Вопросы покупателей о Мультиварка MIDEA MB-FS5077

6 отзывов

Код:  392438868

Интересует дополнительная информация?
 • Аида
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Якщо її заявлені характеристики часу приготування придбаної мультиварки даної моделі фактично не відповідають заявленим в інструкції чи можете ви її заміни на нормальну ? Дуже подобається дизайн, матеріали, алгоритм роботи, дизайн, однак особисто в мене щось не то з програмами. Фото додаю, де видно невідповідності

  • Ирина Бондаренко

   Це не помилка. Чоловік подарував. В мене теж таке. Інструкція невідомо взагалі якої моделі. Титульний аркуш надрукували під потрібну, мабуть. Взагалі-то у всіх мультиварках змінюється час приготування, навіть у "дрєвніх", тому це скоріш за все якийсь заводський недолік - програмісти забухали і недопрограмували заготовку, а інструкцію лишили з тими характеристиками, які насправді мали б бути в цієї моделі.

 • Ирина Бондаренко
  Продавец: Rozetka

  Це непорядність чи необізнаність?
  Заявлені характеристики зовсім не відповідають фактичним: наприклад, каша, суп, випічка - мінімальний час можна обрати 2 години! Це що буде там всередині через дві години??? Мультикухар замість 12 максимальних годин - лише 4. І багато чого іншого. Фото таблиці програм додаю. Сором просто. Співпадають лише 5 характеристик з 33. Це не враховуючи невідповідності поза режимами.

 • Валентина
  Продавец: Rozetka

  Який температурний діапазон, і з яким кроком?

  • Представник бренду

   Доброго дня, температурний діапазон у програмі мультикухар від 35 до 135 градусів, крок 10 градусів.

 • тимофей
  Продавец: Rozetka

  добрій день. чашку можно стирать в посудомойке?

  • Представник бренду

   Доброго дня, так, чашу в посудомийній машині мити можна.