язково врахуємо їх для покращення якості продукту. Бажаємо тривалої експлуатації та гарного настрою!

 • Олексій
  • Продавец: Rozetka

  Загалом класний прилад для домашнього користування

  Датчик СО2 доволі чутливий. За кілька секунд проводяться заміри і оновлюється показник.
  Гігрометр ледь повільніший, а от термометру треба дати 10-30хв для точного виміру температури.
  Рекомендую обов'зково проводити калібрування, так як з упаковки СО2 показував на ~300 ррм вище.
  Калібрування проводиться на свіжому повітрі так:
  1) виключити пристрій (довго тиснемо кн В)
  2) затискаємо кн А і В одночасно - висвічується 0200. Це зворотній відлік до початку калібрування
  3) чекаємо 200 секунд час на ініцалізацію

  Достоинства:
  Чутливість, зручність
  Недостатки:
  Делікатна фарба корпусу і екран, легко подряпати
  • Олексій

   Після тижня користування помітив дивну поведінку: раз на 1 або 2 дні датчик в приміщенні починає показувати занижені покази СО2 аж до 500 - 400.

   Необхідно регулярно калібрувати! Або повертати продавцю, або в ремонт.


   Питання до представника бренду RZTK:
   чим спричинена непередбачувана поведінка датчика СО2 ?
   чи можливо відкалібрувати датчик раз на місяць/рік?

 • Алина
  • Продавец: Rozetka

  На доставку и целостность нареканий нет, а вот показатели очень подозрительные. Иногда выглядят правдоподобно, а иногда очень странно. На фото сравнение с другими приборами в помещении. На втором фото показания на улице, когда реальная температура была ниже +10.
  #VойRZTK_фото

  Достоинства:
  Хорошо выглядит, хорошо видны показания
  Недостатки:
  Иногда странные показатели
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Аліно! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Звертаємо Вашу увагу на те, що у разі, якщо Ви сумніваєтеся в показниках термогігрометра, рекомендуємо відкалібрувати його, затиснуши на вимкненому пристрої одночасно клавіші А і В і після ввімкнення перевірити показники знову. Також звертаємо Вашу увагу, що заміри та виведення показників можуть бути дещо інертними, так як вони сильно залежать від перепаду температур та вологи навколишнього середовища. Бажаємо Вам тривалої експлуатації та гарних вражень!

 • Сергей
  • Продавец: Rozetka

  Прислали Б/У товар!
  Коробка распечатана, думал ну такое, проверяли. Пришел домой, рассмотрел на свету - отпечатки по всему устройству, внутри мятые документы, и о чудо!!!!! Внутри коробки лежит чек, о покупки этого устройства почти месячной давности!!!! Короче говоря продан товар БУ. Буду оформлять возврат. Огромный осадок.

  Достоинства:
  Не знаю
  Недостатки:
  Б/у товар
 • Роман Стеценко
  • Продавец: Rozetka

  #МійRZTK_відео
  Вимірювання СО2 адекватне, при провітрювані і без провітрювання приміщення спостерігаються відповідні зміни показника СО2.
  Є сумніви до точності виміювання температури і вологості у порівнянні з іншими пристроями вимірювання. Буду порівнювати ще, використовуючи інші, більш точні пристрої для вимірювання. Коли будуть результати оновлю відгук.

  Достоинства:
  вимірювання СО2 адекватне.
  Недостатки:
  є сумніви до точності виміювання температури і вологості у порівнянні з іншими пристроями вимірювання.
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Романе! Дякуємо за вибір бренду RZTK та за те, що знайшли час і поділилися своїм враженням. Раді, що Ви задоволені покупкою і якістю термогігрометра нашого бренду. Бажаємо тривалої експлуатації та точних показників!

 • Лариса
  • Продавец: Rozetka

  Ничего особенного, обыкновенный электронный определитель. Цена высокая.

  Недостатки:
  Существенный недостаток - заряжать нужно каждый день!
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Ларисо! Дякуємо за вибір бренду RZTK та Ваш відгук. Сподіваємося, Ви все ж зможете оцінити переваги цієї моделі термогігрометру. Думка кожного клієнта важлива для нас, ми обов'язково врахуємо Ваше зауваження для покращення якості продукту. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

  • Август

   В комментарии за 10 декабря я описал способ решения по поводу зарядки. Способ рабочий. Уже неделю нормально работает.

