Отзывы покупателей о Мультимейкер RZTK SM 756SS

111 отзывов

Код:  331830274

Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Світлана
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Пластини не надто щільно прилягають до поверхні, тож коли вперше користувалися, готували вафлі, то вершкове масло затекло всередину пристрою. Дізналися, коли хотіли спробувати гриль і знову нагріли пристрій: масло розтануло та потекло з боків.
  Пластини, звісно, відмити просто, а що робити із маслом всередині, і чи можна тепер взагалі користуватися мультимейкером - не зрозуміло.
  Якщо хтось уже стикався з такою проблемою - підкажіть, будь ласка?

  • Представник бренду

   Добрий день, Світлано! У разі очевидного потрапляння рідини всередину приладу, будь ласка, припиніть його використання. Для уточнення деталей ситуації, що склалася, і консультації щодо вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

 • Людмила Семененко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  У кожного покоління свої улюблені ласощі. У моєму дитинстві – це горішки зі згущенкою, у моїх дітей – товсті віденські вафлі, а от в онука – вже пончики з дірочкою.
  Цей мультимейкер задовольняє смаки всіх поколін!
  Придбала зі знижкою і користуюсь з задоволенням. Всім дуже смачно, а мені ще й дуже просто радувати своїх улюбленців, бо для всього один девайс!

  Достоинства:
  якісний багатофункціональний прилад
  • Представник бренду

   Добрий день, Людмило! Наш щиро приємний факт того, що наша техніка повсякчас тішить наших покупців та дарує незабутні враження при кожному використанні. Бажаємо легкості у подальшій експлуатації!

 • Ярина Коваль
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Перший раз прийшов мультимейкер із тріснутим корпусом. На Rozetka зробили заміну і вже зовсім скоро ми пекли свої перші вафлі.

  Достоинства:
  Швидко готуються вафлі. Зручно, що панелі знімаються.
  Недостатки:
  Сам пластик має вигляд не надійного, але в експлуатації все працює добре
  • Представник бренду

   Вітаємо, Ярино! Дякуємо за придбання мультимейкера RZTK цієї моделі. Добре, що питання, яке виникло, швидко й успішно вирішене. Раді, що Ви задоволені використанням цього приладу та залишили свій відгук. Бажаємо подальшого успішного користування і смачних ласощів!

 • Владислав Бойко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Змушені були повернути після детального розгляду вдома. Пластик дешевий. Пластини як фольга тонкі. Що ж, на чей раз замінити більш дешевим гаджетом не вийшло, хоча інші товари від RZTK подобаються. Тож, придбаємо мультимейкер від Gorenje. Який брали спробувати в користуванні у знайомих. Різниця просто колосальна.

  Достоинства:
  не виявлено
  Недостатки:
  не якісні матеріали
  • Представник бренду

   Добрий день, Владиславе! Шкода, що у Вас склалася подібна думка. На жаль, неможливо універсалізувати відношення користувачів загалом, адже критерії у кожного індивідуальні, а зачасту з високим ступенем завищені. Наразі дану модель мультимейкера успішно використовують сотні покупців та повністю задоволені своїм вибором. Бажаємо вдалих придбань та приємного користування вже існуюючою у Вас технікою від RZTK!

 • Надія Думанська
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Чудовий прилад з багатим функціоналом для приготування різноманітних смаколиків.

  Достоинства:
  6 видів пластин у комплекті за притомну ціну, хороша робота
  Недостатки:
  не думаю
  • Представник бренду

   Добрий день, Надіє! Ми щиро раді, що Ви оцінили переваги цієї моделі мультимейкера, описавши значні для Вас особливості у відгуку. Бажаємо відчувати легкість та комфорт у подальшому користуванні!

 • Наталия Пылыпюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Сьогодні забрала в пункті видачі, принесла додому, вирішила спробувати зробити сендвічі. Перед тим прочитала інструкцію. Мультимейкер прогріла як вказано, виключила. Через деякий час включила, він нагрівся, поклала сендвіч, закрила. Через хвилину-півтори з нього пішов дим, всередині нижній тен світився яскраво-помаранчевим. Поплавилась панель, на яку кладеться хліб. Навіть через деякий час після виключення, тен був яскраво-помаранчевий, а верхній ні. Все. Прилад не працює. Завтра везу назад.

