Отзывы покупателей о Электрическая зубная щетка PHILIPS Sonicare HX9911/17 Diamond Clean 9000

114 отзывов Код:  425607129
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Шведченко Светлана
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

  Щітка - супер! Чистить чудово, покриття щітки, підсвічування лампочок - як у Мерседесі S-класу. Насадки, які йдуть для цієї моделі, кращі за найпростіші насадки Філліпс. Тобто механічна частина на висоті.
  Додаток - штука практично марна і за рівнем - як Жигулі "копійка". Гальмує безбожно, на будь-яке натискання - реакція через 2-3 секунди. Всі дані відправляє в інтернет і схоже їх там і зберігає. У разі спроби вимкнути в налаштуваннях надсилання даних в інтернет, показувати дані щодо твоїх зубів відмовляється. І добре б тільки це. Але додаток не розуміє, які саме ти зуби чистиш! Ти можеш чистити один зуб - додаток показує, що ти добре почистив 6 зубів.... Але ж через застосунок ця дорога щітка і купується. Варто купувати варіант щітки без застосунку.

  Достоинства:
  Щітка, звуки, насадки, миготіння лампочок - чудові! Дуже приємно користуватися, зубки після чищення задоволені й чисті.
  Недостатки:
  Додаток - ганебний і даремний
  • Представник бренду

   Добрий день! Дякуємо за Ваш розгорнутий відгук та високу оцінку роботи щітки. Лише хочемо поясніти що серія щіток DiamondClean 9000 має базовий функціонал додатку. В корпус щітки вбудований лише датчик тиску, тому в застосунку Ви можете бачити лише візуалізацію таймеру та анімацію тиску. Більш персоналізовану версію застосунку мають зубні щітки серії DiamondClean Smart 9400 та DiamondClean Prestige 9900, які окрім датчика тиску, мають ще датчики положення та датчик руху, а також відповідні індикатори на корпусі.
   Хочемо пояснити, що мобільний застосунок (для всіх зубних щіток серій DiamondClean, DiamondClean Smart та DiamondClean Prestige) збирає дані про догляд за ротовою порожниною, щоб надавати Вам поради щодо максимально ефективного догляду за зубами та яснами. Зокрема про використання зубної щітки з Вашого пристрою, відправляються дані про звички догляду, відомості про сеанси чищення та дані датчика (наприклад, режим чищення, сила натиску), рівень заряду, а також тип насадки та термін експлуатації, надсилаючи відповідні сповіщення та нагадування. Це дозволяє Вам отримувати повний спектр інформації щодо правильного використання щітки, та допомагає нам створити оптимальний та інформативний мобільний застосунок.
   Якщо в додатку Ви натиснете "налаштування", а потім "налаштування конфіденційності", то будете мати можливість докладніше ознайомитися із політикою конфіденційності Philips.
   Бажаємо приємного користування.

 • Олександр Василюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Чудова зубна щітка, задоволений максимально, перейшов після звичайних і трішки часу пішло на те щоб звикнути до такої. Неймовірні відчуття - чудовий результат. Якщо вона по ваших грошах - рекомендую (останні за неї звичайно віддавати не варто).

  Достоинства:
  Чудова та швидка чистка зубів
  Функціями відбілювання
  Недостатки:
  Не виявлено, придбав менше місяця тому, політ нормальний
  • Представник бренду

   Добрий день, Олександре! Дякуємо за Ваш відгук та рекомендації!
   Ми дуже раді, що Вам сподобалася робота щітки та результат її роботи. Бажаємо приємного користування та білосніжної посмішки!

 • Дмитро
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Перша моя електрична зубна щітка) цікаві відчуття, треба ще пройти користувацький тренінг, але в цілому чисткою я задоволений, трошки більшого очікував від програмки, а так від неї толку мало.

  Достоинства:
  Якість
  • Представник бренду

   Добрий день, Дмитре! Дякуємо за вибір Philips Sonicare. Бажаємо Вам приємного користування та здорової усмішки!