 • Мельник Александр
  • Продавец: Rozetka

  Вроде бы показывает правильно основываясь на ощущениях и внешних обстоятельствах

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Олександре! Дякуємо за вибір техніки RZTK та високу оцінку якості продукту. Щиро раді, що термогігрометр Вам сподобався і Ви задоволені покупкою. Бажаємо тривалої експлуатації та гарних вражень!

 • Олексій Голуб
  • Продавец: Rozetka

  Купив собі у спальню щоб контролювати якість повітря перед сном. Працює чудово, заряджається від micro USB, можна залишити підключеним до розетки і не думати про батарею взагалі.

  В якості експерименту, засік показники пристрою до і після відчинення вікна -- див. фото.

  Достоинства:
  Маленький, на аккумуляторі, є датчик CO2
  Недостатки:
  Підставка не дуже зручна, пристрій може легко шататися
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Олексій! Вдячні Вам за високу оцінку продукції бренду RZTK. Щиро раді, що Ви залишилися задоволеними від покупки термогігрометру. Бажаємо Вам тривалої експлуатації та гарних вражень!

  • чумлан

   то есть после провертивания - темп понизилась, а СО2 - повисилось? ви впустили улекислий газ с улици?

  • Станислав Лукьяненко

   Мне тоже интересно, как это получается - после проветривания (очевидно правое фото, 17 градусов, прохладнее) уровень СО2 больше? Так быть не должно

 • Алексей
  • Продавец: Rozetka

  Отличная штука. Теперь знаю, что вентиляции моего дома не всегда хватает чтобы поддерживать здоровый уровень CO2.

  Дом 65 м^2, окна старые (деревянные), в одной комнате, дальней, всегда приоткрыта форточка, в санузле всегда работает вытяжка, установленная в 100 трубу (идея была чтобы свежий воздух заходил в эту приоткрытую форточку и выходил через вытяжку, проходя таким образом через большую часть дома). Мы с женой и собакой находимся постоянно дома, так как работаем удаленно.

  Ну и в целом, вроде оно так и работает, если закрыть форточку и выключить вытяжку - то уровень CO2 быстро растет, и за несколько часов становится больше 1000 единиц. С работающей же вентиляцией рост CO2 значительно меньше.

  Но все равно, даже с рабочей вытяжкой и приоткрытой форточкой, довольно часто к концу дня уровень CO2 подымается до 1000 единиц. Точно могу сказать, что это как минимум зависит от ветра (возможно еще от других факторов). А именно, если есть ветер - то все хорошо, но если ветра нет - то к концу дня становится печально. Вообщем после покупки данного устройства, стали перед сном проветривать весь дом каждый день, а в особо безветренные дни еще дополнительно 1-2 раза днем. В итоге получается большую часть времени поддерживать уровень CO2 ниже 700 единиц. Кстати, прибор так же хорошо помогает понять сколько нужно проветривать.

  Данный эксперимент проводился осенью, в конце сентября. Чтобы не мерзнуть мы сейчас отапливаемся кондиционером, вообще есть радиаторы и твердотоплевный котел. Подозреваю зимой наша вентиляция будет работать значительно лучше и не нужно будет так часто проветривать. А летом наоборот еще хуже и нужно проветривать чаще.

  В итоге, схема с частичной вентиляцией и проветриваниями работает довольно хорошо, мы стали себя лучше чувствовать и быть более продуктивными. Правда, с проветриванием в сельской местности часто бывает большая проблема из-за дыма из труб отоплений. По просту, иногда невозможно проветрить. По этому в будущем планирую устанавливать клапана приточного воздуха с фильтрами.

 • Шнепов Алексей
  • Продавец: Rozetka

  Отличная штука. Теперь знаю, что вентиляции моего дома не всегда хватает чтобы поддерживать здоровый уровень CO2.

  Дом 65 м^2, окна старые (деревянные), в одной комнате, дальней, всегда приоткрыта форточка, в санузле всегда работает вытяжка, установленная в 100 трубу (идея была чтобы свежий воздух заходил в эту приоткрытую форточку и выходил через вытяжку, проходя таким образом через большую часть дома). Мы с женой и собакой находимся постоянно дома, так как работаем удаленно.

  Ну и в целом, вроде оно так и работает, если закрыть форточку и выключить вытяжку - то уровень CO2 быстро растет, и за несколько часов становится больше 1000 единиц. С работающей же вентиляцией рост CO2 значительно меньше.