  Достоинства:
  Не встигла помітити, так як прилад не пропрацював і дня.
  Недостатки:
  Згорів навіть не почавши працювати.
 • Євген Севаст'янов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Треба контролювати якість материалів та виконання щоб не допускати таких проблем з якістю.

  Достоинства:
  Дешево, багато насадок
  Недостатки:
  насадка для смаження(а-ля гріль) дуже поганої якості - облізло все покриття за 2 тижні не дуже частого користування. Придбати окремо - нереально. Або травитися, або не користуватися
  • Представник бренду

   Добрий день, Євгене! Дякуємо за висловлену думку. Під торговельною маркою RZTK випускаються виключно товари з партій, які пройшли успішне тестування перед реалізацією кінцевому покупцю. Доречно зазначити, що нам відома процедура контролю якості, а також характерні нюанси, які, на жаль, не враховуються клієнтами через занадто критичне ставлення та відсутність необхідної кількості інформації. Якщо у Вас є конкретні пропозиції для стовідсоткового уникнення браку або унеможливлення псування елементів комплектування чи безпосередньо товару самим користувачем, будемо раді побачити Вашу розгорнуту думку, якою можна поділитися через адресу електронної пошти, наявну в інструкції з експлуатації. Стосовно матеріалу покриття, ми не можемо бути впевнені в абсолютному виконанні вказівок інструкції з боку користувача, що також слід враховувати. Матеріал покриття абсолютно безпечний у будь-якому вигляді та ніяк не впливає на здоров'я. Для уточнення наявності відповідного комплектування, будь ласка, зверніться на гарячу лінію RZTK: 0-800-331-319. Вдячні за розуміння.

 • Юрій Івашко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  купувалось заради випікання "горішків"закордноном. Не було знайдено ні в кого з відомих брендів аналогічного якісного виробу, з поміж майже однакових китайців обрав цей, сподіваючись що розетка їх перевіряє. Свої функції виконує, але якби форма горішків була глибша - результат бум би набагато гарнішим.

  Достоинства:
  ціна, розміри
  Недостатки:
  приїхав с тріщиною, форми горішків не достатньо глибокі
  • Представник бренду

   Добрий день, Юрію! Вдячні за Ваш відгук з описом вражень стосовно цієї моделі мультимейкера. Сподіваємось, що вказані Вами недоліки не завадять відчувати ефективну роботу пристрою. Бажаємо легкої та довготривалої експлуатації!

 • Женя Гладус
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Зручний у використанні, на свої гроші чудово справляється, доволі швидко гріється.

  Достоинства:
  Багатофункціональний
  Недостатки:
  Рідина і конденсат потрапляють на дроти
  • Представник бренду

   Добрий день, Євгене! Ми щиро раді, що після первинної експлуатації Ви залишились задоволені ефективною роботою цієї моделі мультимейкера. Ми також звернули увагу на вказаний Вами недолік. Надійна ізоляція дроту не дозволить волозі спричинити шкоду пристрою, але радимо пильнувати за процесом та дотримуватись правил безпеки, що зазначне і в інструкції. Бажаємо приємного та легкого використання!

 • Наталія Скрипнік
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Тепер це мій улюблений помічник!!!
  Сендвіч з хрусткою скоринкою..ммм
  Венські вафлі теж легко приготувати. В мене на 2 вафелькі готувались 7 хвилин, а потім туди різні начинка на ваш смак.

  Достоинства:
  Багато різноманітних насадок. Все працює чудово!
  Недостатки:
  Нема
  • Представник бренду

   Добрий день, Наталю! Ми щиро раді, що Ви оцінили переваги цієї моделі мультимейкера, а Ваш побут збагатився різноманіттям смаколиків. Користуйтесь із задоволенням!

 • Александр Ющенко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  На 4 день користування зламались верхні закріплювачі, через що закріплення пластин та подальше приготування їжі неможливе. Вже написав заявку на ремонт/повернення, сподіваюсь на швидку реакцію, або на повернення коштів.

  • Представник бренду

   Добрий день, Олександре! Для сервісного звернення потрібно віднести прилад у точку видачі інтернет-магазину "Розетка" або відправити його перевізником. Детальна інформація із цього питання доступна за посиланням: ссылка. Актуальна інформація щодо точок видачі "Розетка", які працюють нині, за посиланням: ссылка. У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, зателефонуйте за номером гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

 • Страхова Александра
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Купляла на подарунок мамі цей мультімейкер. Сьогодні вирішили його опробувати. Спочатку (по обіді) зробили пару сендвечів, все вийшло добре. Залишили відчиненим та вимкненим (як по інструкції). Ввечері ще собі зробити сендвечів, включили вилку в розетку, він блимнув, а потім з нього дим пішов. Зразу все виключили і побачили що нижня панель поправилась (фото). Дуже шкода, але буду повертати товар.

