Микроволновая печь LG NeoChef Smart Inverter MS2535GIS

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Микроволновая печь LG NeoChef Smart Inverter MS2535GIS 52

#44881739
Уже купил
Напишіть, будь ласка,хто використовує дану мікрохвильовку, за скільки хвилин нагрівається на 1000 вт. 200 мл. кімнатної температури вода, оскільки моя стала погано нагрівати ( за 3.30-4.00 хв.). Дякую.
Тарас
Пробували в тестовому режимі, при першому включенні, згідно інструкції нагріти 500 мл води кімнатної температури у скляній банці, через 30 сек вода була досить теплою, але не гарячою. Результатом задоволені.
Эксперт LG
Доброго дня! Швидкість нагріву залежить від напруги в мережі. Якщо у вас одночасно увімкнено багато джерел споживання енергії: чайник, калорифер чи тепло радіатор, або в пікові часи ранок-вечір, пікові навантаження на загальну електромережу, напруга може бути пониженою, тому швидкість нагріву більша. Також можете зробити діагностику згідно інструкції і функції "Smart diagnocis". Дякую за питання
#44872980
Уже купил
Очень понравилась микроволновка, красивый дизайн, функциональность. Быстрая доставка, рекомендую!
Достоинства: Дизайн, технические характеристики
Недостатки: Нет
#44870570
Уже купил
#44851400
Уже купил
Модель с конвекцией?
Дмитрий Дмитрий
нет. с конвекцией на сайте под фильтром "С конвекцией"
#44787002
Есть ли в данной модели функция гриля? На сайте производителя указано - кварцевый гриль
Достоинства: Вопрос производителю
Представитель компании
Добрый день!
Модель без дополнительной функции Гриля, MS- Solo, MH -Grill, MJ -Сconvection. Спасибо за вопрос.
#44638871
Уже купил
Нічого особливого сказати поки не можу. Перший день коли її придбав. Однак одразу зауважив, що вона значно менша від своєї попередниці, але як видно на фотографіях дві піали влізли.
Недостатки: Дверця, яка відкриває і закриває доволі натужно ходить, можливо через те, що нова (але за цю ціну мікроволновка мала б бути по комфортнішою)
#44433373
Без мікрохвильовки ми не можемо уявити повноцінної кухні. Модель чорного кольору. Розігріваються страви швидко, є можливість зберігати їх теплими. Зрозуміла в керуванні. Можливість готувати мені подобається все смачно. Розморожує рівномірно.
Достоинства: колір, дизайн
#44433369
100% пользователей считают этот отзыв полезным
У сучасної техніки великі можливості. Мікрохвильовка класна. Якісне зібрання, виготовлена з якісного матеріалу. Тішить можливість готувати. Страви смачні, соковиті. Часу витрачаєш мало, а результат неймовірний. Легка у догляді, зрозуміле управління. Прекрасна мікрохвильвка.
#44374414
Уже купил
Благодарность Розетке за качественный товар и безупречную работу
Достоинства: Внешний вид,многофункциональность
Недостатки: Не нахожу
#44048848
У мене мікрохвильовка як палочка - виручалочка. Як можна без неї на кухні? Мені це вже важко уявити. Купив LG ,тому, що це гарантія якості . Швидкі та смачні сніданки готу залюбки. Зауважень не маю. Задоволений функціоналом.
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!