 • Антипенко Юрий
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Дуже яскраві враження від користування цією щіткою,це просто якась магія!) Дуже багато різних "прибамбасів" і налаштувань.Чищення зубів цією щіткою,- море задоволення!!! До того ж є багато різних насадок для будь яких типів зубів та ясен і ще є можливість підключення через блютус , додаток інформативний та зручний)Тільки одні плюси,з мінусів хіба що ціна,але ця щітка того вартує! Обов'язково рекомендую всім!.

  Достоинства:
  Дизайн,багато режимів ,крутий футляр,можливість підключення додатку,можливість додаткової гарантії до 5 років ( тільки Rozetka),зручність у використанні,в результаті білі зуби та здорові ясна!
  Недостатки:
  Все добре,недоліків немає..,хіба що ціна
  • Представник бренду

   Добрий день, Юрію! Дякуємо за вибір Philips Sonicare та Ваш розгорнутий відгук із фото. Бажаємо Вам приємного користування та здорової усмішки!

 • Олег
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

  Как оказалось я всю свою жизнь неправильно чистил зубы, я сильно нажимал на щётку и чистил от силы минуту. Но эта умная щётка научила меня правильно чистить.
  Вычищает она всё отлично, даже между зубами стало намного белее.
  Заряд держит долго. Заряжается удобно.
  Спасибо Розетке за быструю доставку.

  Достоинства:
  Умная щётка, хорошая батарея.
  Недостатки:
  Недостатков нет.
  • Представник бренду

   Добрий день, Олегу! Дякуємо за вибір Philips Sonicare. Бажаємо Вам приємного користування та здорової усмішки.

 • Тарас
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Вибирав заміну для старішої моделі Philips. Серед декількох подібних найменувань з різним комплектом зупинився на даному і залишився задоволеним.
  Відразу випробував, у порівнянні з попередницею відчутна більша потужність, як і можливість регулювання її рівнів. Рекомендую.

  Достоинства:
  Вдала комплектація, функціональність, дизайн, спосіб зарядки.
  • Представник бренду

   Добрий день, Тарасе! Дякуємо за вибір Philips Sonicare. Ваша яскрава усмішка та комфорт є для нас найважливішими.

 • Асина Анна
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Дуже вагалася з покупкою електрощітки. Боялася що у мене буде голова боліти від вібрацій. Але даремно боялася) Голова від вібрацій зовсім не болить.
  Чистить зуби ця щітка дуже добре, навіть вичищає важкодоступні зуби мудрості.
  Чохол, який йде зі щіткою, зручний тим, що прямо в ньому можна заряджати щітку, ця функція знадобляється мені в поїздках.
  Хто ще боїться електрощітки, беріть, вона не кусається)))

  Достоинства:
  Голова від неї не болить, зручний чохол.
  Недостатки:
  Немає.
  • Представник бренду

   Добрий день, Анно! Дякуємо за вибір зубной щітки Philips Sonicare. Ваша яскрава усмішка та комфорт є для нас найважливішими.

 • Микита Кондиба
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Сподобалось як працює ця щітка. Вона тиха. Зуби залишаються чистими та гладкими. Зручна форма та легка у використанні. Дуже сподобався додаток, допомагає добре. Але батарея не дуже сподобалась, є з чим порівнювати.

  Достоинства:
  Все, крім батареї.
  Недостатки:
  Батарея
  • Представник бренду

   Добрий день, Микито! Дякуємо за Ваш відгук. Раді, що Вам подобається ефект чищення зубною щіткою Philips.
   Також хочу зазначити, що від повного заряду, при щоденному використанні щітки 2 рази (зранку та ввечері), вона має працювати 14 діб. Якщо час роботи щітки відрізняється, щоб допомогти Вам розв'язати питання з акумулятором в гарантійний термін від виробника, що становить 24 місяці, рекомендуємо звертатися у точку придбання товару. Також заявлений термін експлуатації встановлено - 3 роки. Продовж вього цього терміну Ви можете звернутися безпосередньо до виробника. Ділимося з Вами контактами служби підтримки компанії ТОВ "Філіпс Україна": 0 800 50-06-97 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку Philips Ukraine у Фейсбук.