  Достоинства:
  Нема
  Недостатки:
  Зламалось
  • Представник бренду

   Добрий день, Олександро! Дуже прикро, що сталася ця ситуація. Для сервісного звернення скористайтеся інформацією з ссылка. У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, зателефонуйте за номером гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми зможемо допомогти Вам!

 • Артем Агафонов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Брав собі для гарячих бутербродів.
  Все чудово працює!)

  Достоинства:
  Швидко гріється. Багато змінних панелей
  • Представник бренду

   Добрий день, Артеме! Ми щиро раді, що придбаний нещодавно мультимейкер нашого бренду тішить Вас високою ефективністю своєї роботи. Користуйтесь із задоволенням!

 • Богдан Журик
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  працює норм
  Но тостер гудить як трансформатор (значить він жарить)
  Но готує добре

  Недостатки:
  -
  • Представник бренду

   Добрий день, Богдане! Ми щиро раді, що придбаний нещодавно мультимейкер нашого бренду тішить Вас високою ефективністю своєї роботи. Користуйтесь із задоволенням!

 • Александр Карпенко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Свої функції виконує на всі 100

  • Представник бренду

   Добрий день, Олександре! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості цієї моделі мультимейкера від RZTK. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

 • Сергей Хомченко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Понравилась спасибо

  • Представник бренду

   Добрий день, Сергію! Дякуємо Вам за придбання техніки нашого бренду, а також за високу оцінку якості цієї моделі мультимейкера від RZTK. Бажаємо Вам відмінних результатів та довготривалої експлуатації!

 • Олександр Горбань
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Беру техніку рзтк вже не вперше,і ви знаєте вдало...Рекомендую,дуже гарно все працює,випікає рівномірно...А бутерброди на грілі то сама головна функція.

  Достоинства:
  Все пече і гріє,готує все що закладено до функціоналу...
  Недостатки:
  Було б непогано вмонтувати кнопку живлення,не дуже зручно весь час витягати з розетки штекер по готовності,зручніше було б кнопкою вимикати і вмикати...
  • Представник бренду

   Добрий день, Олександре! Дякуємо за вибір техніки нашого бренду, а також за слушну рекомендацію стосовно поліпшення зручності користування мультимейкером. Ми завжди з ентузіазмом готові розглянути пропозиції наших покупців. Бажаємо найкращих результатів у приготуванні улюблених смаколиків!

 • Александр Шевцов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Читав у відгуках що цей мультимейкер не надто потужний. Можу впевнено відповісти що це не так. Сендвічі підсмажились десь за три хвилини. Якщо не любите вуглинки то будьте уважні. Готує дуже швидко, як на мене це плюс, не люблю довго чекати. Після першого включення був запах неприємний і зник, то мабудь нові тени. Ні горішків, ні вафлі ще не робив. Кількість насадок вимагає замислитись про місце збереження. Замки для кріплення жаровень викликають сумніви в довгому використанні, але це моя особиста думка, можливо я помиляюсь, час покаже. Дуже не вистачає вимикача, але я такого не бачив і в інших моделях.

  • Представник бренду

   Добрий день, Олександре! Дякуємо за вибір техніки саме нашого бренду, а також за Ваш розгорнутий відгук стосовно досвіду експлуатації даної моделі мультимейкера. Бажаємо найкращих результатів, а також легкої та довготривалої експлуатації!

 • павло Коровський
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Гріє чудово багато форм у комплекті протягом двох місяців використовуємо майже кожен день нарікань немає... Побачимо скільки пропрацює.

  Достоинства:
  Досить велика комплектація
  Недостатки:
  Поки немає
  • Представник бренду

   Добрий день, Павло! Дякуємо за придбання мультимейкера цієї моделі та за доданий відгук через певний час експлуатації з найвищою оцінкою. Бажаємо легкої та довготривалої експлуатації!

 • Наталія Лещенко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Мій фаворит

  • Представник бренду

   Добрий день, Наталю! Ми щиро раді, що після первинної експлуатації Ви повністю задоволені ефективною роботою цієї моделі мультимейкера. Бажаємо приємного та легкого використання!

