Электробритва PHILIPS AquaTouch S5050/64

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Электробритва PHILIPS AquaTouch S5050/64 370

Самые полезные отзывы

#37573839
86% пользователей считают этот отзыв полезным
Бритву PHILIPS AquaTouch S5050/64 подарувала дружина на день народження. Вона поставляється в дуже щедрій комплектації: електробритва, пристрій для підстригання, тример, футляр.
Бритва оснащується лезами з фірмовою технологією ComfortCut, які як заявляє виробник завдяки головкам із закругленими краями гладко ковзають і захищають шкіру. Що ж, можу тільки підтвердити ці слова. Раніше я користувався електробритвами різних виробників тому є з чим порівняти. Спробував голитись і насухо і вологе бриття: результатом був супер задоволений. З усіх випробуваних мною раніше бритв – ця найкраще справляється зі своєю основною задачею.
Раніше я використовував вологе гоління щоб не було подразнень, але з цією бритвою для мого типу шкіри це стало не обов’язковим. Після сухого гоління в мене взагалі відсутні будь які подразнення. Сам процес проходить дуже легко та приємно, та займає небагато часу. Процес гоління в мене займає не більше 5 хв. Зручна ергономічна форма та використані технології в цій бритві сприяють цьому.
Завдяки головки з фірмовою технологією Flex (головки рухаються по 5 напрямкам) бритва краще збриває підборіддя та навколо шиї. А сам процес простіший – не потрібно вивертати руку з бритвою під різними кутами для гарного результату.
Так як бритва підтримує вологе бриття її можна мити просто під краном з водою – і це ДУЖЕ ЗРУЧНО.
Попередню бритву доводилось чистити щіточкою довго і ретельно. Цю ж бритву після використання: просто відкрив, підніс під кран на 2 -3 секунди і все! Вона абсолютно чиста!
Згідно інструкції бритва працює в середньому 30 хв від заряду (цього має вистачити на 9 голінь), після чого її потрібно ставити на зарядку на 8 годин. На корпусі є індикатор, який вказує коли закінчується заряд. Як правило, після його загоряння ще можна кілька хвилин голитись, чого вистачає щоб встигнути доголитись перед вимкненням бритви. Також потрібно мати на увазі, що під час заряджання бритву не можна використовувати (вона не включається). Це зроблено тому, що бритва підтримує вологе гоління. В моєму сценарії використання одного заряду вистачало на впевнених два тижні (майже кожен день зранку бриюсь, лише іноді пропускаю).
Також є зручна функцію для блокування бритви довгим утримання кнопки включення. Після блокування бритва не включається від легкого або випадкового натискну на кнопку (наприклад в сумці з речами), а її потрібно утримувати якийсь час для розблокування (як в мобільних телефонах). Це дуже зручно, тому що в мого колеги, коли ми були у відрядженні, бритва іншого виробника, в літаку включилась сама та «дзеленчала» весь переліт в сумці в багажі)) і було досить неприємно дізнатись, коли колега по прильоту збирався поголитись, а його бритва розряджена, та ще й зарядний пристрій він не взяв (задля економії місця в багажу) так як розраховував що заряду вистачить на весь час відрядження.
До речі, блок живлення в цієї бритви розміром з аналогічний в сучасному мобільному телефоні, тому місця багато не займе ,але має власний роз’єм.
Виробник рекомендує кожні два роки замінювати головки. Цією моделлю я користуюсь тільки пів року, тому ще не можу з впевненістю говорити на скільки вистачить їх, але судячи по моїй попередній бритві (HQ6927) – головки залишаються гострими ще довго після рекомендованого терміну.
З усього вищесказаного можу сказати що бритва мені дуже сподобалась! Користувався я різними електробритвами і від різних виробників, але ця забезпечує найкращу якісь бриття з бездоганним комфортом без подразнень.
Якби була нагорода «Краща електробритва року» – я віддав би голос саме за цю модель!
#PHILIPS
Достоинства: Якість бриття, відсутність подразнень, процес бриття який приносить задоволення, ергономічність, комплект поставки, якість самої бритви.
Недостатки: Немає
Saha ZholobУже купил
Бритва супер очень доволен
#35455376
80% пользователей считают этот отзыв полезным
Подскажите, будет ли скидка на данную бритву к Новому Году?

