Отзывы покупателей о Очиститель воздуха PHILIPS 2000 series AC2959/53

40 отзывов Код:  249749926
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Сергій Кавєрін
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Спочатку здавалось що нічого не робить, але кожен раз коли відкриваю кришку бачу гору пилу яку він насосав

  Достоинства:
  Чистить повітря, білий шум для сну
  Недостатки:
  Габарити
  • Представник бренду

   Добрий день, Сергію!
   Дякуємо за Ваш відгук! Ми дуже раді, що Ви задоволені приладом та бажаємо приємного використання!

 • Андрій
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Чудово працює, можна через додаток в телефоні керувати пристроєм і запрограмувати розклад режимів, щоб вночі не заважав. Дійсно працює аналізатор якості повітря - як тільки щось починає смажитися на кухні або в кімнаті потрусили чимось, що дає пил - очисник автоматично визначає, що якість впала і вмикає турборежим очищення (якщо увімкнуто автоматичний режим роботи). Загалом я його запрограмував щоб вночі був нічний режим, решту дня - автоматичний і забув про нього. Працює собі, чистить повітря потихеньку.
  От тільки я не очікував, що він такий великий, на фото здавався меншим, ніж в реальності. :)

  Достоинства:
  Програмування розкладу, тихий, гарний автоматичний режим
  Недостатки:
  Розміри :)
 • Денис
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Купил очиститель пару дней назад , особой разницы пока что не заметил , работает исправно , удобное управление , не громкий в режиме авто

  Достоинства:
  Тихий , удобен в управлении
  Недостатки:
  Неравномерное выдувает воздух
 • Денис Носов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Когда готовим - включается, когда спим - выключается, приложение достаточно удобное, можно программировать вкл./выкл. на неделю, показывает качество воздуха по геолокации. Электроэнергии потребляет по минимуму. Кто будет брать обратите внимание на то, что счётчик загрязнённости можно обнулить только тогда, когда об этом приложение оповестит. А вот на сколько он справляется со своей основной функцией - загадка, надеюсь угольный фильтр сколько-нибудь минимально таки очищает воздух

  Достоинства:
  Дизайн
  Недостатки:
  Не обнаружено
 • Володимир В.
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  купував так як хотів прибрати специфічний запах нових меблів у квартирі, думав він дійсно НАНО )) але по факту так собі, щось він звичайно робить... підключив додаток на телефон, показує , в принципі працює все, але якось кардинальної різниці із тим що було до нього я не відчув. Працює вже 5 днів без виключання.

  Другий раз не купив би за такі гроші.. Кому забирати пилюку і пилок з двору алергени, мабуть покращить атмосферку кімнати)
  Цікаво що кожен день показує мінус 2-3% із 100% забруднення фільтра очистки, тобто скоро я його буду пилососить, якусь пилюку він таки цепляє з кімнати... ну побачу, може з часом зміню думку. Поки враження двоякі.

  Достоинства:
  є різні режими роботи, тихий, проти пилу мабуть норм
  Недостатки:
  запах особо не прибирає
  • Максим Галка

   Ку. А ви активовували вугілля ? Фільтр треба на сонці ативувати.

 • Елена Шаповалова
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Працює у доньки в кімнаті, вона його практично не вимикає. В автоматичному режимі очищає повітря по потребі. Дуже задоволені.

  Достоинства:
  Зручний в використанні
  Недостатки:
  не виялені
  • Представник бренду

   Добрий день, Олено!
   Щиро вдячні Вам за відгук! Бажаємо приємного користування!

 • Курсенко Светлана
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Хороший пристрій для приміщення, де поруч проводять ремонтні роботи і при цьому потрібно якось дихати

 • Роман Савчук
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Простий в використанні, швидке налаштування
  Після двох годин на auto режимі відчувається що дихати стало легше
  Моментально реагує на дим від IQOS або готування і перемикає режим

  Достоинства:
  Компактний, зручна інтеграція з моб app, швидка реакція
  Недостатки:
  Не виявлено
 • Ян
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Живу в пром. городе, так что пыли много и на улице и в квартирах. Родители на старости лет страдают от аллергии. Так как нет возможность установить "бризер", чтобы был подсос свежего воздуха с улицы и дальнейшей его очистки, то по старинке, проветривание через окна, с последующей очисткой через очиститель воздуха.

