Отзывы покупателей о Встраиваемая посудомоечная машина ELECTROLUX ETM43211L

12 отзывов Код:  285644183
Оставьте свой отзыв об этом товаре
Получите + 300 бонусных ₴ за отзыв 
 • Виталий Чевганюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Це перша моя посудомийка. Вмикав декілька разів тому досвід малий. Мені сподобалося посудомийка, при використанні здається що десь протікає вода, посуда після миття чиста, але на посуді залишається декілька крапель води це тому що з заводу вимкнена функція сушки, результатом задоволений. Керувати посудомийкою легко.

  Достоинства:
  Доволі вмістка, як на свої розміри.
  Недостатки:
  Не зрозуміло написана інструкція, три рази перечитував що б зрозуміти як відрегулювати кількість солі та ополіскувача.
  • Представник бренду

   Добрий день, Віталій! Дякуємо за відгук та вибір техніки нашого бренду. У випадку виникнення питань щодо користування виробу, рекомендуємо звертатись за номером гарячої лінії 0 800 50-80-20. З повагою, команда Electrolux.

 • Юрій Губар
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Дуже практична і функціональна модель. Займає мало місця і неймовірно вмістка. Від використання цієї моделі ваша посуда буде завжди ідеально чиста, а використання електрики і води на мінімумі. Рекомендую всім чоловікам зробити своїм коханим жінкам і собі такий практичний подарунок.

  Достоинства:
  Красива, практична, функціональна, нормальна ціна.
  Недостатки:
  Не встановлено.
  • Представник бренду

   Добрий день, Юрій! Дякуємо за відгук та вибір техніки нашого бренду. З повагою, команда Electrolux.

  • Представник бренду

   Доброго дня, Юрій!

   Дякуємо за Ваш вибір і відгук.

   Гарного дня!

 • Микита
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Все Чудово ! Рекомендую Всім для маленьких кухань

  Актуальна та сучасна
  Сенсор гарний

  Достоинства:
  Дуже добре виконує свої функції/ дуже зручно що є ліхтарик в середині мийки
  Недостатки:
  Немає
  • Представник бренду

   Добрий день, Микита! Дякуємо за відгук та вибір техніки нашого бренду. З повагою, команда Electrolux.

 • Александр Глузман
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Хотілось би знати, чому машинка сама включилась і як зробити щоб цього далі не траплялось ?

  Достоинства:
  Посудомийна машина гарної якості, зробили декілька мийок результатом задоволений
  Недостатки:
  Чомусь сама включилась на єкомийку
  • Представник бренду

   Добрий день, Олександр! Дякуємо за відгук та вибір техніки нашого бренду. Для детальної консультації щодо роботи виробу рекомендуємо звернутись за номером гарячої лінії 0 800 50-80-20. З повагою, команда Electrolux.

  • Андрей Пампуха

   Вітаю. Таке ж саме. Коли пропадає в мережі світло, а потім дають напругу,то вона сама вмикається. Як Ви з цим розібрались?

  • Представник бренду

   Добрий день, Андрій! Для детальної консультації та вирішення питання рекомендуємо звернутись за номером гарячої лінії 0 800 50-80-20. З повагою, команда Electrolux.

 • Олександр
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Отримав, перевірив. Мийка виглядає практичною і продуманою, нарікань немає. Всі режими ще не пробував, але поки що показала себе з гарної сторони, сподіваюсь так і далі буде. В разі чого відпишу через деяки й час.

  • Представник бренду

   Добрий день, Олександр! Дякуємо за відгук та вибір техніки нашого бренду. З повагою, команда Electrolux.

 • Анна Маленовская
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Спасибо розетке!Все достали в срок и бесплатно курьером.Сама посудомоечная машина хорошего качества, долго выбирали и остановились именно на ней-о чем и не жалеем.Пока ещё полностью не разобрались,но 2 мойки уже сделали, со своей задачей справилась хорошо.

