- Олег Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Поки працює повністю справно,далі буде видно
- Анастасія П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Сам холодильник класний, до товару питань немає.
При замовлені додатково вказала послугу підйому на 2 поверх без ліфта вартістю 800 грн. Після прибуття кур’єрів Нової Пошти з’ясувалося, що інформація про підйом їм не була передана і ця послуга не була оплачена. Кур’єри повідомили, що за підйом потрібно платити окремо.
Одразу при кур’єрах я звернулася до служби підтримки Розетки. Мені порадили не оплачувати нічого додатково та чекати на дзвінок від відповідального відділу. У результаті більше години ніхто не зв’язався зі мною, а кур’єри, увійшовши в ситуацію, все ж допомогли занести холодильник за окрему оплату.
Після того як курʼєри занесли холодильник я їм мала заплатити фіксовану суму з розетки, без якої вони б не віддали мені його, але в цю фіксовану суму входила вже та доставка якої не було на 800 гривень.
Потім я вже кілька разів зверталася до служби підтримки. Кожного разу мені повідомляють, що заявку передано на розгляд і зі мною зв’яжуться, але обіцяного зворотного зв’язку досі немає. При цьому послуга, за яку було сплачено 800 грн, фактично надана не була.
Пройшло вже 4 дні від того часу як мені привезли холодильник, мені так ніхто і не передзвонив.- Достоинства:
- Класний холодильник, потужний, гарний та акуратний.
- Недостатки:
- Доставка на 2 поверх від розетки, некомпетентність та не відповідальність центру підтримки.
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику.
У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром
- Катерина Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Стильно виглядає за таку ціну
- Достоинства:
- Ціна
- Елена Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Хороший холодильник,мне нравится, он уже моего старого идеально вписывается в небольшом пространстве.
- Достоинства:
- Цена, внешний вид, компактность, и очень удобно что есть диспенсер для воды
- Недостатки:
- Пока не нет, он только месяц у меня
- Наталя Ю***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Користуємось уже деякий час - все влаштовує. Морозильна камера нормального розміру, вистачає для заморозок. Полички міцні, нічого не "гуляє". Зовні виглядає сучасно, добре вписався в кухню.
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук.
- Олександр Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Чудовий товар
- Жанна І***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Холодильник сподобався, виглядає стильно і акуратно. Всередині місця достатньо для сім’ї. Працює тихо, швидко набирає потрібну температуру.
- Анастасія Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Дякуємо за гарну швидку та якісну посилочку.
Кур'єр ввічливий та швидко до поміг занести у подвір'я посилку.
Все добре.
Гарних вам покупців! Здоровя та мирного неба.- Недостатки:
- Немає
- Ігор М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Холодос гарний, красивий, працює тихо, приїхав цілий в захистній плівці, діспенсер працює, але зверніть увагу що він нормально так займає простору в холодильнику, розрахований на 2-3 людини, невеликий. Рекомендую, перевіряйте перед тим як приймаєте товар, мені пощастило, повністю цілий))
- Достоинства:
- Ціна, красивий, тихий
- Недостатки:
- Подивимось в майбутньому)) поки не має
- КСЮША Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
дуже гарний 1в1 як на фото зріст орієнтовно як хлопець 180 просторий та швидко охолоджується в подарунок поклали формочки для льоду
- Достоинства:
- швидка доставка зібраний стан
- Недостатки:
- не одразу розібрались з освітленням та мигає датчик якщо довше хвилини відкритий холодильник
- Дмитро Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Чудовий холодильник за доступною ціною. Найкращий у своїй ціновій категорії. Рекомендую!
- Достоинства:
- Якість, ціна
- Недостатки:
- Немає
- Сергей О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Дуже зручний холодильник, працює гарно, ща ці кошти супер
- ПОМАЗКОВАОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Замовили 3.03,5.03 вже отримали,доставка дуже швидка,холодильник компактний економить простір,колір чудовий,на дверцятах є функція охолодження води це дуже вдобно особливо коли жара і економія простору ,працює чудово ,я дуже задоволена !Я рекомендую це гарно,і вигідно!
Розетка рекомендую- лайк.- Достоинства:
- Економія простору,зовнішній вигляд,та чудова ціна ,качество добре!
- Недостатки:
- Немає
- Наталія Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Гарний,не дорогий холодильник , в місткий,дизайн також мені подобається.
- Достоинства:
- Хороша морозильна камера
- Недостатки:
- Не має
- Сергій Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
- Оксана А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Доставка швидка. За ці гроші холодильник нормальний. Розмір не великий , для одного - двох людей достатній .