  Пришёл очиститель в картонной красивой упаковке.
  - Фильтр. Фильтр был в запаянной упаковке, однако она не была герметична. Я думал что угольный слой фильтра будет более сплошным. Однако он выполнен в виде "сеточки". Но тем не менее, фильтр выглядит добротно. Не выглядит будто сейчас развалиться. Без фильтра очиститель работать не будет выдавая ошибку.

  - Задняя крышка. Снимается легко, держится на магнитиках. Есть геркон, так что если снять крышку пока работает очиститель, то он остановиться и в приложение на телефон придёт уведомление.

  - Датчик. В данной модели стоит светодиодный датчик частиц с микропечкой в виде резистора благодаря которой внутри датчика производится ественная конвекция воздуха. Полагаю что в модели по дороже Philips Series 3000i AC3055/50 стоит лазерный датчик с принудительной вентиляцией и светодиодный датчик с микропечкой. В целом, данный датчик инерционный. Может стать уже пыльно, а датчик отработает с опозданием от 2 до 5 минут. Так же он крайне чувствителен к свету. Собственно по этой причине и закрывается крышкой, однако, если повезёт "зайчику" попасть на датчик, то очиститель будет говорить что "воздух очень грязный, работаю на полную, вот тебе цифры под 500 единиц." Это не критично, просто особенность обусловленная спецификой работы данного датчика.
  - Панель управления. Лаконично расположены значки. Кнопки сенсорные, отзывчивые, не приходиться по несколько раз нажимать. Есть особенность, при включении турбо режима яркость панели управления снижается. Это заметно в темноте. Не критично. Просто факт. Так же в панели есть датчик яркости, он не настраивается. Так что если очиститель посчитает что в вашем доме темно, он выключит панель. Так как подумает что сейчас ночь и нечего светить.
  - Приложение для смартфона. Как только распаковал очиститель, к нему была привязана быстрая справка. Там краткое описание что и как работает и QR код для приложения. Скачиваете его на телефон, создаёте аккаунт на сайте Phillips, проходите пару шагов для подключения очистителя к вашей wi-fi сети и всё, он отображается в приложении. В целом приложение полезное. Отображается всё тоже самое что и на панели управления очистителя. Плюс отображается обратный отсчёт до очистки и замены фильтра. Хотелось бы чтобы в приложение добавили возможность настраивать время работы датчика яркости. Так же чтобы была возможность настройки времени переключения разных режимов. Сейчас есть лишь возможность настройки календаря для выключения очистителя. То есть с 8:00 до 20:00 работает к примеру авто, а с 20:00 до 8:00 выключен. А хотелось бы чтобы была просто возможность переключения режимов.

  Достоинства:
  Очищает воздух от пыли.
  Недостатки:
  На данный момент не выявлено.
 • Светлана Брыкова
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Простой и удобный в использовании , производитель предусмотрел индикатор замены фильтра . Не выключаю его даже на ночь , очиститель абсолютно не слышен в работе

  Достоинства:
  Компактность ,простота управления
 • Buyer
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Зручний у використанні
  Формфактор та дизайн краще ніж у подібних
  Проте своєрідна форма вимагає специфічного розміщення
  З недоліків це ціна, не зрозуміло, чому така висока, фактично це просто моторчик та трохи китайської (звичайно) електроніки, яка показує не завжди точно дані.
  Дуже дорогі фільтри, не завжди є в наявності, під питанням чи вони ще будуть через пару років. Тоді вже точно будуть інші.
  В цілому майже всі такі апарати залежать від якості фільтрів. Це найважливіше.
  Загалом, вважаю краще брати недорогі апарати і міняти частіше фільтри, аніж дорогі з "довшими" фільтрами, які весь бруд тримають довше в собі.
  З-поміж аналогів апарат хороший, якщо є гроші на його купівлю. Зі зволожувачем варіант не спдобався при виборі, чим складніше апарат, тим гірше працює конкретна функція і тим частіше щось виходить з ладу.

