Электробритва PANASONIC ES-LV6Q-S820

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Электробритва PANASONIC ES-LV6Q-S820 4

#41694870
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Отличная бритва. Бреет быстро и хорошо. На данный момент, по моему мнению, это одна из лучших бритв
Достоинства: Качество изготовления на высоте. Сделана в Японии. Хорошее,быстрое и комфортное бритье, с 5-ю сеточками.
Недостатки: Не обнаружил
#35158800
Уже купил
75% пользователей считают этот отзыв полезным
Я сьогодні писав раніше, що в комплекті до цієї бритви не отримав щіточку. Вона в коробці насправді є, просто її поклали в боковий карманчик, не відразу помітиш, тому вибачаюсь. Що до самої бритви, то вона виглядає дуже стильно, якісно, без люфтів, корпус з одного боку прорезинений і за рахунок цього рука не сковзить. Бритва до 100% зарядилася доволі швидко і вже готова до бою )))
Достоинства: стильна, якісно зроблена, без люфтів...
Недостатки: не виявив
#35155699
Уже купил
Сьогодні отримав бритву, але на жаль в комплекті була відсутня щіточка. Судячи з зображень і інструкції, вона там повинна бути. Намагався зателефонувати в розетку для уточнення цього питання, але все марно, не можу додзвонитися... Тому прохання це питання вирішити.
Достоинства: Поки ще не знаю
Недостатки: В комплекті булі відсутня щіточка
Олька
прочитайте комплектацию на сайте
Поліщук СергійУже купил
Ви маєте на увазі офіційний сайт Панасонік чи Розетку? Якщо Розетку, то я читав. Там вказана не зовсім достовірна інформація. Щіточка в комплект входить, а там вона не вказана, хоча по факту є. Також в них вказано, що в комплект входить рідина для очищення, по факту її немає, присутня тільки олія для змащення.
Эксперт Rozetka
Доброго дня, Сергій! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання.
#34988546
25% пользователей считают этот отзыв полезным
чого на фото 2 леза які бриють а написанно що 5 де ще 3????фото на офіційному сайті дивився.ES-LT8N-S820 також 2 леза на фото.в чому різниця?просто в різних сіточках чи ножі вбудовані десь?представник панасонік поясніть будь-ласка бо хочу купити на черну пятницю.
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!