Отзывы покупателей о Климатический комплекс Philips AC3737/10

23 отзыва Код:  394193484
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Валерій Строкін
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Вибирали між цим і Dyson,поки задоволені,має ряд переваг,можна використовувати окремо без зволоження, що нам підходить, так як живемо біля озер і в літку,зволоження не треба,дуже тихо працює,швидко зволожує і чистить повітря,є блокування від дітей,і можна налаштувати автоматичне вкл.і вик.по дням і годинам.Фільтри дешевше,ніж в Dyson,головне не мити,а чистити,як описано в додатку!Підходить для великої площі!Датчик вологості працює не коректно,як в усіх таких пристроях,показуючи більше, тому треба мати окремо гігромітр!

  Достоинства:
  Має гарантію 24 місяці,не дорогі фільтри, ціна по акції,дизайн,тихо працює!
  Недостатки:
  Не коректно працює датчик вологості!
  • Представник бренду

   Добрий день, Валерію!
   Дякуємо за Ваш відгук та бажаємо приємного використання!

 • Игорь Рублюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Супер класична річ для тих хто живе в місці де повітря таке собі... В нас сухе та брудне. Живемо біля кільцевої дороги. Багато пилу та неприємних запахів. Чистить дуже класно. Є ледь відчутний запах батону від комплексу. Не знаю чи це так треба чи фільтр бракований.

  Достоинства:
  Добре зволожує та чистить повітря. Є багато режимів що чудово підійдуть для будь-якої кімнати. Є режим коли майже не чути, для спальні просто знахідка. Керування через додаток на телефоні.
  Недостатки:
  Фільтр від очисника мити не можна. В різних інструкціях пишуть по різному, але в кінці кінців таки не можна. Помили і з'явився неприємний запах. Довелося міняти.
 • Василий Сорокин
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Купив на Розетці данний девайс, увімкнув автоматичний режим, та рівень вологості 60%. Цей прибор домослав вологість до 72% та написав мені- можете прибрати контейнер з водою, щоб припинити зволоження.

  Достоинства:
  Компактний, стильний, біленький, тихо працює
  Недостатки:
  Погане регулювання рівня вологості
 • Олександр
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Повітря зовсім інше тепер . Хто думає купляти чи ні - однозначно беріть.
  А те на скільки тихо він працює передати словами не реально . В режимі авто його не чути взагалі.Ефект відчувається майже відразу.

  Достоинства:
  Philips це Philips все на висоті
  Недостатки:
  Налаштував таймер включення , виключення в прогамі , коли немає вай фай таймер не працює . Тільки при наявності інтернету.
 • Саша
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Важко сказати чи він щось взагалі робить. Запах не прибирає, вночі я його чую, хоча він дуже тихий. Інструкцію могли б зробити краще. Загалом - не вартий своїх грошей

  Достоинства:
  Тихий
  Недостатки:
  Не прибирає запахи, досить шумний якщо повітря брудне, вже на першій швидкості шумить відчутно.
  • Представник бренду

   Добрий день, Олександре! Дякуємо за Ваш вибір та коментар! Даний прилад оснащено модернізованою за допомогою спеціально шару активованого вугілля системою фільтрації, котра швидко розкладає формальдегід на нешкідливі речовини протягом 0,1 с. Вона видаляє 99% формальдегіду з високим коефіцієнтом подачі чистого повітря 335 м3/год (6), що в 10 разів перевищує показники неочищених розчинів. Крім того, вона ефективно видаляє такі шкідливі гази, як аммоній (NH3), сірководень (H2S) та загальні леткі органічні сполуки (TVOC), що спричиняють неприємні запахи, як-от запах домашніх тварин, запах туалету і запах людини. Потужний повітряний потік розподіляє чисте повітря по всьому приміщенню з коефіцієнтом подачі чистого повітря (КПЧП) 505 м3/год, ретельно очищаючи навіть великі приміщення площею до 131 м2. Мінімальний рівень звуку (режим сну) становить 15 дБ. Для найбільш ефективної роботи приладу рекомендується уникати підвищеної циркуляції повітря та протягів.

 • Павло
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Не зрозумів я, чому воно так дорого коштує. Використовую як дуже дорогий зволожувач повітря. Для очищення повітря використовую Xiaomi, який вдвічі дешевший і з більшою продуктивністю.