  Достоинства:
  якість, зручність
  Недостатки:
  Ціна, точність вимірювань
 • Светлана
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Приобрели данный девайс с надеждой на очистку воздуха от пыли в частном доме. В пользовании две недели. Пока однозначно не могу сказать на сколько он справляется со своей задачей, но на запахи от готовки реагирует сразу и избавляет от них быстро. Также освежает воздух при закрытых окнах. Внешний вид стильный, классно вписывается в интере.

  Достоинства:
  Тихая работа, стиль, удаленное управление
  Недостатки:
  Пока нет
 • Олександр Касьяненко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Цілком нормальний очищувач повітря, але не прям "космос", як може здатися, коли прочитаєш відгуки про нього.
  Об'єктивно, добре та досить швидко очищує повітря згідно показників датчиків, в тому числі сторонніх. При цьому, якщо хтось очікує на подібний ефект, запах їжі він не прибирає та не створює свіже повітря весняного лісу. ;)
  Через свою конструкцію його не дуже зручно рухати по квартирі, плюс кабель живлення закороткий.

  Достоинства:
  Добре та швидко очищує повітря
  Недостатки:
  Незручно рухати по квартирі, закороткий кабель живлення
 • Микита
  Продавец: Rozetka

  Після придбання очисник працює у кімнаті 24/7 у Тендітному режимі. На Турбо вмикаю під час прибирання або зранку/ввечері для щоб прогнати повітря у кімнаті. Стоїть на відстані у метр від вікна, тому все дим від паління сусідів фільтрує на вході.
  Налаштування та підключення у додатку проходить без проблем. Підтримує wifi як 2,4 так і 5 ггц, тому не виникає проблем з роутером, котрий сам обирає діапазон.
  Як бонус при спеці на Турбо можна використовувати щоб остудити гаряче повітря з вікна.

  Достоинства:
  Простота налаштування, рівень фільтрації, низька гучність, дизайн, фільтрація з усіх боків.
  Недостатки:
  Не виявлено.
 • Ольга
  Продавец: Rozetka

  Купили данный товар, так как живём в промышленном городе. Недалеко есть завод и нам посоветовали купить данный очеститель. То что он справляется со своей задачей уверенна на все 100%. Дышать намного легче, на фильтр собирается куча пыли, хотя пылесос работает регулярно.

  Достоинства:
  Очень довольна покупкой
  Недостатки:
  Их нет, но нужно фильтр чистить регулярно (лично мы это делаем раз у вас недели)
 • Ирина
  Продавец: Rozetka

  Данным очистителем воздуха довольны! Удивительно тихо работает как в обычном режиме так и в ночном. Очень удобная индикация загрязнения воздуха, визуально можно определить насколько он очищен. Так же хотелось отметить автономность данного устройства, в зависимости от загрязнения воздуха он автоматически регулирует свою работу.

  Достоинства:
  Качество
  Недостатки:
  Нет
 • Владислав Арсланов
  Продавец: Rozetka

  Долго сомневался о приобретении данного дивайса до дома но все же пересилил себя и чем могу с вами поделиться так это то что в помещении стало напорядок комфортнее находится,из его огромного преимущества это очень комфортное дистанционное управление,практически безвучный режим роботы которые не пробуждает по ночам и превосходная очистка помещений.Огромное спасибо производителю за данный аппарат!Рекомендую!!!

  Недостатки:
  Нет
 • Инна Владимировна
  Продавец: Rozetka

  Зовсім недавно купили собі це ЧУДО.
  Живемо близько біля дороги, варто тільки відкрити вікно, як відразу налітає багато пилу. Очищувач працює дуже круто, як тільки включили, здивувалися, наскільки швидко справляється очищенням великої кімнати, також забирає неприємні запахи. Він дуже тихо працює, а особливо в нічному режимі. На дисплеї відображається якість повітря, режими та стан фільтрів. Легкий у користуванні. Великий плюс керування ним через додаток в телефоні.
  Рекомендую!!!

