Отзывы покупателей о Встраиваемая посудомоечная машина HOTPOINT ARISTON HI 5010 C

23 отзыва Код:  302217638
Оставьте свой отзыв об этом товаре
Получите + 300 бонусных ₴ за отзыв 
 • Катерина Заруцька
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Все супер

  Достоинства:
  Немає
  Недостатки:
  Немає
  • Представник бренду

   Добрий день, Катерина. Бажаємо легкої експлуатації на довгий час!

 • Таня Поплавець
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Посудомийку відвезли на цент видачі розетка. Через 2 тижні нам повернули кошти.

  Достоинства:
  Нема. Бо не герметично закривались двері.
  Недостатки:
  З лівої сторони дверець виходила пара під час мийки посуду. Фасад з лівої сторони мокрий.
 • Інна Максимів
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Придбала посудомийку, дуже була задоволена, оскільки це перша посудомийка якою я користуюсь, тому дуже не маю з чим зрівняти Але все ж таки відгук залишу. Посудомийка на перший погляд не погана, миє гарно а от сам посуд не досушує, особливо пластиковий посуд. Після річного використання, зробили заміну кнопок що знаходяться на панелі керування, оскільки почалась сама включатися/виключатися. Ремонт обійшовся не з дешевого задоволення.
  Покищо працює, як себе покаже надалі вже і не знаю.
  Поки що не можу рекомендувати її купувати.

  • Представник бренду

   Добрий день, Інна. Дякуємо за Ваш коментар. Посудомийна машина може не сушити посуд належним чином з кількох причин. 1.Перевірте, чи пристрій завантажено належним чином. 2. Правильно відрегулюйте використовувану кількість ополіскувача 3.Після завершення циклу не забудьте відчинити дверцята. 4. Використовуючи миючий засіб у таблетках, слід активувати відповідну функцію. Також, зверніть увагу, що пластик і тефлон сохнуть гірше. Якщо після виконання всіх перелічених дій вирішити проблему не вдається, зверніться, будь ласка, в інформаційну службу за безкоштовним номером телефону 0 800 30-20-30 (понеділок- четвер з 09:00 до 18:00, п'ятниця з 09:00 до 17:00, субота з 09:30 до 14:00). Будем раді Вам допомогти та надати необхідну інформацію.

 • Олена Явор
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Отличная посудомойка, пользуюсь уже два месяца. Пока нареканий нет.

  • Представник бренду

   Добрий день, Олена. Дякуємо, що залишили відгук на сайті. Користуйтесь із задоволенням!

 • Юрій Вишневський
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Купили мвшинку більш як півроку тому. Посуд миє добре, але великогабаритний посуд (сковородки, великі кастрюлі) до кінця не висушує. Хоча може всі вони так сушать. Ще на мій погляд досить голосно працює. В цілому покупкою задоволені, апарат коштує своїх грошей

  Достоинства:
  Добре справляється зі своєю задачею
  Недостатки:
  Шумна, погано сушить великий посуд
 • Вікторія Рубльова
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Купляла для дачі в акції, ціна дуже непогана. Машинка непогано миє. Вдома більш дорога машина іншої фірми - є деякі додаткові переваги(світловий сигнал роботи на підлозі і додаткові форсунки на задній стінці для каструль). Тут немає такого, але все миє адекватно, а кінець роботи можна перевірити по звуковому сигналу чи стежити за часом. Чи просто відкрити і подивитись, чи горить панель керування. Програми теж влаштовують - є і швидка програма, і половинна загрузка. Правда, з половинною я поки не розібралася, бо з натисканням кнопки нічого на панелі не змінюється. І ця машинка трохи гучніша, ніж я звикла. Незважаючи на це, мене цілком влаштовує ця модель, бо у всіх є свої недоліки і переваги. Тут звичайне миття займає вдвічі менше часу, ніж в моїй дорожчій машинці вдома. А якість однакова. Тому я цілком задоволена і рекомендую модель тим, хто не заморочується з витребеньками, а задовольняється просто якісним виконанням роботи.