  Достоинства:
  Тихий
  Недостатки:
  Вартість
 • h3art
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  красивенький и бесшумный когда надо , не выглядит слишком громоздко
  со своей функцией очистки и увлажнения воздуха справляется отлично
  очень простой в использовании, удобный и интуитивный интерфейс как на самом климатическом комплексе так и в приложении ( philips air)
  нравится что если показатели меняются то автоматически приходит уведомление всем членам семьи кто скачал приложение и если уж совсем честно то несколько дней играюсь с показателями и не могу нарадоваться, индекс аллергенов и увлажнение воздуха , ну или я ожидала что у нас все похуже в квартире, так как есть собака и пыль ХД
  разница между просто очисткой воздуха и увлажнения всего лишь в том что можно ставить верхнюю часть( увлажнитель) или не ставить , но немного непривычно что использует много воды, но ее легко заливать, не надо открывать никакие клапаны, фильтры или отсеки, просто льешь ее сверху и о чудо, чудофилипсмашина работает))

  #фотовідгук

  Достоинства:
  чудесный очиститель и увлажнитель
  Недостатки:
  не найдено :)
 • Людмила Лысак
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Очищував супер. Безшумний.

  Достоинства:
  Безшумний, при підвищенні забрудненості автоматично переходить на посилений режим, сигналізує на телефон, постійно моніторить показники повітря
  Недостатки:
  Немає
 • Елена Чичмарь
  Продавец: Rozetka

  Працює класно і як очисник, і як зволожувач. Після того як він зʼявився стало менше пилу в квартирі і на полицях і у повітрі. Всі запахи, які йдуть з підʼїзду і від приготування їжі прибирає дуже швидко. Спробувала у приміщенні скористатися аэрозолем для відштовхування рідини з черевиків і, навіть, цей запах він прибрав за декілька хвилин.

  Достоинства:
  Зручне управління, мобільний додаток
  Недостатки:
  Не знайшла
 • Маша
  Продавец: Rozetka

  Хороший очищувач. З моменту його покупки минуло два тижні, дихати стало значно легше. Плюс що додатково ще є зволоження. Рекомендую.

  Достоинства:
  Тихий, зручний в управлінні
  Недостатки:
  Ні
 • ЕленКа
  Продавец: Rozetka

  Роботою очищувача дуже задоволена. В квартирі завелася пліснява від постійного конденсату на вікнах, то синочок довго не міг ви здоровіти і лікар порадив нам придбати очищувач. Зі своєю роботою справляється на ура. Повітря стало свіжіше в кімнатах , та і пліснява зменшилассь, так як очищувач вбирає в себе всі погані бактерії,віруси та запахи.
  До нього скачали додаток, через який можна ним управляти.Розрахований до 131 м2. Має дуже гарну вільтрацію - НЕРА, попередній та вугільний; встановлено 4 режими, автоматичний, ручній, нічний і турбо. Хочу зауважити, що у нічному режимі реально працює дуже тихо, не чути. Є спеціальні датчики, які сканують якість повітря, вологи та температури.
  Дуже зручно що очищувач можно використовувати як зволожувач, як раз зараз в опалювальний сезон включаємо функцію зволожування то дихати і спати набагато краще.
  Є блокування від діток, для нас це актуально , бо синочку цікаво потицяти кнопочки)))
  Вцілому дуже задоволені!
  Тому раджу даний прилад в кожну родину - обовʼязково!!!

  Достоинства:
  Датчики якості повітря, фільтрація, додаток, очищувач та зволожувач, тихий
  Недостатки:
  Ціна кусається
 • Діана.
  Продавец: Rozetka

  Очищувач повітря чудовий, так як у нас вдома син алергік і кіт, працює на 100%! Крім того, чудово зволожує, що дуже важливо в опалювальний сезон. Я набагато краще сплю, і зміни можна відчути. Дуже рекомендую!

