Отзывы покупателей о Кофемашина NIVONA NIVO 8103

1 отзыв Код:  426023463
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Артем
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Давно дивився на цю кавомашину, передивився багато відео і статей про кавомашини до 1к долларів і все ж таки зупинився на цій моделі. Дуже якісно зроблена - на дотик всі матеріали топові, гарно все закривається, всі щілини рівномірні між деталями. Є фільтр і таблетки чищення у комплекті, інструкції по першому запуску. Вона компактна і має гарний дизайн, підсвітка під соплами.
  Саме меню (є українська мова) досить зрозуміле, є підказки коли треба почистити, засипати зерна, долити воду, промити капучінатор і т.д. - розбереться і дитина. Є також фірмовий додаток і підключення по блютузу, у додатку багато порад, також можна запускати приготування - але мені то зайве.

  Ну і головне про каву, як вона її робить ця кавомашина - це просто фантастика! Є з чим порівняти - купив зерна з моїх 2х улюблених кав'ярень куди я ходжу кожен день, і ось скажу що дома кава ще краще вийшла (хоча в ціх кав'ярнях теж топчик, вважаю їх одними з найкращих у столиці). Є запрограмовані рецепти на всі кави типу капучіно і т.д., але можна їх змінити з меню налаштувань - наприклад, змінити міцність, зменьшити кількість молока під меньшу чашку і т.д., можна налаштувати і додати власні рецепти. Є також 5 режимів, в кожного своя швидкість потоку води через свіжомелену каву, а також час приготування - мені більше всього зайшов "Constant" і "Harmonic", бачив в оглядах що радять також Dynamic, але там виходить сильна кислинка - вона мені зайва, бо і так зараз використовую арабіку, яка має кислинку.
  Молоко вспінює чудово, пінка густа і довго тримається, беру охолоджене молоко 2,5 % жирності для капучино, пробував від різних виробників, і також безлактозне - головне щоб охолоджене було і жирності не меньше 2,5 %.
  Короче можу сміливо рекомендувати дану кавомашину!

  Достоинства:
  готує смачну, фантастичну каву, має стильний дизайн і компактність, зручна в користуванні, німецька якість
  • Представник бренду

   Добрий день!

   Ми вдячні Вам, що Ви обрали Nivona.

   Користуйтеся приладом із задоволенням!

  • Дмитро Ковбасюк

   Наскільки складно її обслуговувати та чистити?
   Як часто це потрібно робити?

  • Артем

   Дмитро, чистити взагалі не складно. Взагалом кавомашина підсказує на ерані "промийте капучінатор, промийте варильний блок, ..., тощо", кавомашина веде статистику скільки приготовлено кафи і якої, у документації є рекомендації як часто міняти фільтр (якщо хто використовує його), як часто промивати він накіпу і т.д., але кавомашина сама підскаже коли що робити. Я також купим фірмові миючи засоби Nivona: один для очищення від накіпу, один для промивки капучінатора. Взагалом після кожного використання капучінатора машина пропонує промивку капучінатора в автоматичному режимі: я мию окремо трубку від молока, потім кавомашина в автоматичному режимі промиває систему звичайною волою і обдає парою.Всі деталі які треба обслуговувати знімаються дуже легко, навіть варильний блок: зняв праву кришку, натиснув на червону кнопку і зняв варильний блок, промив під холодною водою і поставив назад його. На ютубі є відео, можна впевнитись в простоті обслуговування перед покупкою