Стиральная машина с двумя барабанами LG TwinWash F4J7VYP2WD

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Стиральная машина с двумя барабанами LG TwinWash F4J7VYP2WD 2

#35182446
Чудова модель, яку я стала радити всім своїм клієнтам (працюю дизайнером інтер'єрів). По-перше, модель відрізняється першокласним дизайном, і з цим не посперечаєшся. По-друге, це кращий варіант для великих сімей як з маленькими, так і з дорослими дітьми - зникає проблема "черги" на прання. І по-третє, ергономіка управління: можна включити і вибрати вже готову програму як на самій машинці, так і скористатися додатком на мобільному телефоні. Про інші фішки як економія води та електрики, низький рівень шуму, прямий привід і інверторний мотор, сказали вже ні раз, тому сенсу повторюватися немає.
Достоинства: дизайн, економна, тиха
Недостатки: нема
#32806134
50% пользователей считают этот отзыв полезным
Ми живемо великою родиною - 7 осіб. Прання у нас було завжди багато. Останнім часом навіть думали над тим, що б купити другу пралку. Але чоловік вирішив взяти максимально велику, тим більше що стара вже була на межі поломки. Я так досить новою покупкою! Відразу завантажую декілька комплектів постільної або всю брудну дитячий одяг, плюс щось поменше в додатковий барабан. Велика кількість програм, чудовий режим обробка парою. Загалом відмінна помічниця для великої родини!
Достоинства: два барабани, обробка парою, тиха
Недостатки: нема
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!

Стиральные машины