 • Маргарита
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Покупкой Philips Sonicare HX9911/17 Diamond Clean 9000 я осталась довольна. Это очень качественная электрическа зубная щетка. Она чистит зубы очень эффективно, они становятся белыми и гладкими как лёд. Рот остаётся свежим на долго. Очень понравились её разные умные функции, которые помогают мне чистить зубы правильно. Очень рекомендую!

  Достоинства:
  Щётка очень красивая, есть три уровня интенсивности и четыре режима чистки.
  • Представник бренду

   Добрий день, Маргарито! Щиро дякуємо Вам за відгук!
   Раді читати, що Вам подобається робота щітки та результат чищення!

 • Богдан Новак
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Все добре чистить, всім задоволений, але через два місяці використання почала швидко розряджатись. Три чистки і вже сіла батарея. За такі гроші…

  Достоинства:
  Добре чистить
  Недостатки:
  Батарея
  • Представник бренду

   Добрий день, Богдане! Дякуємо за Ваш вибір, а також відгук! Ресурс батареї зубної щітки Sonicare залежить від того, як часто і як довго ви користуєтеся щіткою. У разі чищення двічі на день протягом двох хвилин батарея працюватиме два тижні після повної зарядки (до повної розрядки). Гарантійний термін на щітку становить 24 місяці (за умови наявності розрахункового документу). В описаній Вами ситуації рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 50-06-97 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку Philips Ukraine у Фейсбук. Для перевірки інформації, може знадобитися фото документу, що підтверджує покупку. Завжди раді допомогти!

 • Арсений Клочков
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Щётка - просто огонь! Такая мощь в руках, что зубы прямо сверкают после каждого использования. Чистит как в профессиональной стоматологической клинике, только бесплатно. А еще у нее крутой стакан, который заряжает щетку. Я купил эту электрощетку потому что мой зубной врач порекомендовал, сказал что зубы будут как у голливудской звезды. Ну а я то конечно не откажусь от такой возможности, поэтому и приобрел себе эту штуку.

  Достоинства:
  Заряжающий стакан, футляр, делает зубы как у голливудской звезды.
  Недостатки:
  Нет
  • Представник бренду

   Добрий день, Арсенію!
   Дякуємо за Ваш відгук! Ми дуже раді, що Ви задоволені електричною зубною щіткою та бажаємо приємного використання і чудових результатів!

 • Надія
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Зручна у використанні, має таймер та індикатор зношування щітинок. Щітка дійсно ефективно очищає зуби та масажує ясна. Стильний дизайн та якість роботи роблять цю модель чудовим вибором для догляду за зубами.

  Достоинства:
  Ефективна, красива, зручна.
  Недостатки:
  Ця щітка не має недоліків.
  • Представник бренду

   Добрий день, Надіє!
   Щиро вдячні Вам за вибір, відгук та оцінку електричної зубної щітки! Бажаємо приємного користування та чудових результатів!

 • Валентина
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Щётка работает очень эффективно и тщательно чистит зубы и десны. У неё стильный красивый внешний вид. Очень интересно смотрится стакансик для зарядки. Есть приложение, которое позволяет отслеживать качество чистки и получить рекомендации для улучшения своих навыков. Очень понравился датчик силы нажатия на щётку, который помогает избежать травм десен и эмали. Щёткой осталась довольна.

  Достоинства:
  Внешний вид, приложение, датчик силы нажатия.
  Недостатки:
  Нет.
  • Представник бренду

   Добрий день, Валентино!
   Щиро вдячні Вам за відгук! Дуже раді, що Ви задоволені електричною зубною щіткою та результатами її використання!

 • Ігор
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Чудова електрична щітка. Має власний додаток, що полегшує використання. Гарний та не очікуваний результат.

  Достоинства:
  Дизайн, якість та результат
  Недостатки:
  На даний час відсутні.
  • Представник бренду

   Добрий день, Ігорю!
   Дякуємо за Ваш відгук та бажаємо приємного використання і чудових результатів!

 • Безверхий Андрей
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Супер щетка! Зубы вычищает в труднодоступных местах, отбеливает просто супер!

  Достоинства:
  Дизайн и надежность
  Недостатки:
  Нет
  • Представник бренду

   Добрий день, Андрію! Дякуємо Вам за відгук!
   Дуже раді, що Ви задоволені результатом!