 • Аліна Швець
  Продавец: Rozetka

  Супер корисна річ яку ми придбали за останній час, хотіли придбати просто зволожувач, але натрапили на комплекс, вирішили спробувати, і не пошкодували, дихати стало дійсно легше, а спати стало набагато краще, круто що можна слідкувати через додаток, і ще й витягує не приємниі запахи з кухні

  Достоинства:
  Компактний, тихий, функціональний
 • Вова
  Продавец: Rozetka

  Зʼявився син і вирішили придбати таку штуку.
  Очищує добре, враховуючи що маємо ще кота то це супер пристрій, вся шерсть збирається на попередньому фільтрі, легко чистити.
  Зручно що через додаток можна повністю ним керувати.
  Плюс ще є зволоження, в зимній період актуальна штука.

 • Оля Градовська
  Продавец: Rozetka

  З маленькою дитиною дуже актуально щоб вдома було чисте і якісне повітря. В цьому мені допоміг кліматичний комплекс від Філіпс.Дуже зручно керувати з додатку, швидко очищає і зволожує величезну кімнату.Очікування перевершені.

 • Олег Сергійович
  Продавец: Rozetka

  Зручний додаток до нього. Можна використовувати навіть не знаходячись дома. Очищає від шерсті пилу. Не габаритний.

  Достоинства:
  Полегшує дихання, тихий
  Недостатки:
  Немає
 • Владислав
  Продавец: Rozetka

  Нарешті кліматичний комплекс який мені підійшов
  Довго шукав на велику квартиру (100 кв.м.) інший яким до цього користувався, теж філіпс попередньої моделі, був розрахований на меншу квадратуру і очевидно гірше справлявся
  Думав докуповувати ще один, щоб покрити всю площу, але вийшов цей і це просто супер
  Справляється з усією площею без питань
  Тихий, не заважає спати, бо я чутливий в плані сну і попередній доводилось вимикати

  Достоинства:
  Стильний, компактний, як для функціоналу, потужний, тихий
  Недостатки:
  Не виявлено
 • Олександр Панько
  Продавец: Rozetka

  Режим сну з надзвичайною тихою роботою - просто неймовірний, дозволяючи мені спокійно відпочивати без зайвого шуму. Крім усього, відчутно енергоефективний режим цього пристрою. Він використовує мінімальну кількість енергії, що є дуже важливим для мене.

  Достоинства:
  Тихий, ефективний, використовує мінімальну кількість енергії
  Недостатки:
  Не виявив
 • Сухенко Олег
  Продавец: Rozetka

  Чудовий пристрій, класна допомога здоров'ю сім'ї, легке користування

  Достоинства:
  Якість
  Недостатки:
  Не виявлено
 • Корнієнко
  Продавец: Rozetka

  Допоміг при алергії.Хватає на весь дім.Компактний, мобільний, зручний в управлінні,має мобільний додаток.

  Достоинства:
  Чисте та здорове повітря у себе в оселі,та комфортний рівень вологості.
  Недостатки:
  Не має
 • Наталия Воронцова
  Продавец: Rozetka

  Дуже якісно чистить повітря та зволожує кімнату, додаток зрозумілий та простий. Якісно працює 24/7 коли треба міняє потужність очистки. З ним вдома стало менше пилу.

  Достоинства:
  Тихий,має зволоження, простий додаток
  Недостатки:
  Не знайшла
 • July
  Продавец: Rozetka

  Відчуваю якість очищення та зволоження своїми легенями, бронхами у першу чергу. Значно легше дихати. Дуже ніжно зволожує, просто відчуваєш не дратуюче повітря. Очищення також працює. З додатку програмую шоб перед моїм приходом вже було чисто і працює до ранку, вночі практично не чутно, тихесенько. Вдома навіть запах змінився, пахне чистотою.

  Достоинства:
  Якість очищення та зволоження та компактність
 • Elf Xf
  Продавец: Rozetka

  Чудовий комплекс. Можно контролювати як на приладі, так і через додаток. Є автоматичний режим, сам підлаштовується, розпізнає, якщо повітря змінюється і коректує режим. Якість відмінна, дізайн сучасний, керування зрозуміле. Виконує свої функції на відмінно. В нашому місті це незамінна річ. Багато різних фільтрів. Обрав саме цей, бо в ньому є датчик газу, а зараз зима і часто корестуємось каміном. Я задоволений.

  Достоинства:
  Создає мікроклімат
  Недостатки:
  Немає