Отзывы покупателей о Очиститель воздуха PHILIPS 1000i Series AC1715/10

7 отзывов Код:  351081990
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Денис
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Дуже класна річ. автоматично все робить. включив, один раз налаштував і забув. Можна керувати з телефону. можна налаштувати часи роботи.

  Достоинства:
  Тихий. керування з телефону.
  Недостатки:
  немає
 • Володимир Лєнч
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  прийшов очисник який вже був у використанні, спершу трохи смутило що коробка вже відкривалась, ну окей хтось може оглядав і відмовився. Але вже вдома витягнув фільтр, він весь у пилюці, ніякої плівки як вказано в інструкції. Якщо здають по гарантії то хоча б вже фільтр новий вставляли і потім продавали, це жесть. Кнопка вімкнення дуже довго вмикає (близько 30 сек), думав сенсор зламаний, але виключається швидко і ф-ції теж працюють.
  І що здивувало не меньше, у комплекті йде «сєртіфікат соотвєтсвія» від «РОСТЕСТ - Москва», але він від 14.02.2022, не знаю це зрада чи ні, але я в шоці. Тобто за 12к мені продають використанний очисник сертифікований рашистами, який був виготовлений майже 2 роки тому

  Достоинства:
  гудить, мабуть працює, до телефона підʼєднується без проблем
  Недостатки:
  б/у за ціною нового, використаний фільтр, рашистська сертифікація, довго вмикається
  • Представник бренду

   Добрий день, Володимире! Дякуємо за Ваш коментар. Сертифікатами відповідності єдиного зразка комплектуються товари, що можуть бути продані на території Євразійського економічного союзу. До нього входить низка країн, в тому числі Вірменія та Казахстан. Компанія Versuni, яка виробляє та постачає товари для дому під ТМ Philips для багатьох країн світу, в перші тижні повномасштабної війни зупинила всі поставки у росію товарів споживчої електроніки. В інші країни, що входять у Євразійський економічний союз, імпорт продовжуються через альтернативні ланцюги поставок. Компанія Версуні Україна не бере участі процесах імпорту товарів у країни Євразійського економічного союзу. Для реалізації товарів в Україні, Компанія проходить оцінку відповідності та оформлює Декларації про відповідність за Технічними регламентами №1067 та №1077. Дані Технічні регламенти не вимагають вкладати декларації в пакування. При цьому ми надаємо документи по першому запиту як споживачам, так і юридичним особам.
   Рік випуску кожного окремого приладу можна дізнатися та перевірити в серійному номері на корпусі приладу.
   Для додаткової консультації Ви також можете звернутися на лінію технічної підтримки компанії Philips Home Living: 0 800 40-40-04 (понеділок-п'ятниця з 9 до 17), або напишіть нам у приватні повідомлення через сторінку PhilipsHomeLivingUkraine у Фейсбук. Завжди раді допомогти!

 • Олег
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Придбав рік тому. Це мій перший очисник повітря, тому немає з чим порівнювати. Загалом враження позитивні. Працює доволі тихо. Очищує повітря гарно. Датчик забруднення працює правильно. Скажімо, якщо двері відчинені на балкон, коли на кухні готується, то він доволі швидко усуне запах (звісно, при цьому працюватиме гучніше). Загалом, складається враження, що пилу в кімнаті стало менше. Літом чудово допомагає з алергічним ринітом: значно легше стало пережити період цвітіння (у моєму випадку йдеться про червень). У цілому доволі корисний пристрій. Питання до представника бренду або Розетки: можете дати посилання на фільтр до цієї моделі очисника повітря, бо вже надійшов час для заміни.

  Достоинства:
  Хороший очисник повітря за відносно доступну ціну. Фільтр 3-в-1.
  Недостатки:
  Не виявлено
 • Ігор
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  В цілому, задоволений. Але щоб був ефект, треба в кожну кімнату таке чудо ставити.
  Після місяця роботи засвітився датчик очищення фільтру грубої очистки. Фільтр попилососив, але датчик так і "світиться".
  Огляд стану фільтру залив на ютуб кому цікаво ссылка

  Достоинства:
  Гарно тягне, тихий нічний режим, чітка робота датчиків забруднення повітря
  Недостатки:
  Збивається налаштування підключення до WiFi при відключенні від електромережі, тупить датчик забруднення фільтру грубої очистки
  • Представник бренду

   Добрий день, Ігорю! Дякуємо за Ваш вибір, а також відгук! Після очищення поверхні фільтра за допомогою пилососа, встановіть, будь ласка, фільтр на місце та ввімкніть пристрій. Натисніть та утримуйте кнопки "Кнопка увімк./вимк. Підсвітки" і "Кнопка перемикання режиму" протягом 3 секунд, щоб скинути дані лічильника терміну чищення фільтра.

 • Микита
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Був придбан для малої кімнати. На відміну від Philips 2000 series AC2959/53 має на одну швидкість більше, що допомагає краще налаштувати продуктивність. Хоч і розміром менше за старшу модель, але на Турбо працюють однаково добре. Як для мене то всі переваги старшої моделі присутні у цьому пристрої.
  З того що не сподобалось:
  Звук від зміни швидкості занадто гучний (у старшої моделі він мʼякший) і вимкнути його неможливо.
  Можливо щоб зменшити розмір моделі - блок живлення винесли на виделку, а сам шнур живлення є змога повністю відʼєднати, що можна зробити випадково.

  Достоинства:
  Простота налаштування, кількість швидкостей, продуктивність, дизайн.
  Недостатки:
  Занадто гучний звук перемикання режимів, шнур живлення можна відʼєднати ненароком.
  • Представник бренду

   Добрий день, Микито!
   Щиро вдячні Вам за вибір, а також відгук!

  • Євген Загнітко

   Як вам вдалось налаштувати до додатку?
   Всі інструкції перечитав, на wi-fi 2.4, але телефон не знаходить пристрій.

 • Андрей Борисов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  За полгода работы всю гадость что обычно собирается в компьютере взял на себя, учитывая отключения света. Компьютер теперь почти не чищу.

  Достоинства:
  Работает
  Недостатки:
  Пока нет
  • Представник бренду

   Добрий день, Андрію! Дякуємо за відгук, а також фото! Раді читати, що Ви задоволені очищувачем та бажаємо приємного користування!

 • Андрей Борисов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  - Очиститель очень тихий, в режиме сна спать не мешает. Конструкция круглая и пыль сосет со всех сторон. Быстро определяет качество воздуха.
  - Приложение для телефона довольно удобное, настроить можно режим работы по дням, на всю неделю.

  - Сама конструкция очистителя довольно простая, поэтому цена на любителя.
  - По качеству очистки скажу так: в принципе чувствуется его работа, я аллергик и утром постоянно чихал и был заложен нос, не мог дышать. Сейчас стало ощутимо лучше.

  Если появятся скидки и акции на него, тогда взять в дом советую, вещь нужная.

  Достоинства:
  очень тихий, тянет пыль со всех сторон в отличии от других очистителей, считает ка качество воздуха та и количество аллергенов.
  Недостатки:
  нет уф лампы, сам очиститель и фильтр дорогие.