 • Аліна
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Розовое золото

  Моя перша електрична зубна щітка. Вагалася чи варто купувати, бо звикла користуватися звичайними і особливо проблем не мала. Але вирішила спробувати і наразі дуже задоволена.
  При першому використанні було досить не звично, та після третього вже норм.

  Сподіваюся буде працювати довго.

  Достоинства:
  Добре чистить, два варіанти підзарядки - чохол і стакан, 4 режими 3 швидкості на різний вибір
  Недостатки:
  Поки не знайшла
  • Представник бренду

   Добрий день, Аліно!
   Дякуємо за Ваш відгук! Ми дуже раді, що Ви задоволені електричною зубною щіткою та бажаємо приємного використання!

 • Анна Недбалюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Чудова щітка. Вичищає прекрасно зуби. Зуби стали набагато білішими

  Достоинства:
  Зуби виглядають набагато білішими )
  Недостатки:
  Немає
  • Представник бренду

   Добрий день, Анно! Дякуємо Вам за відгук!
   Дуже раді, що Ви задоволені результатом чищення!

 • Елена
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

  Дополняю предыдущий отзыв.
  Заменили блок в течении трех дней, правда пришлось согласится на другой цвет, чтоб быстрее. Спасибо , сервис на уровне.

  Достоинства:
  Сервис
  Недостатки:
  Нужно теперь насадки другого цвета покупать :)))
 • Елена
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

  Поломалась через полтора года. Внутри что-то , болтается стержень для насадок и не включается.

  • Представник бренду

   Добрий день, Олено! Дякуємо за зворотній зв'язок!
   Для діагностики та обслуговування зубної щітки в описаній Вами ситуації рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 50-06-97 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку Philips Ukraine у Фейсбук. Звертаємо Вашу увагу, що більшість гарантійних випадків ми можемо вирішити дистанційно, тому для перевірки інформації, може знадобитися фото документу, що підтверджує покупку та відео представленої ситуації із щіткою. Завжди раді допомогти!

  • Ярослав Палий

   Таж сама проблема. Через півтора роки почав болтатися стержень для насадок. Поки ще якось працює, але відчуваю, що скоро зломається

 • Анна Трубникова
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Все супер . Використовую майже рік і дуже задоволена

  Достоинства:
  Все клас
  Недостатки:
  Немає
 • Іван
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Все гарно, але як відрізнити щітку кожного члена сім'ї? Якесь кольорове пластикове кільце на насадці, підсвічування що небудь? Дуже незручно і дивно враховуючи кількість кнопочок, індикаторів і наявність додатку (!)

  Недостатки:
  Важко розрізняти щітки різних членів сім'ї
  • Представник бренду

   Добрий день, Іване! Дякуємо за Ваш відгук, а також запитання. В представленій Вами ситуації, для кожного користувача Ви можете звернути увагу на насадки, адже в асортименті представлені різні насадки (також можна придбати наприклад білі насадки, що дозволить орієнтуватися згідно кольору). Хочемо також зауважити, що всі насадки Philips Sonicare підходять до всіх зубних щіток Philips Sonicare. Вибір буде залежати від Ваших особистих потреб: відбілювання, догляд за яснами, видалення нальоту, догляд за чутливими зубами, за міжзубними проміжками чи язиком. Самі ж насадки відрізняються між собою розмірами чистячої головки, завдяки чому забезпечується різний результат чищення. Насадки з позначкою "C" призначеня для догляду за зубами та видалення нальоту; "G" - догляд за яснами; "W" - для повернення природньої білизни зубів.

 • Володимир Морозов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Щітка попрацювала один рік і зламалась. Вона на гарантії тож треба вести її везти в сервіс, зо незручно. Доречі сервіс знаходиться на лівому березі і не приймає товар по пошті. Тобто майте на увазі, сервіс так собі.

