Электробритва PHILIPS S5630/12

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Электробритва PHILIPS S5630/12 56

#40785782
Уже купил
50% пользователей считают этот отзыв полезным
Первая моя электробритва, а потому сравнивать буду со станком. Бреет хуже, но при наличии времени и желания можно добится сопоставимого со станком качества, однако, раздражения тут не избежать. Речь о сухом бритье, влажное - значительно менее эффективное, хотя, допускаю, у меня ещё мало опыта, пользуюсь около 2-х недель. Бриться вынужден каждый день (при использовании исключительно электробритвы), заряда хватает на 3 раза. Идеальный варинт - комбинирование бритвы и станка. ~80% щетины с лёгкостью отрабатывает бритва. Как результат - отличное качество бритья и практически полное отсутсвие дискомфорта, даже с учетом чувствительной кожи. Вот он, мой рецепт счастья)
Достоинства: Симпатично выглядит, тихо работает, легко чистится
Недостатки: Касательно конкретно устройства - их нет, недостатки, полагаю, относятся в целом к классу устройств, об этом ниже
#40120560
Вопрос к представителю, какая бритва пришла на смену модели rq 1150/16?
Или какой есть сейчас аналог PHILIPS rq 1150/16 ?
Спасибо
#39361041
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
#мояраспаковка

Огромное спасибо магазину Розетка за первоклассное обслуживание и быструю доставку товара!
Доставили за 2 дня курьером домой.
Бритва отличная!
Бреет хорошо, дизайн супер, заряжается быстро и самое главное - от нее нет раздражения!!
Очень плавно скользит по лицу и буквально массажирует его.
Рекомендую к покупке
Достоинства: Бритва отличная
Недостатки: Нет
#39338529
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Посоветуйте что выбрать: эту бритву или набор S5050/64 ???велика ли разница в качестве бритья, нужен ли этот турбо режим на деле ???
Достоинства: +
Недостатки: -
#39284259
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Вопрос к представителям компании: как чистить (мыть) триммер, который идет в комплекте к этой бритве (S5630/12)? Ни в документации, ни в гугле информации не нашли.
#39223287
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Підтримую попередній коментар. Вологе гоління дійсно якісніше, але все ж трохи гірше ніж станком. Фото додаю. Загалом для себе я вибрав - буду бритись насухо кожного ранку. Повністю задоволений цією бритвою.
Достоинства: Ціна/якість відповідають. Хороша бритва.
Недостатки: Відсутнє місце під тример та зарядку у футлярі.
#39191535
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Моя перша електробритва.
Прийшла з Розетки 8.02.2019. Розетка спрацювала незмінно чітко. Подяка працівникам.
Станком голився раз на 3-4 дні, інакше шкіра не стигала відновлюватися від подразнення. Виходить, що більше часу був небритий, ніж побритий. Тому бритву купував для щоденного гоління. Спробував як сухе, так і мокре з гелем.

Мої враження і досвід:

1. Заряду батареї вистачило на два тижні, 9 сеансів гоління: 4 мокрих, 5 сухих. Перша зарядка після отримання 8.02, наступна 21.02. Так що якщо відрядження не надто затяжні, то зарядку можна і не брати.
2. Сухе гоління звичайно гірше ніж станком, тому потрібно голитись кожен день. Воно добре для підтримання охайного вигляду на 1 день. По часу займає 4-5 хв. Звичайно, коли шурувати довго, хвилин 10-12, то можна добитись якості співставимої зі станком, це правда, але після цього таки виникає подразнення, котре, проте, швидко проходить за 1-2 години. Також тоді потрібно доволі сильно тиснути на бритву. Але таке застосування сухого методу на мій погляд не є раціональним. Воно, все таки, для щоденного швидкого підтримання вигляду. Хочете досконалого результату від цієї бритви - голіться на мокро!
3. Мокре гоління по якості просто чудове! Точно не гірше як станком! Наступний раз голишся аж через 2 дні. Подразнення фактично нема. Думаю, леза також зношуються значно менше.
4. Особисто для мене тепер стало можливим голитись хоч кожен день не страждаючи від подразнення.
5. Виконуйте рекомендації виробника! Не намагайтеся збрити нею 4,5, ...-денну щетину. Ви ж не для цього її купували?
6. Тримером користуватись пробував, але якість його роботи якась не дуже, можливо просто треба навчитись правильно ним працювати..
7. Турборежим. Пробував тільки раз, перед написанням цього відгуку. Маю враження, що вибриває краще, ніж в звичайному і при тому створює навіть менше подразнення. Може за рахунок більшої швидкості лез. Швидше, чи ні - не засікав, бо то залежатиме від багатьох факторів: навику, як росте щетина, якої чистоти хочеш досягти і т.д.

Отже, бритвою я дуже задоволений. Вона повністю підтвердила мої очікування і мету з якою я її купував. Думаю, якщо у вас шкіра не гіперчутлива, або ви не закінчений перфекціоніст, то цією бритвою ви будете задоволені. Інакше го купувати 7000 або 9000 серії.
Достоинства: Якість гоління, заряд батареї.
Недостатки: В футлярі не передбачено місця для зарядного пристою та тримера.
Roman Koval'chukУже купил
Толково написано. Повністю підтримую.
#39067455
Уже купил
Все чудового, бритва просто супер. Одне але. На сайті вказано, що в комплекті є тример з регульованою насадкою гребінь(нижче фото), а в прийшов звичайний тример без насадки. Купуючи цю бритву, я розраховував, що за такі гроші буде нормальний тример з регульованою насадкою, але вийшло зовсім не так. Прикро.
Достоинства: Бриє чудово, якість на найвищому рівні.
Недостатки: Не відповідність опису, вказаного на сайті з реальним комплектом
Эксперт Rozetka
Доброго дня, Олексій! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання.
#38928003
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Качество и комфорт бритья лично для меня сомнительны по сравнению с моделью купленной 5 лет назад. Преимущество в том, что можно бриться с пеной. Кстати. До сих пор триммером не пользовался, так как мотаюсь по командировкам, а он остался в упаковке. В футляре место для него не предусмотрено..
Достоинства: Легко чистить под струёй воды.
Недостатки: Триммер надо отдельно цеплять в случае необходимости
#38923245
Уже купил
Повністю задоволений. Щетина жорстка, заростаю швидко. На фото дводенна щетиа. Брав щоб голитись щодня. Результатом задоволений. Бриюсь насухо. Поки шкіра ще звикає - є мінімальне подразнення. Навіть приємно - відчуття побритості звичайне, як від Жилета. Якщо використати засіб після гоління - ніякого подразнення не відчуваю взагалі. Якщо бритись кожен день - результат кращий, а подразнення ще менше. Працює тихо, бриє швидко. Тример ніби якийсь слабенький, але може то субєктивно, - підправити скроні вистачає. До цього був старий Панасонік сітковий (ES7027). Батько купив собі новий його аналог, я взяв цей Філіпс. Що старий, що новий Панас бриють трохи краще, порівнюючи на дотик. Що логічно - сітка фізично там тонша. Але візуально це непомітно. Батько за Панас. Особисто мені цей Філіпс подобається більше - тихіший, меньш вібрує в руці, швидше бриє, подразнення в мене меньше. Виглядаєш і почуваєшся побритим. Без заморочок з водою та гелями. Саме те що хотів, щоб бритись на роботу. Для дружини звісно краще бритись станком. ☺️
Достоинства: Швидко, якісно й тихо бриє. Легко мити.
Недостатки: Поки не виявив.
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!

Электробритвы