 • Ігор Мартинюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Незамінна річ на кухні. Гарна якість. Користуюсь два місяці. Заявленими характеристикам відповідає.

  Достоинства:
  Гарна якість товару
  Недостатки:
  Не знайшов.
  • Представник бренду

   Добрий день, Ігорю! Ми щиро раді, що ця модель мультимейкера бренду RZTK прийшлась Вам до вподоби. Будьте впевнені, що зробили правильний вибір. Бажаємо легкої та довготривалої експлуатації!

 • Станіслав Шувалов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Ок

  • Представник бренду

   Добрий день, Станіславе! Дякуємо за вибір бренду RZTK та високу оцінку якості продукту. Бажаємо тривалого користування і приємних вражень!

 • Виктория Буряк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Користуємся пів року, всі задоволені, легкий у використанні. Виходять смачні бутерброди, вафельки, горішки) дитина легко справляється з сніданком

  Достоинства:
  Багатофункціональний
  Недостатки:
  Невиявила
  • Представник бренду

   Добрий день, Вікторіє! Ми щиро раді, що після первинної експлуатації Ви повністю задоволені ефективною роботою цієї моделі мультимейкера. Бажаємо завжди смачних та неповторних результатів у приготуванні улюблених смаколиків!

 • Світлана Ткаченко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Крута штука якою користуюся дуже часто. При цьому після пів року використання всі знімні панельки цілі, не облізли і не засмажилися. Використовую тільки силіконову лопатку.
  Рекомендую тим, кому треба чи не щодня дивувати своїх домашніх.

  Достоинства:
  надійний пристрій, добре пече, часто виручає мене
  • Представник бренду

   Добрий день, Світлано! Ми дуже раді, що після тривалого часу експлуатації Ви повністю задоволені ефективною роботою цієї моделі мультимейкера. Бажаємо приємного та легкого використання!

 • Юрій
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Використовуємо лише для "підсмаження" хлібу. Для випікання тих же вафель занадто мала потужність і нерівномірний розігрів, готування розтягується на вічність. Реальна потужність до 700вт, діапазон перепаду температур між включенням і виключенням тенів складає 50° (145-195°), тобто після розігріву тен вмикається досить рідко. Для приготування бутербродів норм, низька потужність не дає їм згоріти)

  Достоинства:
  Компактна, багато насадок
  Недостатки:
  Замала потужність, досить плоскі форми, нерівномірний прогрів
  • Представник бренду

   Добрий день, Юрію! Дякуємо за вибір продукції від RZTK. Потужність кожного пристрою протестована безпосередньо на виробництві та повністю відповідає дійсності. У разі проявів нехарактерно низької температури поверхонь та супутніх з цим труднощів, радимо звернутись за сервісним обслуговуванням, скориставшись інформацією у наступному посиланні:
   ссылка
   При виникненні додаткових питань, телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

 • Анна
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Перестала працювати через неділю. Поплатилися лапки через 3 дні використання!!!!не викидайте гроші на вітер.

  Недостатки:
  Китайський хлам
  • Представник бренду

   Добрий день, Анно! Прикро, що Ви отримали негативний досвід користування цим мультимейкером. Нагадаємо, що гарантія на товар становить 2 роки. Для сервісного звернення скористайтеся інформацією з ссылка. У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, зателефонуйте за номером гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

 • Віта Шевченко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Головною перевагою цього мультимейкера є комплектація. Головним недоліком — відсутність книги рецептів. А загалом я дуже задоволена покупкою. Прилад відповідає очікуванням, пече рівномірно, панельки не облазять (користуюсь виключно дерев’яною лопаткою).

  Достоинства:
  ціна-якість
  Недостатки:
  рецепти шукаю в інтернеті
  • Представник бренду

   Добрий день, Віто! Ми дуже раді, що Ви оцінили зпереваги цієї моделі мультимейкера, описавши значні для Вас особливості у відгуку. Бажаємо відчувати легкість та задоволення під час приготування улюблених смаколиків!

 • Сергій Плох
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Поки працює добре. Ціна- якість відповідна

  • Представник бренду

   Вітаємо, Сергію! Ми вдячні Вам за придбання та позитивну оцінку мультимейкера RZTK цієї моделі. Бажаємо приємного користування та смакування!