  • Представник бренду

   Добрий день, Володимире! Дякуємо за Ваш вибір, а також коментар. В описаній Вами ситуації, для уточгнення деталей, а також додаткової консультації щодо обслуговування щітки рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 50-06-97 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку Philips Ukraine у Фейсбук. Звертаємо Вашу увагу, що більшість гарантійних випадків ми можемо вирішити дистанційно, тому для перевірки інформації, підготуйте, будь ласка, фото документу, що підтверджує покупку та відео ситуації із щіткою. Дякуємо та будемо раді допомогти!

  • Володимир Морозов

   Дякую. Зробив запит у сервісний центр Philips онлайн. Швидко та зручно.

  • Представник бренду

   Володимире, дякуємо за зворотній зв'язок! В разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся! Завжди раді допомогти!

 • Мануйленко Артём
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Розовое золото

  Була звичайна роторна, в порівнянню з нею, можна вважати, що раніше я зуби не чистив. З чутливістю все норм, масажуючий ефект класний.

  • Представник бренду

   Добрий день, Артеме!
   Щиро вдячні Вам за відгук!

 • Олег Бурый
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

  Купив 2 щітки, все добре і подобається, але є нюанс... у жінки щітки працює на одному заряді не меньше 10 днів, а ось моя 4 дні і просе зарядку, хоча режимами користуємось однаковими і інтенсивність однакова! У мене питання до продавців ЧИ це НОРМАЛЬНО? Я вибачаюсь, але цей виріб коштує далеко не 1000 грн, щоб з таким браком присилати ????

  Достоинства:
  чистить добре
  Недостатки:
  аккумулятор (((((
  • Представник бренду

   Добрий день, Олег! Дякуємо за Ваш вибір, а також коментар. Для уточнення деталей описаної Вами ситуації із електричною зубною щіткою рекомендуємо звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 50-06-97 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку Philips Ukraine у Фейсбук. Підготуйте, будь ласка, фото розрахункового документу. Будемо раді допомогти!

 • Нікіта Закрутний
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Розовое золото

  Користуюся півроку. Це найкраща покупка за останні роки. Має багато корисних режимів під різні потреби. Дістає і гарно вичищає наліт з дальніх зубів, не треба робити зайвих руків рукою, щоб дістатися тих зон. В комплекті з додатком чудово виконує свою функцію, аналізує поведінку чищення зубів, дає рекомендації щодо сили чищення і попереджує про надмірний тиск на зуби. 1 насадки при стандартному чищенні вистачає на 180 чищень. Перший тиждень може бути незвично чистити зуби, бо зовсім інші і навіть дивні відчуття, але звикаєш і підоаштовуєшся. Приємний матеріал, чудовий дизайн. Зручний дорожній кейс. Щітка тримає заряд по 2 тижні при разовому чищенні зубів на день. Однозначно рекомендую!

  Достоинства:
  Функціонал, дизайн, зручність, додаток.
  Недостатки:
  Не виявлено
  • Представник бренду

   Добрий день, Микито! Щиро вдячні Вам за відгук та рекомендації!

 • Любовь
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Ціна кусюча, але щітка супер!

  Достоинства:
  Все працює чудово
  Недостатки:
  Велика ціна
 • Єлизавета Яригіна
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

  Я маю надчутливі ясна та емаль зубів, тому боялась, що чищення буде для мее некомфортне. Та все чудово, є функція звикання, яка кожен день автоматично додає обертів та потужності. Відчуваю, що моє чищення стало більш продуктивним на відміну від мануального. Та взагалі, змусити ввчері почистити зуби стал лучше Заряду вистачає на довго. Дизайн (у мене біла) мені подобається.

  Достоинства:
  Підходить для надчутливих ясен та зубів. Дизайн
  Недостатки:
  -
 • Александр Синельников
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

  Гарна щітка. Купив вже другу, тому що перша відслужила свій срок. Гарно чистить, дуже зручно брати у подорожі, значно краще очищає зуби ніж звичайна щітка.

 • ольга гречкосий
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

  Очень пожалела что купила ,ультразвук,очень сильно ноют зубы так как видимо эмаль хорошо стирает в паре с отбеливающей пастой,брызги во все зеркала если рот открывать при чистке вообщем давно я не испытывала такого разочарования от выкинуть денег.Лучше чем зубной щётки oral b для меня нет лучше бы ещё купила одну её.

