• Воспользуйтесь скидкой 5%

Мультиварка-скороварка LIBERTY MP-915X

1 отзыв Код:  407714616
Тип управления
Тип нагрева
 • 3D ТЭН-нагрев
Габариты (ВхШхГ), см
 • 31.5 х 31 х 31
Количество автоматических программ
 • 15

Мультиварка-скороварка LIBERTY MP-915X

1 отзыв Код:  407714616

Продавец:

3 339

2 589

Есть в наличии

23

Гарантия. 12 месяцев официальной гарантии от производителя Обмен/возврат товара в течение 14 дней 

Описание

Приготування їжі з скороваркою LIBERTY є простим і не вимагає додаткових знань та умінь, оскільки вбудований мікропроцесор встановлює час та температуру відповідно до вибраної програми і контролює процес приготування їжі від початку і до кінця. Як результат - чудовий смак і при цьому ви витрачаєте мінімум часу на приготування корисних страв.

Cистема контролює температуру протягом всього часу приготування і підтримує оптимальний стан. Ви можете поставити їжу для приготування ввечері, налаштувати програму приготування з відстрочкою і отримати готовий сніданок вранці.

В маленькому приладі з великою внутрішньої каструлею можна приготувати обід для всієї сім'ї. Дана модель комплектується однією каструлею з антипригорним покриттям. Перевагами скороварки LIBERTY MP-915 X є те, що це і скороварка і мультиварка в одному приладі.

Використання скороварки LIBERTY MP-915 дозволяє:
 • в рази зменшити час приготування страви. 
 • зберігати харчову цінність кожного продукту, знижуючи до мінімуму випаровування рідини і втрату вітамінів і мінералів. Продукти краще зберігають колір та форму. Завдяки збереження стравою насиченішого смаку можна використовувати при приготуванні менше солі.
 • готувати як страви, що потребують довгого і повільного варіння (варене і тушковане м'ясо, холодець, боби), так і страви, що вимагають швидкого і інтенсивного варіння (різоттто, овочі на пару)
 • готувати на пару.
 • Перевагами скороварки є також еконономність (використовується менше масла для заправки, не втрачаються жири, спеції) та простота в користуванні. 

LIBERTY MP-915 Х замінить вам:
 • електроплиту
 • пароварку
 • електродуховку
Якість мультиварок LIBERTY оцінило багато споживачів, що підтверджується численими відгуками та викладеними на різноманітних форумах фотографіями страв приготованих в мультиварках LIBERTY.

Дана модель оснащена дисплеєм та зручною панеллю керування кнопками One Touch (Один дотик) . Вам потрібно лише вибрати один з запропонованих режимів та натиснути кнопку. Всі кнопки підписані українською мовою

Мультиварка-скороварка дає можливість включати або відключати режим підігріву. Зручним в скороварці є те, що зворотній відлік часу буде відображатися на дисплеї пілся досягнення нею відповідного тиску.

Дана модель комплектується каструлею з двошаровим антипригарним покриттям, перевагами якого є: збереження відмінних антипригарних властивостей протягом всього періоду експлуатації, відсутність складнощів з миттям, більш низька ціна порівняно з каструлею з керамічним покриттям. Основною вимогою при користуванні такою каструлею є дбайливе ставлення та використання тільки спеціальних пристроїв з пластику та силікону.

В комплекті з даною моделлю йде кольорова книга кулінарних рецептів з прикладами застосування автоматичних програм.

Режими приготування в мультиварці-скороварці MP-915:
Борщ, Суп, Каша, Бобові, Пара, Варення, Випічка, Фритюр, Тушкування, Плов, Холодець, Йогурт, Риба, Птиця, М'ясо.

В залежності від особливості кожного режиму прилад дає можливість для додаткової зміни часу приготування страви з інтервалом від 1 хвилини.  
Кнопка Час приготування дає змогу вибрати в ручному режимі час приготування від 1 хвилини до 99 хвилин. При приготуванні без тиску скороварку можна використовувати для випічки та смаження як звичайну мультиварку.

Характеристики

Общий объём, л
Мощность нагревательного элемента, Вт
Тип управления
Смотреть все характеристики →

Отзывы покупателей 1

 • Наталья Стрелец
  Продавец: Rozetka

  Быстро и вкусно готовит, простой функционал, все необходимые режимы! Но когда чаша приходит в негодность (на дне стирается антипригарное покрытие), купить ее отдельно нигде не нашла!

  Достоинства:
  Работает уже года 4, без единого замечания
  Недостатки:
  В работе не выявлено, но чаша уже пришла в негодность, а купить новую негде!

* Обратите внимание! В характеристиках указан общий объем чаши (до краев). Фактический объем загружаемых продуктов будет меньше на 0.5 - 1 л.