  Достоинства:
  Співвідношення ціна/якість
  Недостатки:
  За таку ціну - немає.
  • Представник бренду

   Добрий день, Вікторія. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені своїм вибором. Щодо половинного завантаження, будь ласка, рекомендуємо звернутись в інформаційну службу за безкоштовним номером телефону 0 800 30-20-30 (понеділок- четвер з 09:00 до 18:00, п'ятниця з 09:00 до 17:00, субота з 09:30 до 14:00) будем раді Вам допомогти та надати необхідну інформацію. Бажаємо легкої експлуатації на довгий час!

 • Микола Гузинець
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Доброго вечора!Підкажіть,як можна зняти дверцята повністю?

  Достоинства:
  Добре працює
  Недостатки:
  Нема
  • Представник бренду

   Добрий день, Микола. Ми наполегливо рекомендуємо це довірити спеціалістам авторизованих сервісних центрів. Для цього Вам необхідно звернутися до інформаційного центру компанії за телефоном 0 800 30-20-30 (понеділок- четвер з 09:00 до 18:00, п'ятниця з 09:00 до 17:00, субота з 09:30 до 14:00) або до регіонального авторизованого сервісного центру за телефонами, зазначеними у гарантійному документі.

 • Грицай Павло
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Доброго дня, шановні відвідувачі! Вирішив залишити відгук по даній посудомийні машинці. Довго чекали, вибирали Тай купили! І жодного разу не використали так як вона не працює не вмикається, набрали у сервіс уже неділю чекаємо і незнаю чим все скінчиться. Не рекомендую

  Достоинства:
  Нема
  Недостатки:
  Одні недоліки
  • Представник бренду

   Доброго дня, Павло. Дозвольте, будь ласка, нам детально у всьому розібратись. Просимо Вас зателефонувати до інформаційної служби за безкоштовним номером телефону 0 800 30-20-30 (понеділок- четвер з 09:00 до 18:00, п'ятниця з 09:00 до 17:00, субота з 09:30 до 14:00) або надіслати нам запит на електронну адресу [email protected] , який буде оброблено в найкоротший можливий час.

 • Олексій
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Хороша посудомийка, все вимиває, в ночі не чути, в комплекті були капсули фейрі, миють добре, але все що селіконове досі має запах миючого.

  Достоинства:
  Є відкладений старт, різні програми, посуд переважно сухий завжди, навіть якщо вибрати цикл без сушіння, відкрив дверку і через хвилину все сухе
  Недостатки:
  Нема проекції на підлогу, і не знаєш скільки часу до завершення, орієнтуєшся на загальних час самої программи
  • Представник бренду

   Доброго дня, Олексій. Дякуємо за Ваш відгук та найвищу оцінку. Зверніть увагу, що завершення циклу миття супроводжується звуковими сигналами для зручності. Щиро бажаємо приємного користування.

 • Юрій
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Неможливо налаштувати рівень жорсткості по інструкції.
  Після мийки у будь-якому режимі-весь посуд у нальоті.
  Навіть з фейрі все одно після прсудомийки треба перемивати посуд.
  Прошу представника компанії допомоги у вирішенні проблеми! Дякую

  Достоинства:
  Багато режимів, додаткова поличка для приборів
  Недостатки:
  Надіюсь вирішити ситуацію з нальотом на посуді після мийки
  • Представник бренду

   Доброго дня, Юрій. В районах з високим ступенем жорсткості води необхідно збільшити дозування регенеруючої солі та ополіскувача. Для кращої комунікації з питань роботи приладу рекомендуємо звернутись в інформаційну службу за безкоштовним номером телефону 0 800 30-20-30 (понеділок- четвер з 09:00 до 18:00, п'ятниця з 09:00 до 17:00, субота з 09:30 до 14:00). Будем раді Вам допомогти та надати необхідну інформацію. Звертаємо увагу, що через відключення електроенергії можливі часткові перебої в роботі нашого контакт-центру або довший час очікування на з'єднання з оператором. Додатково повідомляємо, що Ви можете надіслати нам запит на електронну адресу [email protected] , який буде оброблено в найкоротший можливий час. Дякуємо за розуміння.

