Отзывы покупателей о Эпилятор BRAUN Silk epil 9 SES 9/985 BS (81683683) 9

Общий рейтинг

4,9
9 отзывов

Фотографии и видео покупателей

Оставьте свой отзыв об этом товаре

Все отзывы 9

 • Александра
  • Продавец: Rozetka
 • Александра
  • Продавец: Rozetka

  Здравствуйте! В чем отличие данной модели и модели Эпилятор BRAUN Silk epil 9 SES 9/975 BS (81683684) ?

  • Артём

   Вот тут можно глянуть ссылка

 • Артем Вікторович
  • Продавец: Rozetka

  Придбав дружині цей епілятор! Кілька років вона користувалася епілятором іншої марки, але як дізналася, що є такий, який працює без мережі, та ще й під душем - вирішила оновити свій епілятор. я вирішив подарувати ній цю модель. Дружина користується і не натішиться. У воді з гелем для душу епіляція проходить менш болючо, чудово видаляє найкоротші волоски. Має стильний дизайн, комфортно лежить у руці, тримає заряд довго, чиститься легко. Епілятор має підсвітку, зручний і простий у використанні, вартий своїх грошей. Задоволена дружина!

  Достоинства:
  Має стильний дизайн, комфортно лежить у руці, тримає заряд довго, чиститься легко, має підсвітку, можна користуватися у душі чи ванні, зручний і простий у використанні, вартий своїх грошей.
  Недостатки:
  Немає
 • Руслана Ковальчук
  • Продавец: Rozetka

  Придбала собі цю модель. Зовні епілітор симпатичний, комфортно тримати в руці, прогумований корпус. Зручно, що є індикатор стану акумулятора, однієї зарядки мені вистачає на кілька процедур. Працює чудово, волоски видаляє добре, подразнення після епіляції немає. Бритвенная насадка з насадкою-тримером прекрасно справляється зі своїми функціями, я задоволена. Епілятор повністю миється під водою - водонепроникний, можна користуватися у душі чи ванні. Епілятор простий у використанні, має багато насадок, акумулятор швидко заряжається. Задоволена покупкою дуже!

  Достоинства:
  Зовні епілітор симпатичний, комфортно тримати в руці, прогумований корпус, є індикатор стану акумулятора, волоски видаляє добре, подразнення після епіляції немає, повністю миється під водою - водонепроникний, можна користуватися у душі чи ванні, простий у використанні, має багато насадок, акумулятор швидко заряжається.
  Недостатки:
  Немає
 • Дарья
  • Продавец: Rozetka

  Мне повезло, что это мой первый эпилятор)) Эпилирую пока только ноги, где-то раз в 8-10 дней, после душа. И раз в неделю массажики с насадкой для пилинга. Бикини и подмышки пыталась эпилировать, но слишком больно, попробую ещё с охлаждением. Ноги мне больновато, но вполне терпимо, только первый раз(если на время поменять на бритье, то после первая эпиляция такая же). Насадка с бусинками помогает рассеивать болевые ощущения, до охлаждающей рукавицы дело не дошло.
  Датчик давления у меня срабатывает в основном, когда использую гладкую насадку на пинцеты.
  В целом очень довольна набором, но ещё не всё освоила))

  Достоинства:
  Комплектация: разные насадки, мини эпилятор и щётка для лица. Наличие подсветки, это необходимость. Возможность использовать в душе. Хорошо держит заряд. Выглядит всё красиво, в том числе и мешочек.
  Недостатки:
  Цена не маленькая, хотя и набор разнообразный.
 • Алла Степанівна
  • Продавец: Rozetka

  Заказала его своей маме, эпилятором очень довольна. Удобно лежит в руке, заряжается быстро, хватает заряда на долго. Процесс эпиляции проходит быстро, нет раздражения, волоски удаляет замечательно. Эпилятор имеет красивый дизайн, можно пользоваться им в душе, легко чистится. Имеет подсветку и индикатор зарядки, есть насадки для бритья и массажа, так же насадка для лица. Эпилятор доступен по цене, понравился маме!

  Достоинства:
  Удобно лежит в руке, заряжается быстро, хватает заряда на долго, процесс эпиляции проходит быстро, нет раздражения, волоски удаляет замечательно, имеет красивый дизайн, можно пользоваться им в душе, легко чистится, имеет подсветку и индикатор зарядки, цена доступная.
  Недостатки:
  Нет
 • Алена
  • Продавец: Rozetka

  Епілятор дуже сподобався, процес епіляції став приємним і безболісним. Працює від акумулятора, швидко заряджається і добре тримає, комфортно лежить в руці. Якісний і надійний, добре прилягає до будь-якій формі тіла. Волосся видаляє чудово, можна користуватися з водою, легко чиститься. Епілятор має стильний дизайн, є щітка для особи, довговічний у використанні, доступний за ціною. Задоволена покупкою епілятора!

  Достоинства:
  Працює від акумулятора, швидко заряджається і добре тримає, комфортно лежить в руці, якісний і надійний, добре прилягає до будь-якій формі тіла, волосся видаляє чудово, можна користуватися з водою, легко чиститься, епілятор має стильний дизайн, є щітка для особи, довговічний в використанні, доступний за ціною.
 • Svetlana Pukha
  • Продавец: Rozetka

  Здравствуйте. В чем отличие от Эпилятор BRAUN Silk epil 9 SES 9/995 BS (81683682). Используя функцию сравнения, получаю только разницу в весе незначительную, а так все остальное идентично.

 • Дарья Бобошко
  • Продавец: Rozetka

  Жалею только об одном , что раньше им не пользовалась и купила только сейчас. Богатый выбор насадок.

  Достоинства:
  Удобный в использовании, хорошо лежит в руке. Плюс за использование в ванной комнате. Хорошо держит зарядку.
  Недостатки:
  Пока не нашла