 • Анжела Бирко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Пробовала делить бутерброды и орешки, получается легко. Результатом довольна

  • Представник бренду

   Добрий день, Анжело! Дякуємо, що обираєте саме нашу техніку для власного побуту. Ваш вибір дуже важливий для нас. Користуйтесь із задоволенням!

 • Костянтин
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Досить непоганий пристрій, кілька різних форм. Виглядає якісно. Гріється доволі швидко. З мінусів - надто короткий кабель живлення. Також при першому включенні з нього пішов їдкий дим. Скоріш за все, шматочок пластмаси потрапив на тен. В подальшому користуванні не спостерігалося більше.

  Достоинства:
  Функціонал
  Недостатки:
  Короткий кабель
  • Представник бренду

   Добрий день, Костянтине! Дякуємо за придбання техніки нашого бренду. Кіптява виникає через обгорання нагрівальних елементів, оскільки це абсолютно новий товар, після чого явище більш не спостерігається. Бажаємо найкращих результатів у приготуванні улюблених смаколиків!

 • Андрей Макович
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Для утренних бутербродов идеальный вариант. Пластины хоть и снимаются но в этом нет необходимости, можно просто вытирать салфеткой, антипригарное покрытие работает.

  • Представник бренду

   Добрий день, Андрію! Дякуємо, що обираєте саме нашу техніку для власного побуту. Ваш вибір дуже важливий для нас. Користуйтесь із задоволенням!

 • Юлія Гуменюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Дуже дякую, чудова ,незамінна річ на кухні. Шкода що раніше не замовила

  Достоинства:
  Легка у використанні
  Недостатки:
  Поки немає
  • Представник бренду

   Добрий день, Юліє! Дякуємо, що обрали техніку саме нашого бренду. Нас дуже тішить факт Вашої радості з причини підвищення продуктивності справ у побуті під час приготування страв після придбання мультимейкера цієї моделі. Бажаємо найкращих результатів у приготуванні улюблених смаколиків!

 • Юлія Пашина
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Пам’ятаю, у моєї мами була ціла куча всіляких горішниць, вафельниць та інших форм для плити, щоб тішити нас різною випічкою. Зараз усе набагато простіше. Один такий девайс, як мультимейкер, робить життя значно легшим. Ця модель має шикарну комплектацію, і тепер уже я тішу маму та своїх малих різномінітними смаколиками. Усі дуже задоволені. Дякую Розетці!

  • Представник бренду

   Добрий день, Юліє! Ми щиро раді, що після первинної експлуатації Ви повністю задоволені ефективною роботою цієї моделі мультимейкера. Бажаємо приємного та легкого використання!

 • Іванна Андріяш
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Повелись на акцію і багатофункціональність.
  Краще зробіть його дорожче але більшим і якіснішим. Не миється, затікає все в середину, не рівномірно прогрівається

  Достоинства:
  Лиш на перший погляд вони є
  Недостатки:
  Не практичне, не миється нормально
  • Представник бренду

   Добрий день, Іванно! Дуже прикро, що Ви отримали негативний досвід використання цього мультимейкера. Можливо, Вам не вдалося розібратися з експлуатацією та обслуговуванням. Для уточнення обставин ситуації, що склалася, і вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Ми завжди готові допомогти!

 • Віталіна Клічко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  не переключает на зелёную лампочку,непонятно когда она нагрелась, печёт одну сторону только хорошо другая сторона не очень хорошо ,и очень долго ,скорее варит ,а не печет

  Достоинства:
  То что можно сделать что-то уже хорошо
  Недостатки:
  Не переключается на зелёную лампочку и очень долго печёт
  • Представник бренду

   Добрий день, Віталіно! Ймовірною причиною може бути недостатня температура нагріву одного з ТЕНів, що спричиняє описане Вами явище, у тому числі з некоректною індикацією. Ми обов’язково вирішимо цю проблему. Для цього зверніться, будь ласка, за сервісним обслуговуванням до найближчої точки видачі ROZETKA або скористайтесь інформацією у наступному посиланні:
   ссылка
   У разі виникнення додаткових питань, телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

 • Євгенія Данилюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Ще не пробувала.
  Товар виглядає нормально.
  Проте немає насадки для горішків.

  • Представник бренду

   Добрий день, Євгеніє! Дякуємо за вибір техніки нашого бренду. У разі питань, що пов'язані з комплектацією, телефонуйте, будь ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!