  • Сулейко Сергій

   Який фейрі? Використовуйте для пом'якшення води сіль. Використовуйте порошок і омивач в окремий лоток, або таблетки для посудомийка. І все буде чисте і без нальоту

 • заграничний юрий
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Дуже багато спотребляе солі(1 кг на 2-3 рази)

  • Представник бренду

   Доброго дня, Юрій. Так бути не повинно. Переконайтеся, що кришка бачка для солі щільно прилягає. Також для належного функціонування важливо, щоб налаштована жорсткість води базувалася на фактичному значенні жорсткості води у вашому будинку. Перепровірьте, будь ласка. У разі виникнення будь-яких запитань по роботі приладу Ви можете звернутись в інформаційну службу за безкоштовним номером телефону 0 800 30-20-30 (понеділок- четвер з 09:00 до 18:00, п'ятниця з 09:00 до 17:00, субота з 09:30 до 14:00). Будем раді Вам допомогти та надати необхідну інформацію.

 • Юлія Блажко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Користуюся цією посудомийкою майже пів року. Задоволена на всі 100%. Миє ідеально, без розводів, вмістка, безшумна( включаю вночі, нікому не заважає).Мию в ній все( навіть решітки від витяжки). Це просто "маст хев" для кожної сім'ї. Рекомендую...

  Достоинства:
  Економна, безшумна, ідеально миє посуд
  Недостатки:
  Немає
  • Представник бренду

   Доброго дня, Юлія. Нам дуже цінний Ваш зворотній зв’язок. Щиро бажаєм приємного користування та завжди чистого посуду)

 • Толя Зеленівський
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Посудомийка повністю справляється зі своєю задачею,
  Посуд чисти, та сухий, скло блистить.
  Не шумна!
  Дружина на 7 небі від щастя.
  Окреме дякую Розетці за швидку та якісну доставку.

  • Представник бренду

   Доброго дня, Анатолій. Дякуємо за вибір та емоційний коментар Приємного користування та завжди чистого посуду)

  • Сергей Понятовский

   Доброго дня. А на якому значенні в вас виставлена жорсткість води і ополіскувач, дякую. Бо після миття в мене мутні стакани і каструлі з білим нальотом

 • Оксана Коробенко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Это моя первая посудомоечная машина. Долго выбирала и остановилась на этой модели ,по характеристикам ничем не уступает более дорогим моделям .
  Все отлично отмывает, не шумная ,очень вместительная ,удобная третья полочка ,корзина для столовых приборов,понятная инструкция, в обращении простая.

  Достоинства:
  Обязательная вещь на кухне каждой хозяйки!
  Недостатки:
  Нет
  • Представник бренду

   Доброго дня, Оксана. Щиро вдячні за вибір нашого бренду. Бажаєм Вам приємного користування та завжди чистого посуду.

 • Юрий
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Очень долго выбирали посудомойку, и остановились на этой!
  Это пожалуй лучший вариант из полногабаритных!
  Из плюсов: дополнительная 3 корзина, экономия воды и электроэнергии, очень тихая работа, большая вместительность, адекватные режимы мойки (быстрый, эко, интенсив), 36 месяцев гарантии!
  Из минусов: нужно самому загружать и доставать посуду.. =(
  Качество мытья просто супер!
  Пока довольны покупкой)
  Рекомендую!