  Достоинства:
  Красивый дизайн
  Недостатки:
  Мерзский ультразвук, просто очень неприятно ушам
  • Представник бренду

   Доброго дня, Ольго! Дякуємо за Ваш відгук. Дану електричну зубну щітку оснащено функцією "Легкий старт", котра поступово підвищує потужність ручки протягом перших 14 чищень, щоб допомогти вам звикнути до чищення Philips Sonicare. Функція "Легкий старт" працює в усіх режимах. Цей виріб постачається з вимкненою функцією "Легкий старт". Для активації даної функції виконайте наступні дії: 1. Поставте ручку на зарядну підставку або в зарядну склянку. 2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом 3 секунд. 3. Відпустіть кнопку живлення, коли почуєте 1 звуковий сигнал. Якщо індикатор заряду батареї блимнув білим 2 рази та видав 3 сигнали від низької до високої гучності, це означає, що функцію ввімкнено. Також дана щітка має 3 рівня інтенсивності: - низька інтенсивність (одна смужка); - середня інтенсивність (дві смужки); - висока інтенсивність (три смужки). Спробуйте, будь ласка, використовувати менший рівень інтенсивності. При під’єднанні до ручки розумна насадка автоматично обирає рекомендовану інтенсивність. Щоб змінити інтенсивність вручну, увімкніть ручку та натисніть кнопку "Режим/інтенсивність". Щоб змінити налаштування інтенсивності, натисніть цю кнопку, коли щітку ввімкнено.

 • Юлія Гасюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Розовый

  Замовили з чоловіком дві щітки. Ми неймовірно задоволені. Якість відповідає ціні. Все чудово укомплектовано, до дрібниць все продумано. Є додаток, де можна знайти корисну інформацію та зберегти історію чищення. Зручний таймер. А стаканчики з зарядним пристроєм - це щось нереальне. Дизайн круто продуманий. Є три рівня очищення, 3-й занадто швидкий.

  Достоинства:
  Дизайн, таймер, якість
  Недостатки:
  На даний момент не виявлено
 • Андрей Сенник
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый
 • Григорий Климов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Отличная надежная щетка с хорошим аккумулятором. Зубы чистит как надо. Работает у меня и у жены уже более года.

  Достоинства:
  Заряд держит по 1.5 месяца
  Недостатки:
  Дорогая
 • НВ
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Плохое качество. Брал перед этим (почти два года назад) комплект из двух деток серии 9000. Те работают до сих пор. У этой же, уже через пол года появился сильный люфт железного наконечника, на который одевается насадка. Чистить стало болезненно и некомфортно. Чеков, коробок, хранить не привык, заморачиваться с гарантийным ремонтом нереально. Не рекомендую эту серию. Видимо Филипс усложняет конструкцию изделия жертвуя ее качеством.

  Достоинства:
  Хорошо чистит
  Недостатки:
  Отвратительная надежность
  • Представник бренду

   Добрий день! Дякуємо Вам за вибір нашої продукції, а також за зворотній зв'зок! Хочемо зауважити, що компанія надає Вам повну підтримку впродовж всього гарантійного терміна Описаний випадок є гарантійним, та проблему буде усунено швидко та безкоштовно для Вас. Чек завжди є можливість відновити в точці продажу. Тому просимо Вас звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips: 0 800 50-06-97 (понеділок-п'ятниця з 9 до 18), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку Philips Ukraine у Фейсбук. Будемо раді допомогти!

 • Оля Кутузова
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Белый

  Все устраивает. Качество чистки зубов - отличное.

 • Ольга Смешко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Розовый

  все таки довольна, первую такую щетку купила год назад, и теперь посоветовала подруге

  Достоинства:
  очень хорошо чистить, удобное зарядное устройство, очень красивый дорожный чехол+ возможность подзарядки в самом чехле
  Недостатки:
  цена - все таки дороговато, неудобное мобильное приложение
 • Ольга Коваленко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

  Користуюся щіткою третій місяць. Зручна у використанні, гарно очищує зубну емаль, швидка доставка, дякую

  Достоинства:
  Свої функціїї виконує повністю
  Недостатки:
  немає