  Достоинства:
  Компактная,вместительная для своих размеров. Прекрасная помощница!
  Недостатки:
  Пока не обнаружены, надеюсь их и не будет!
 • Сергей
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Здравствуйте, вопрос к представителю бренда  или к Розетке. Посудомоечная машинка была приобретена 26.06.21 получили 01.07.21 установили 03.07.21, сегодня 04.07.21 обнаружил, что на дверце машинки чувствуется напряжение. В это время, когда одной рукой рассматривал дверцу, другой рукой коснулся смесителя, машинка бъёт током. Сенсорные кнопки вкл/выкл и отложенный старт периодически не срабатывают. Остальные кнопки срабатывают бесперебойно при легчайшем нажатии. Что делать в данной ситуации?
  Прошу связаться, для решения проблемы.

  Недостатки:
  Две звезды за удар током
  • Иванна
  • Представник бренду

   Добрий день. Приносимо вибачення за негативний досвід з нашою технікою. Будь ласка, зверніться за номером гарячої лінії 0800508020. Наші спеціалісти допоможуть оформити заявку на діагностику.

  • Андрей

   Заземлить посудомойку надо, а потом писать гневные посты.

 • kainman
  Продавец: Rozetka

  -Миє добре, до сушки поки шо є питання, хоча можливо то і я винен, бо даю постояти їй лише хвилин 10 і каплі ще не встигають стекти зверху, але на ложках і вилках вони потім лишаються.
  - Недоліком, як на мене то є сенсор, який виробники ліплять усюди. Проблема його не у повсякденному використанні, а у першому налаштуванні, він дуже не інтуєтивний і я дуже нервував через це)
  - Після довгого перебування без живлення, вона сама вмикається і запускає програму Єко - на 4 години, тому через це тримаю завжди відкриті дверцята.
  - Серед плюсів, це що вона досить тиха, економна. При її запуску не треба довге налаштування, а просто увімкнув, визначив час який у тебе є і закрив, решту вона сама зробить. Також, для 45 см то вона досить вмістка. Миє гарно.

  Достоинства:
  Тиха, економна
  Недостатки:
  Коли вмикається електрика - сама вмикається і починає програму на 4 години. Сенсор
 • Віталій Одинець
  Продавец: Rozetka

  купив на новий 2022р. користувалися 1.5 місяця... потім війна! 6 місяців не користувалися. Зараз все добре. недавно попросила зробити очистку - купив засід для очистки фініш. Ставив сам - нічого складного - викинув один з ящиків старої кухні - все одно збирався міняти кухню...

 • Надія Аношко
  Продавец: Rozetka

  Очень доволен покупкой. Экономит много времени. За месяц использования разучился мыть посуду. Моющее средство для посуды убрал в шкаф. Посуда выглядит по-другому и ощущаться в руках по-другому. Включаю каждый вечер. На утро посуда чистая, сухая, приятно брать в руки. Если нужно бы было покупать ещё посудомойка, то выбрал бы такую же, но шириной 60.

  Достоинства:
  Моет хорошо, экономит много времени
  Недостатки:
  Вроде нет
 • Анастасия Тимошенко
  Продавец: Rozetka

  Купили данную посудомоечную машину несколько месяцев назад и сейчас просто не представляю жизни без нее! Выбирала долго и по отзывам остановила свой выбор на Electrolux, консультант в магазине также советовал именно эту модель. Много режимов, пользуюсь несколькими, даже на быстром режиме тщательно вымывает посуду! Стаканы/бокалы блестят и без разводов. Легкая в управлении, вместительная, справляется с сильными загразнениями. Есть стеклянное блюдо для запекания, так вот, чем я только не пробовала убрать въевшийся и пригоревший жир руками, ничего не получалось. После нескольких моеек на интенсивном режиме в посудомойке, форма выглядит как новая!!! Жаль не делала фото 'до' и 'после' очень удобно наличие отдельной корзины для столовых приборов, а также возможность снятия верхней корзины, для мытья габаритной посуды, например противней. Очень классная функция с автоматическим открыванием дверей и сушкой посуды! Посуда и машинка в следствии не имеет запаха, сухая! В целом, машинкой очень довольна, всем рекомендую, свои функции выполняет на 100%

  Достоинства:
  Отдельная корзина для столовых приборов, снимается верхняя корзина, хорошо отмывает въевшийся жир
  Недостатки:
  Не обнаружила
 • Валентина
  Продавец: Rozetka

  Гарно миє, без розводів. Дуже зручна в користуванні, містка за рахунок третьої корзини.