  Достоинства:
  Швидко очищає повітря, тихо працює, керування з телефону.
  Недостатки:
  Поки не виявили.
 • abadonys
  Продавец: Rozetka

  В нас нещодавно з'явився малюк і ми ретельно турбуємось за чистоту повітря в квартирі. Постало питання у виборі очищувача. Зупинились на моделі Філіпс, тому що ним зручно керувати з мобільного додатку, покриває всю площу нашої кімнати а фільтр потрібно змінювати лише один раз на 3 роки.

 • Борис
  Продавец: Rozetka

  Хороший очиститель воздуха, выбирал долго— покупкой остался доволен . Работает тихо , особенно в ночном режиме , ещё и подсветка на экране затемняется , не создаёт дискомфорта . Воздух в квартире очистил достаточно быстро , минут за 15 — 35 м2.

  Достоинства:
  Есть приложение на телефон
  Тихий Быстро очищает воздух
  Простой в использовании
  Недостатки:
  -
  • Александр

   А как вы поняли что «воздух в квартире очистил за 15 минут»?

 • Мария Куделя
  Продавец: Rozetka

  Недавно почала користуватися даним очисником, я й подумати не могла про те що, звичайні повсякденні речі які ми робимо практично кожного дня в себе дома, заважають нам дихати чистим повітрям, що навколо нас так багато різних мікробів та алергенів, звичайний процес прибирання теж забруднює наше повітря. Відтепер я більше не хвилююся за те чим дихаю, очисник видаляє до 99,9% вірусів*, бактерій, пилу, алергенів лише за 9 хвилин. Фільтр 3-в-1 Nano Protect HEPA потрібно змінювати лише раз на три роки.
  Можна з легкістю стежити за якістю повітря і керувати очищувачем повітря у будь-який час і будь-де за допомогою додатка Clean Home , коли якість повітря погана очищувач миттєво присилає увідомлення що стало брудно.

  • Serg

   Каким образом вы проверяете сколько процентов вирусов и бактерий удаляет сей чудо девайс? На основании чего дано это утверждение?

 • Олег Валлетович
  Продавец: Rozetka

  Поблизу проходить будівництво, тому, окрім періодичного шуму, до нас злітає куча пилу.Повітрям було важко дихати. Вирішили придбати очищувач. Ця модель зацікавила рідкою заміною фільтра 1 раз в 3 роки, швидкістю очищення (у нас 30 м2 = +-15 хв), автоматичним і делікатним(більш тихий) режимами, керуванням зі смартфону, зрозуміла світлова індикація. Трохи свариться на повітря як відчиняєм вікно, але швидко виконує очистку) Загалом стало набагато легше дихати. Тепер новий член нашої команди)

  Достоинства:
  Вигляд, рідка заміна фільтрів, ефективність
  Недостатки:
  -
 • Козловська Іванна
  Продавец: Rozetka

  Всім раджу, дуже класна річ.

  Достоинства:
  Дуже задоволена покупкою. Дуже швидко очищає повітря всього за 9 хвилин. Повністю зрозуміла кольорова індикація якості повітря. Показує рівень забрудненості фільтра. Має 4 режими особливо важливим для мене було щоб був нічний режим адже сон дуже чуткий, тому в нічному режимі працює дуже тихо.
 • Анжелика Карпенко
  Продавец: Rozetka

  Топ за свои деньги. Если вы хотите действительно качественный очиститель воздуха, который не только очень эффективно очищает воздух, так еще и не оставляет белых пятен как более дешевые увлажнители. Плюс еще очень красивый дизайн, есть несколько режимов, нешумный и легкий в управлении. Очень рекомендую к покупке.

 • Андрей Кривошеев
  Продавец: Rozetka

  Я уже не однократно задумывался о воздухе которым мы дышим, поэтому и приобрёл рание малый ионизатор и увлажнитель.
  Изучив предмет остановился на Philips AC2959.
  Основными преимуществами устройста является возможность очистки от самого широкого сегмента загрязнений, таких как: пыль, споры, плеснява, наименьшие частички, запахи, также заявлена возможность очистки от вирусов, бактерий и даже от чадного газа.