- Достоинства:
- Гарний дизайн
- Лариса Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Холодильник отличный. Работает полтора года. Все ок.
- Достоинства:
- Цена
- Недостатки:
- Пока не обнаружено
- Александр З***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Замовив, перевезли десь через три дні. Працює добре тихо все начебто наорм.Але через вже 1.5 місяця пішла тріщина на задній стінці (розгерметизація). Зараз спілкуюсь с сервісом. Кажуть відправити нам його новою поштою. Я гроші платив щоб він мені був с доставкою на 4 поверх. В мережі кажуть нікому спускати тобто відвонтажити забрати и та д. Питаю скільки чекати за рішенням питання?
- Достоинства:
- Цена
- Недостатки:
- Как виявилось тонкі стінки, крихкий пластик.
- Костянтин
В мене таке саме на холодильнику Веко вже багато років. Проблем з цим немає
- ИруськаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
На эти деньги он очень шикарный. Немного разочарована в том чего ожидала. Рост, ширина, глубина. А в целом все ок. Работает тихо, я привыкну))).
- Наталя Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Холодильником довольны . Хорошо холодит .и как по мне уютно смотрится внутри . За эти деньги он прекрасен .
- Олена К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Холодильник дуже "плаче", всередині весь мокрий, яка причина?
- Достоинства:
- Стильний зовнішній вигляд
- Недостатки:
- конденсує дуже багато вологи всередині
- Сергій
Ну якщо він мокрий лише на задній стінці то це його звичайний режим крапельної розморозки, бо це холодильник без системи NoFrost, як чітко зазначео в його характеристиках.
- Микола Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Користуюсь вже рік ,дуже крутий холодильник .
Ніяких нарікань .- Достоинства:
- Легкий ,багато місця ,тихенький .
- Недостатки:
- Немає
- Михайло Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Працює чудово
- Достоинства:
- Великий,тихий.
- Недостатки:
- Немає
- Микола М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Бистро відправили
- Достоинства:
- Дуже добрий холодильник
- Недостатки:
- Нема
- Наталія О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Быстро доставили уточнили время привезли аккуратно ,попросили розпакоть и осмотреть ,работает тихо , по цене нормально брали когда была акция претензий нет красивый дизайн и есть диспенсер
- Достоинства:
- Диспенсер для воды ,тихо работает ,двери можно перевесить а это значит что можно ставить на любую сторону
- Недостатки:
- Пока нет
- Евген Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Прівезли побитий не рекомендую в ответ говорять треба було на вулиці його перевіряти
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- Ольга К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Сьогодні отримали. Прийшов з побитими внутрішніми стінками. Ще й ніхто не реагує
- Достоинства:
- Колір
- Недостатки:
- Побиті стінки
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- Оксана Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Дуже гарний холодильник і доставка швидка.дякую
- Представник постачальника
Дякуємо вам за відгук!
Раді чути, що холодильник вам сподобався, а доставка була швидкою та зручною. Нехай техніка служить довго та безвідмовно!
- Сергей Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Зовнішній вигляд дуже гарний, стильний, розміри морозилки і холодильної для двох-трьох людей з головою, тихий, гарне світло, швидко заморажує
- Достоинства:
- Економічність, компактність, місткість, чорний колір як раз для малої площі
- Недостатки:
- Поки не виявлено
- ЛюдмилаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Якість краща за ціну!
- Достоинства:
- Дизайн, компактний, виконує свої функції.
- Недостатки:
- Використовую мало часу, поки немає недоліків.
- Представник постачальника
Дякуємо, за Ваш вибір та відгук.
- Ірина Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Все працю, дуже гарний і тихий.
- София В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Рекомендую і доставили швидко і вже скільки часу в використанні , все супер)
- Наталия К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Все класно працює доставили швидко
- Достоинства:
- За таку ціну
- Ирина О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Товар супер всім рекомендую.
- Микола Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Хороший холодильник ,тихенький
Користуюсь пів року ,нарікань нема .- Достоинства:
- Гарна ціна і компактний
- Недостатки:
- Нема
- Представник постачальника
Дякуємо, Микола, за відгук про двокамерний холодильник Heinner HC-HM260BKWDE++!
Приємно чути, що Ви залишилися задоволені якістю техніки, її місткістю та зручними функціями.
Нехай холодильник працює довго й бездоганно!
З повагою, команда Heinner.
- Иван Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Класс энергопотребления: D (А++)
Непоганий за свої кошти
- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Нема
- Представник постачальника
Дякуємо за Ваш відгук.
Нехай холодильник працює довго й бездоганно!
З повагою, команда Heinner.