  Достоинства:
  3 года гарантии
  Недостатки:
  Не обнаружил
 • Вера Вера
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Увеличенное количество комплектов посуды, которые можно помыть за раз, достигнуто за счёт увеличения числа перегородочек-палочек (внутренний объём машины ведь стандартный).Получилось как в эконом-классе самолёта: сидений наставили, а ни ноги протянуть, ни ручную кладь пристроить. Так и тут, не каждую тарелку можно втиснуть, не говоря о мисках и крышках. Но если уж втиснули, то моет хорошо, сушит тоже - разводов на стаканах не остаётся. Не шумная, фасад от прежней машины (Indesit) встал как родной. Программ достаточно. Управление простое. Половинная загрузка есть.

  Достоинства:
  Моет, сушит
  Недостатки:
  Слишком частые перегородки для посуды
  • Представник бренду

   Доброго дня, Віра. Дякуєм, що поділились цікавим порівнянням) Бажаєм Вам приємного користування та чистого посуду.

 • Олеся
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
  • Представник бренду

   Доброго дня, Олеся. Дякуєм за п’ять зірок. Приємного користування.

 • Сергей Гудвин
  Продавец: Rozetka

  Начала барахлить с первого дня. В конце концов, вообще перестала работать. Минут десять идёт цикл, потом начинаются музыкальное представление. Пришёл мастер, сказал блок управления под замену. Прошло уже больше месяца, ни ответа ни привета. Буду обращаться в суд.

  Достоинства:
  Моет нормально, когда повезёт
  Недостатки:
  Сплошная проблема. Сервисная служба - дно
  • Представник бренду

   Добрий день, Сергій. Прохання, звернутися до інформаційної лінії 0 800 30-20-30 (понеділок- четвер з 09:00 до 18:00, п'ятниця з 09:00 до 17:00, субота з 09:30 до 14:00) для фіксації скарги та ідентифікації заявки в системі. Або ж написати на наш Email [email protected].

 • Сергей Гудвин
  Продавец: Rozetka

  Техника Hotpoint Ariston - БАРАХЛО. Сервис - ещё хуже. Смотрите в сторону нормального производителя.

  Достоинства:
  Моет посуду нормально когда исправна
  Недостатки:
  Начала барахлить с первого дня. В конце концов, вообще перестала работать. Минут десять идёт цикл, потом начинаются музыкальное представление. Пришёл мастер, сказал блок управления под замену. Прошло уже больше месяца, ни ответа ни привета. Буду обращаться в суд.
 • Юлия Гурник
  Продавец: Rozetka

  Тепер і в мене є незамінна помічниця)Купувала восени.За цей період часу можу з упевненістю сказати,що мене влаштовує все більше чим на 100%.Посуду завжди багато,тому зараз це не проблема.

  Достоинства:
  Економніше ніж мити руками під проточною водою
  • Представник бренду

   Доброго дня, Юлія. Дякуємо Вам за добрі слова. Користуйтесь із задоволенням)

 • Сульжук Людмила
  Продавец: Rozetka

  Добрий вечі. Користуюсь посудомийкою вже пів року прочитала в інтернеті все про неї і продавець консультант також про неї все розповів, дуже задоволена посудомийкою нічна программа тихо працює і нікому незаважає спати,регуляція поличок крута штука а також можна вибати зони для миття посуди ,а також коротка прогамма справляється з миттям посуду.Рекомендую

  Достоинства:
  Функціонал,ціна.
  Недостатки:
  Немає
 • Сергей Понятовский
  Продавец: Rozetka

  Как ни настраивал, после мойки стаканов и кастрюль остаётся белый налет, стаканы с налетом и мутные на любой программе. Тарелки моет хорошо.

  Достоинства:
  Цена, вместительность.
  Недостатки:
  Остаётся белый налет на кастрюлях
 • Катя Кралецкая
  Продавец: Rozetka

  В свои деньги лучший вариант с инвертором и небольшой третьей корзиной.

  • Представник бренду

   Доброго дня, Катерина. Дякуєм за коментар. Приємного користування.