  Достоинства:
  небольшые размеры, компактность исполнения
  Недостатки:
  личьно мне не хватило увлажнения воздуха
 • Вероніка
  Продавец: Rozetka

  Спочатку вважала, що це дорого, але після користування зрозуміла, що насправді очищувач виконує свої функції на 100%.
  Дуже сподобалось, що на дисплеї висвічується вся потрібна інформація, а також можна управляти роботою очищувача через мобільний додаток. Дуже тихо працює і став цікавим доповненням інтер’єру.
  Очищувач перевершив мої очікування. Стало легше спати, з‘явилось відчуття чистого повітря, ніби я у лісі. Особливо вразило, наскільки змінилось повітря, коли потрусила покривалом у кімнаті. Очищувач показав максимальне значення забруднення. Стало страшно, що ми цим дихаємо. Але вже за кілька хвилин повітря стало чистим завдяки цьому приладу. Звичайно, рекомендую очищувач, бо це річ, яка однозначно покращить ваш стан здоров’я.
  Робота очищувача надихнула мене до створення відеоогляду.

  Достоинства:
  Чисте повітря, зрозумілий дисплей, легке управління, тиха робота
  Недостатки:
  Не виявила
 • Андрей Кривошеев
  Продавец: Rozetka

  Я вже не раз задумувався про повітря яким ми дихаємо. Вже маю малий іонізатор і зволожувач.
  Детально вивчивши цю тему (вибирав по між: Philips, Toshiba, Panasonic) зупинився на AC2959.
  Основними перевагами вважаю те, що пристрій забезпечує очистку від найширшого сегменту забруднень, таких як: пилюка, спори, плісняву, найменші часточки, запахи, заявлені віруси і бактерії, навіть чадний газ.
  Контролювати роботу пристрою можна завдяки екрану на якому в цифровому вигляді і кольором буде вказує на скільки забруднене повітря на даний момент найбрудніше повітря позначається червоним кольором, а найкраще — блакитним.
  Хоч фільтри і витривалі консультант запевнив, що пропрацюють до 3-х років, але їх все одно треба чистити. Про це нагадує відповідна індикація.
  Пристрій має 4 режими роботи: “ощадливий”, “турборежим” (виручив, коли “спалив” рибу, що смажив), “нічний”(тихий) і “автоматичний”.
  Додаткова перевага над конкурентами полягає в можливості скачати на телефон додаток від виробника і керувати пристроєм з ліжка ;-) .

  Достоинства:
  Порівняно не великі габарити
  Недостатки:
  поки що не виявив
 • Ярослав
  Продавец: Rozetka

  Долго жил за городом и даже не думал, что мне нужен очиститель воздуха, но как только переехал в город, то потребность в этом приборе возникла мгновенно, к сожалению, качество воздуха в нашем районе, не самое лучшее. После детального изучения разных приборов от разных производителей, я остановился на данной моделе. Большим плюсом этого очистителя есть то, что он очищает от всего, чего только можно, и пыли, и мелких частиц, и споров плесени, и бактерий, и вирусов и даже запахов. И делает это очень быстро. Воздух в комнате всегда чистый и свежий. Очень нравится то, что есть ночной режим, спокойно оставляю на ночь работать и он вообще не мешает сну. Очень доволен покупкой, этот очиститель стал просто спасением для нашего дома.