Все отзывы

#46860164
Уже купил
50% пользователей считают этот отзыв полезным
Купив повирив реклами а вона брі є недобре я нею не задоволений не бритва а мусор сесно
Недостатки: Не добре бри є
Представитель бренда Philips
Доброго дня, Артур! Дякуємо за Ваш вибір та коментар. Для досягнення оптимальних результатів гоління рекомендуємо звернути увагу на наступні поради: 1. Не рекомендується натискати на бритву занадто сильно. Бритва повинна лише злегка торкатися шкіри - основну роботу виконує ножовий блок; 2. Переміщати бритвені головки по поверхні шкіри варто здійснюючи як прямі, так і кругові рухи (діаметром приблизно 5 см);3. Якщо волоски дуже довгі, попередньо необхідно трохи підрівняти їх; 4. Перші кілька використань може з'являтися подразнення. Для звикання шкіри до бритвеної системи Philips може знадобитися 3 тижні, протягом яких слід регулярно голитися (не менше 3 разів на тиждень), щоб волосся і шкіра звикли до нової бритві. Під час цього періоду рекомендується використовувати тільки нову електробритву і не вдаватися до додаткових способів гоління. Додаткові способи гоління ускладнюють процес звикання до нової бриючої системи.
Представитель бренда Philips
Доброго дня, Артур! Дякуємо за Ваш вибір та коментар. Для досягнення оптимальних результатів гоління рекомендуємо звернути увагу на наступні поради: 1. Не рекомендується натискати на бритву занадто сильно. Бритва повинна лише злегка торкатися шкіри - основну роботу виконує ножовий блок; 2. Переміщати бритвені головки по поверхні шкіри варто здійснюючи як прямі, так і кругові рухи (діаметром приблизно 5 см);3. Якщо волоски дуже довгі, попередньо необхідно трохи підрівняти їх; 4. Перші кілька використань може з'являтися подразнення. Для звикання шкіри до бритвеної системи Philips може знадобитися 3 тижні, протягом яких слід регулярно голитися (не менше 3 разів на тиждень), щоб волосся і шкіра звикли до нової бритві. Під час цього періоду рекомендується використовувати тільки нову електробритву і не вдаватися до додаткових способів гоління. Додаткові способи гоління ускладнюють процес звикання до нової бритвеній системі.
#46837355
Уже купил
Хороша якість. Потрібно звикнути після звичайної бритви, так як щетина залишається більша. Краще підійшло вологе гоління
Достоинства: Зручно, немає подразнення, задоволений чоловік)
Недостатки: Тривалість гоління довша в порівнянні із звичайною бритвою
#46831569
Уже купил
Користуюсь вже 2 роки, все влаштовує, хочу дізнатися, ДЕ МОЖНО ЗНАЙТИ ГОЛІВКИ НА ДАНУ БРИТВУ?
Достоинства: За 2 роки користування не знайшов
Представитель бренда Philips
Доброго дня, Владислав! Дякуємо за Ваш вибір,а також коментар. Для даної моделі електробритви призначені змінні бриючі головки моделі SH50/50. Для консультації з приводу аксесуарів Ви можете звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips за наступним номером телефону: 0-800-500-697 (понеділок -п'ятниця з 09 до 18), або написавши у приватні повідомлення на сторінку Philips Ukraine у Фейсбук.
#46768345
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Купив її на заміну станку gillette fusion proglide power, перші враження двоякі - потрібно звикнути. Но, після місяця користування переваг все ж таки більше ніж недоліків. Значить по порядку. Вона дійсно не подразнює шкіру, і не важливо чи сухе бритя, чи з гелем. Після 3-4 разів привикаєш до форми бритви і голитись стає легше і простіше. Вибриває чисто, але в порівнянні зі станком гоління триває довше. Потрібно єлозити її хвилин 7-10 по бороді, і це з 3-ьох дневною щетиною. Одного заряду вистачило на 9 разів, а це майже місяць - непогано. Но, скрізь є недоліки. Перший це заряджати її потрібно 8 годин. Коли ти в дома, це не проблема. На ніч поставив і все, а от у відпустку