Встраиваемая стиральная машина BOSCH WIW 28540 EU

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Встраиваемая стиральная машина BOSCH WIW 28540 EU 6

#36090110
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Що значить не правильно підключено як би було підключено не правильно вода б витікала зразу а не через деякий час це поперше по друге чому тоді ні в інструкціі користувача ні в гартійному зобов'язанні ні в відповіді Розетки не написано що підключати повинен виключно представник з товариства яке надає гарантію тай хто той суддя який скаже правильно чи ні я прикрутила штуцер від шлангу до шарового вентеля на трубі з холодною водою. Дуже вдячна за відповіді.Далі буде. Мабуть напишу на завод німці скоріше допоможуть бо відношення до споживачів це честь марки а не бла бла
Достоинства: Машина супер
Недостатки: Ніколи не думала що Розетка така безвідповідальна
Боря
а Розетка що виробник товару? до чого це тут
#35994609
Уже купил
50% пользователей считают этот отзыв полезным
Я вже зверталась до Вас з проблемою про протікання ваші служби порадили мені звернутись в сервісний центр з питань гарантійного обслуговування я звернулась в тов Дойчелектросервіс де мені відмовили в послузі зіслались на те що я підключила сама тому повинна заплатити триста гривень. Навіщо тоді такий сервіс коли продавець запевняє що все на гарантіі і не важливо хто підключить а насправді гарантіі ніякоі нема а машина коштує штуку зелені. Тоді виникає резонне питання як повернути товар назад і більше не мати з Вами справ поки ще не пойшло чотирнадцять днів.
Представитель компании
Доброго дня! Якщо вами було не вірно підключено прилад і внаслідок цього машина погано працює або зламалась, то це не є гарантійним випадком.
Ольга
условия возврата - https://rozetka.com.ua/warranty/, здесь указаны
#35882301
Уже купил
Підкажіть будьласка куди звернутись машину купила 05.12.18 року підключили прали все було начеб то нормально вчора побачила воду на підлозі почала оглядати машину з'ясувалось що прокапує в районі "коробочки" яка знаходиться на шланзі для постачання води протікає по шлангу прямо з цієі коробочки. Машина повністю влаштовує повертати не хотілось би , порадьте що робити?
Представитель компании
Доброго дня! Вам треба звернутися до авторизованого сервісного центру. Актуальний перелік сервісів ви можете побачити на гар.талоні виробника та на сайті представництва BOSCH в Україні.
Гость
в сервіс Бош подзвоніть
#30556112
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Подскажите, бак в этой модели разборной или неразборной?
#30452216
50% пользователей считают этот отзыв полезным
Купил. Пользуюсь более 3-х месяцев.
Могу сказать что это просто шедевр! Постоянно сравниваю с предыдущей, которая прослужила 15 лет.... Сравнивать предыдущую и эту, все равно что сравнивать таврию с бентли.
За 3 месяца я действительно ощутил экономию электроэнергии и воды (в семье есть маленькие дети стираем очень часто).
Режимов стирки много и всегда используем нужный для каждого типа белья. Экспресс стирка, деликатная для каждого вида ткани.... режимов много и все можно дополнительно регулировать (температура, обороты и т.п.).
Стирает замечательно!!!
Очень тихая. Иногда захожу проверить запустил ли я процесс стирки. Радует подсветка барабана при извлечении стирки (мелочь но приятно)!
Отдельно порадовал проектор, который проецирует на пол изображение времени оставшейся для стирки и каждый отдельный этап (полоскание, отжим и т. п.), дети от него просто не отходят :). Телевизор перестал быть популярным.
Достоинства: Эта стиралка, по интелекту, умнее меня! Очень много режимов и реально ощутимая экономия воды и электричества!
Недостатки: Не обнаружил.
#26965888
Есть ли программа экспресс стирки. Если есть то сколько времени длится короткая или экспресс стирка. Спасибо за ответ
Denis
С официального сайта:
Спеціальні програми прання: Пухові вироби, Джинси/Темні тканини, Сорочки/Блузи, Спортивний одяг, Швидке прання/Змішані тканини, Протиалергійна, Супер 30'/15', Нічне прання, Очищення барабана, Тонкі тканини/Шовк
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!

Стиральные машины