  Достоинства:
  Отличная фильтрация, удобный в использовании
  Недостатки:
  Нет
 • Діана Скляр
  Продавец: Rozetka

  Цей очищувач просто бомба. До 10 хвилин вже впорався з кімнатою (18 м2). В нічному режимі дійсно тихо працює. Ніколи не подумала би, що якість повітря так сильно впливає на висипання. З цим очищувачем тепер класно сплю, а на ранок повна енергії. Дуже порадував додаток Clean Home+ зручно для віддаленого контролю. Рекомендую)

  Достоинства:
  Швидкість роботи;різні режими, включаю тихий нічний;рідко потрібно заміняти фільтри(раз в 3 роки)
 • Оксана Гудивок
  Продавец: Rozetka

  Дійсно відмінний очисник! Швидко очистив кімнату в 35м2.Цим приладом легко управляти, там всього 4 режиму і їх більше, ніж достатньо.Дуже зручно, що якість повітря у відвідуванні відображається на дисплеї, там в різних кольорах горить індикатор, щоб можна було легко зрозуміти яка якість повітря в даний момент.плюс - ще й в телефоні (завжди можу знати, в якому стані у мене квартира). Ще він дуже тихо працює.В ночі сім'я може спати спокійно.
  Всім раджу! Чудова річ!

  Достоинства:
  Стильний і ефективний
  Недостатки:
  Не знайшли
 • Марина Дудар
  Продавец: Rozetka

  Останнім часом все частіше стали чути, що люди користуються очисниками повітря, та й самі розуміємо, що в місті повітря зовсім не чисте. Почали шукати, цікавитись, читати і зупинились на цьому. Наразі, задоволені. Працює тихо, догляду не потребує, зручно користуватись, можна підключати до телефону.

  Достоинства:
  Працює якісно
  Недостатки:
  Не виявили
 • Оксана Шульга
  Продавец: Rozetka

  Придбали нещодавно цей очисник, дуже звдоволені його роботою! Якість фільтраціі вражає, немає сторонніх запахів у квартирі, а у нас старий фонд))) переваг на користь цього очисника дуже багато. Особливо рекомендую алергікам і тим у кого є тварини і діти це дуже потрібна річ в наш час!

  Достоинства:
  Стильний дизайн,якісний, зручний
  Недостатки:
  немає
 • Таня Бердій
  Продавец: Rozetka

  Алерголог виявив у мене алергію на пилового кліща і моїм спасінням став очисник повітря AC2959.Дуже швидко очищує кімнату, тихо працює,та основне те, що ним можна керувати через додаток Clean Home+, легко та зручно в будь який час. Має нічний режим, турборежим, авторежим, індикатор забруднення та індикатор забруднення фільтра. Ще однією перевагою є те,що фільтр замінюється раз на три роки.

  Достоинства:
  Стильний, тихий, має легке дистанційне керування.
 • Марія Луцьк
  Продавец: Rozetka

  Нам дуже сподобався очищувач повітря. Висока якість фільтраціЇ, за лічені хвилини позбавляє мене та моїх рідних від алергенів, пилу та не приємного запаху в будинку. Знайшли багато переваг, безшумний, можна переключати на різні режими, є вбудований кольоровий індефікатор який дозволяє самостійно визначити стан вашого повітря в будинку ( червоний-повітря забруднено, блакитний- повітря очищенно).Можна підключати додаток,та керувати очищувачем дистанційно. Високоякісний 3-х шаровий фільтр, який затримує найменьші частинки пилу та алергенів.Також його вистачає мініму на 3 роки. Ми задоволені нашим вибором очищувача.

  Достоинства:
  Зручний,компактний, стильний, швидкий, якісний.
  Недостатки:
  Не знайшла
 • Мар'яна Найда
  Продавец: Rozetka

  Придбали цей очищувач 3 місяці тому і дуже задоволені його роботою. Він ефективно очищує приміщення, а також легкий в користуванні і догляді. Дуже хороший і глибокий сон тепер.

  Достоинства:
  тихий, мало споживає, ефективно очищує
  Недостатки:
  не виявлено
 • Настя
  Продавец: Rozetka

  Купила зовсім недавно, але результат з першого дня користування. Швидко розібрались з панеллю керування, все доступно та просто. Є алергія на пил, а також собака, колись було важко дихати та з‘являвся нежить, після покупки очищувача стало набагато краще. Також дуже тихо працює, не заважає спати. Дуже задоволена покупкою

  Достоинства:
  Простий у користуванні, тихо працює
  Недостатки:
  Не помітила