  Но все равно, даже с рабочей вытяжкой и приоткрытой форточкой, довольно часто к концу дня уровень CO2 подымается до 1000 единиц. Точно могу сказать, что это как минимум зависит от ветра (возможно еще от других факторов). А именно, если есть ветер - то все хорошо, но если ветра нет - то к концу дня становится печально. Вообщем после покупки данного устройства, стали перед сном проветривать весь дом каждый день, а в особо безветренные дни еще дополнительно 1-2 раза днем. В итоге получается большую часть времени поддерживать уровень CO2 ниже 700 единиц. Кстати, прибор так же хорошо помогает понять сколько нужно проветривать.

  Данный эксперимент проводился осенью, в конце сентября. Чтобы не мерзнуть мы сейчас отапливаемся кондиционером, вообще есть радиаторы и твердотопливный котел. Подозреваю зимой наша вентиляция будет работать значительно лучше и не нужно будет так часто проветривать. А летом наоборот еще хуже и нужно проветривать чаще.

  В итоге, схема с частичной вентиляцией и проветриваниями работает довольно хорошо, мы стали себя лучше чувствовать и быть более продуктивными. Правда, с проветриванием в сельской местности часто бывает большая проблема из-за дыма из труб отоплений. По просту, иногда невозможно проветрить. По этому в будущем планирую устанавливать клапана приточного воздуха с фильтрами.

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Олексію! Дякуємо за вибір RZTK та Ваш відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені своїм вибором. Бажаємо тривалої експлуатації та завжди найкращих резуьтатів!

  • Алекс

   Олександр, дякую за такий детальний відгук з описом нюансів

 • Николай Неизвестный
  • Продавец: Rozetka

  #МойRZTK_фото
  Удивило, что когда смотришь прямо на экран под прямым углом, информация блекнет. Лучше видно информацию сверху. Могу предположить, что это такая фича.
  Непосредственно по качеству измерений пока сказать ничего не могу - не с чем сравнивать.

  Достоинства:
  Компактный корпус
  Недостатки:
  Хуже читается экран при прямой видимости
 • Андрій Березюк
  • Продавец: Rozetka

  Показники екрану легко читаються. Зручно, що можна відключити екран залишивши лише світловий індикатор. Вимірював якість повітря вдома, і пізніше взяв в офіс. Тепер переконувати співробітників відкрити вікна і провітрити приміщення стало легше :)
  #МійRZTK_фото

  Достоинства:
  Чіткий дисплей. Моментальні вимірювання.
  Недостатки:
  Не відчув
 • Микола Коржан
  • Продавец: Rozetka

  Для тих хто жалієтсья що батарейка швидко сідає - спробуйте вимикати підсвітку екрану!

  Це мастхев пристрій для офіса

  Достоинства:
  Високий ppm - Низька продуктивність! Допомагає в офісі
  Недостатки:
  Ціна відлякує
  • Август

   чтобы не выключать подсветку и не держать всё время на зарядке можно использовать вариант описанный мной в комментарии за 10 декабря.

 • Виталий Корчак
  • Продавец: Rozetka

  Приятный дизайн, простой и удобный в использовании. Но батарея немного портит впечатление, не хватает даже на сутки.

  Недостатки:
  Мало держит батарея
 • Максим Лянной
  • Продавец: Rozetka

  Невероятный датчик, который наконец-то позволил контролировать концентрацию углекислого газа в квартире и дал преимущество в споре об открытии "форточки" :)

  Правда, очень важно сразу откалибровать датчик поставив его на откосе интенсивного движения воздуха (приблизительно, на тумбочке напротив двух открытых окон). Этого мне не хватило в инструкции к термогигрометру, однако помогли отзывы. При этом, очень просто сделал сам процесс калибровки, который проходит полностью автоматически при одновременном нажатии кнопок A+B при выключенном устройстве (выключение длительным удержанием кнопки B). По поводу аккумулятора ничего сказать не могу, он достойный для такого типа устройства. Сами посудите, датчику необходимо анализировать качество воздуха по трем параметрам, приблизительно каждую минуту на протяжении десяти часов. Разумеется, аккумулятора хватает на 1-1.5 дня, при использовании с периодическим режимом "дыхания" (ожидания, кратным нажатием кнопки A), в условиях когда нет необходимости очень часто анализировать качество воздуха.

  Спасибо большое, компании Rozetka за добросовестное обслуживание, грамотную доставку и безопасную оплату!