раджу її брати повністю зарядженою. Якщо це Ваша перша електронна бритва - прийдеться звикати. Перші декілька голінь будуть значно довшими, і не факт що супер ефективними. Чохол. Тут окрема історія. Так, він надійний. Так, в ньому все прекрано лежить і не варто переживати за зберігання під час транспортування. Але розмір!!! В нього Ви зможете додатково помістити все для чистки зубів, пінку, гель для гоління, крем після гоління і ще місце залишиться. Хоча, в принципі бритвою задоволений. Виробник затвердив, що однієї головки бритви вистачає на 2 роки - поживем, побачим.
Достоинства: Не подразнює шкіру. Зручна.
Недостатки: 8 годин зарядки.
#46762332
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Здравствуйте, подскажите, пожалуйста, почему у этой бритвы заряд аж 8 часов? Почти все другие модели 1 час?
Представитель бренда Philips
Здравствуйте! Спасибо за Ваш вопрос. Тип элемента питания в данной модели бритвы: Никель-металл-гидридный аккумулятор для зарядки которого требуетя 8 часов.
julessУже купил
спасибо за ответ, скорей всего необходимо уже уходить от данного типа заряда, а то купила мужу на подарок, только потом увидела про заряд, вернуть нельзя....все-таки 8 часов многовато!!!!
#46747955
Уже купил
Все працює. Philips як завжди якісний.
Достоинства: Приємне гоління, якість.
Недостатки: Поки що немає.
#46742012
Уже купил
Заказал ещё по акционной цене. Бреет норм, насадки, триммер работают отлично. С пятидневной небритость справилась хорошо
Достоинства: Цена/качество
Недостатки: Нет
#46738397
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Бритва хороша
Достоинства: Можна брати з собою в машину
Недостатки: Не помітив
#46731417
Уже купил
брала мужу на подарок. всем доволен.
Достоинства: тихая, качественная, наличие насадок, триммер
Недостатки: не обнаружено
#46722661
Уже купил
Несмотря на действительно качественный товар (хорошая сборка) и интересную комплектацию, я бы советовал тем, кто собирается покупать такого плана товар, очень сильно взвесить все за и против такой покупки. Лично для меня это выброшенные деньги, лучше бы доложил чуть средств и купил бы нормальную пневматическую винтовку или среднего качества планшет. А все потому, что лично мою щетину эта бритва не бреет, да она красивая, хорошо сделана, куча разных инструкций и подсказок, работает под краном, но не бреет и все, раздражение сильное от нее, тример очень громкий и не удобный, в общем раздел не нужных вещей в гараже пополнился очередной красивой и не кому не нужной вещью...
Достоинства: Хорошая комплектация, качественная сборка
Недостатки: Раздражения на коже лица, после использования (это индивидуальный недостаток)
Представитель бренда Philips
Добрый день, Иван! Благодарим Вас за выбор, а также обратную связь. Первые несколько использований может появляться раздражение. Для привыкания кожи к бритвенной системе Philips может потребоваться 3 недели, на протяжении которых следует регулярно бриться (не менее 3 раз в неделю), чтобы волосы и кожа привыкли к новой бритве. Во время этого периода рекомендуется использовать только новую электробритву и не прибегать к дополнительным способам бритья. Дополнительные способы бритья затрудняют процесс привыкания к новой бритвенной системе. Для достижения оптимальных результатов бритья рекомендуем обратить внимание на следующие советы: 1. Не рекомендуется надавливать на бритву слишком сильно. Бритва должна лишь слегка касаться кожи - основную работу выполняет ножевой блок; 2. Перемещать бритвенные головки по поверхности кожи стоит совершая как прямые, так и круговые движения (диаметром приблизительно 5 см); 3. Если волоски очень длинные, предварительно необходимо немного подровнять их.
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!