  Достоинства:
  Компактный, корректный и эстетически приятный
  Недостатки:
  Не хватило детализации о правильности выполнения процедуры калибровки
 • Василь Чедрик
  • Продавец: Rozetka

  Датчик CO2 вимірює адекватно, температуру і вологість також. Якщо в одній кімнаті одна людина, вікна і двері закриті, то рівень CO2 піднімається до небажаних показників вже через 1-2 години. Привчає частіше провітрювати приміщення, що суттєво покращує самопочуття. Дуже рекомендую!
  #МійRZTK_фото

  Достоинства:
  Якість, ціна адекватна навіть якщо порівнювати з aliexpress. Корисно для здоров'я!
  Недостатки:
  Немає bluetooth, немає пам'яті, показує тільки моментальні показники, було б зручно якби був графік.
 • Денис Коваленко
  • Продавец: Rozetka

  000

  Достоинства:
  Очень полезный, в современных реалиях, аппарат
  Недостатки:
  Маленький объём батареи
 • Антон
  • Продавец: Rozetka

  Купил послушав уважаемого доктора.
  1. Через пару дней выяснил, что прибор неточен в показания влажности. Есть 2 настенных гигрометра, есть с чем сравнивать. Отклонения до 10%, что много.

  2.А вот с CO2 самое интересное. Датчик видимо реагирует на влажность (при дыхании влажность повышается), а не измеряет фактически процент. Проверить легко, тут уже об этом писали. Что является очень неточным показателем, по сути вводящим в заблуждение за немалую сумму.

  3. И добила батарея. Держит максимум день, ночью вырубается, нужно постоянно держать его на зарядке. Это очень неудобно, примите этот факт во внимание.

  Вернул, потратил деньги на возврат (отправка за свой счет) + вернулась чуть меньшая сумма (комиссия). Разочарован, советую внимательно подумать о данных недостатках перед приобретением гаджета который по сути бесполезен.

  Достоинства:
  Нет
  Недостатки:
  Неточность, требуется постоянная зарядка
  • Журов Константин

   По п.2 - ты на него дышишь - CO2 повышается. Все логично

  • Олег Федоришин

   Це прилад домашнього користування без термокомпенсації.Коли на вулиці сильний туман і спробувати зробити заміри СО2, дані будуть спотворені. На відомому китайському інтернет-магазині можна купити даний пристрій на 500 грн дешевне.

  • Ольга Прокопенко

   У меня на сяоми очистите воздуха 35% влажность, тут 36%. То есть правильно меряет. Только пришел к этому числу за час наверное. Не сразу. Медленно выровнялся с изначальных 45%.

 • Петро Черній
  • Продавец: Rozetka

  Якісний зручний девайс, точність і швидкість реакції на зміну параметрів повітря хороша (перевіряв по іншому СО2 датчику і гігрометрам)

  Було б взагалі круто мати такий де девайс, тільки щоб він ще лог (історію) зміни СО2 писав, хоча б за останню добу і це потім синхронізувати на телефон по блутузу!

  Достоинства:
  Зручний, компактний, є батарея, хороша точність вимірювання, зручно що є діод-світлофор (RAG status), таким чином можна вимикати підсвітку і про діоду дивитись
  Недостатки:
  Можна було б ще звуковий сигнал додати

  Хотілось би ще версію з внутрішньою пам'яттю блутузом, щоб бачити на мобільному історію зміни показників
 • Артем Т
  • Продавец: Rozetka

  Изменяется динамично:
  * если нет проветривания - показания растут;
  * если есть проветривание - показания падают.

  Температуру и влажность показывает с достаточной точностью.
  Работает всю ночь, без включенного экрана, на батареи еще хватает.

  Хочу еще купить, но цена еще кусается.

  Отличный подарок людям, которые беспокоятся за собственное здоровье!

  Достоинства:
  Заявленные функции выполняет
  Недостатки:
  Яркий диод - ночью может резать глаза =)
 • Уже Купил
  • Продавец: Rozetka

  Думал что достаточно проветривал, оказалось нет. Полезное устройство. Куплю ещё.

  Достоинства:
  Оплачено как заявлено
  Недостатки:
  Не вижу
 • Віктор Зілінка
  • Продавец: Rozetka

  Гарна "цяцька", але батарея портить всі враження.

  Достоинства:
  Компактність, дизайн.
  Недостатки:
  Батарея більше однієї доби не тримає заряд.
  • Сергій

   А його не можна під'єднати до постійного живлення через USB, щоб не заряджати кожен день?