Вытяжка Best PASC 780 FPX XS (07E07019) 

Написать отзыв _
Сортировка По дате

Отзывы покупателей о Вытяжка Best PASC 780 FPX XS (07E07019) 29

Самые полезные отзывы

#19619635
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Вытяжка Best PASC 780 реально бест. Наша старая просто наглоталась жиру и испортилась, это же и отчищается легко и смотрится более симпатично из-за необычного дизайна. Есть несколько скоростей для фильтрации воздуха. Огромным плюсом есть автоматическое распознавание не приятных запахов и табачного дыма, вытяжка включается и начинает убирать их самостоятельно.
Представитель компании
Виталина, добрый день!
Спасибо Вам за отзыв.

Все отзывы

#26940611
Уже купил
Схоже що не працює автоматичний режим. Пробував збільшувати і зменшувати чутливість датчика, але витяжка автоматично так і не включається. Які ще можуть бути варіанти, куди дивитись? Що ще треба налаштувати?
Достоинства: Досить потужна
Недостатки: Якість збірки
Представитель компании
Добрий день!

Необхідно звернутися до сервісного центру для виявлення причин і подальшого налаштування.
#26677791
Уже купил
2 роки моя витяжка пролежала так як ми робили кухню.От і поставили ми витяжку. І нічого не можу сказати так як вона в нас не має тяги. Працює тільки на 1 програмі. Завтра несу в сервісний центр. От і проблема бо гарантія пройшла, а пізно поставили.
#26677679
Уже купил
Добрий день! Підкжіть будь-ласка де є сервісний центр по витяжках BEST у Львові? Наперед вдячна.
Марк
https://rozetka.com.ua/service-centers/
#25382159
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Очень ламучая вытяжка, не советую!
Достоинства: Нет
Недостатки: Очень шумная, ненадёжная, дорогая.
Гость
в СЦ обращались? гарантия же есть
#22421809
Я завжди дивувався, чому виробники витяжок не вмонтовують датчик для автоматичного включення.
Декілька років тому я самостійно переробляв стандартну витяжку, додаючи датчик температури, щоб витяжка автоматично включалась.
А тепер, вибираючи витяжку для нової кухні, я шукав саме таку автоматичну витяжку, яка б комплектувалась сенсором... і все ж знайшов Best.
Коли підключив витяжку, то в автоматичному режимі вона включалась кожні 5-10 хвилин, щохвилини нарощуючи обороти. Але прочитавши інструкцію, дізнався, що можна регулювати чутливість витяжки. Як виявилось у мене була чутливість 5. Я встановив 1, і все одно дуже чутлива: як тільки включити газ - витяжка включається відразу на найвищі обороти, і в результаті дуже високий шум.
На жаль, не знаю чи можна налаштувати так, щоб автоматично включалось лише на нижчу швидкість.
Достоинства: Сенсор, автоматичне увімкнення/вимкнення. Потужна.
Недостатки: Надто чутливий сенсор, необхідне регулювання. Надто шумна.
Andriy Tkach
Уже два тижні користуюсь витяжкою і дуже шкодую за цей вибір.
Автоматичний режим - безкорисний. Адже в цьому режимі витяжка при мінімальній чутливості включається кожні 2-3 години. А оскільки витяжка дуже шумить, то всіх будить посеред ночі (якщо забудемо вимкнути витяжку). Використовуємо лише в ручному режимі, а автоматичний режим не використовуємо. Даремно переплатили за автоматику.
#22338705
67% пользователей считают этот отзыв полезным
Устанавливаю эту вытяжку уже на во второй раз. В обоих случаях даже на первой скорости присутствует вибрация. Соответственно он не тихая. Трясет все шкафы кухни.
Достоинства: Дизайн
Недостатки: Шум и вибрация
#22065777
Уже купил
Здравствуйте! Вопрос к представителю компании. Подскажите, пожалуйста, достаточно ли мощности этой вытяжки для кухни-гостиной площадью 32 кв.м? Спасибо
Представитель компании
Юлия, добрый день!
Для правильного подбора вытяжки необходимо руководствоваться объемом Вашего помещения. Чтобы выбрать оптимальную вытяжку для Вашей кухни, умножьте объем помещения на 12.
Полученный результат и будет рекомендуемой рабочей мощностью вытяжки.
Спасибо.
#19193685
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Мій відгук буде максимально об'єктивним. Отож, ширину взяли ширшу за варильну поверхню, вирішили, що зайвим це не буде, хоч якось компенсуємо те, що у вбудованих не дуже велика глибина. Саме через ту глибину і доводиться врубати як мінімум 2-3 швидкість щоб повністю втягувати пари з передніх конфорок варильної поверхні. Це загальний недолік всіх вбудованих витяжок.
Другий недолік цієї витяжки - немає моделі білого кольору. Нормальна біла є тільки у ELEYUS але ціна десь в півтора рази вища була... Але ми зробили дверки верхніх фасадів на 2см нижче дна (щоб зручно було відкривати авентоси прямо за низ дверок, без ніяких ручок) і тому витяжки не видно взагалі
Про автоматику тої витяжки розказувати не буду, мені важко зрозуміти її логіку і мене бісить коли вона сама періодично включається щоб перевірити чим в нас вдома пахне - тому відключив ))
На максимальній потужності витяжка шумить добряче! На 1 майже не чути але і ефективність хіба щоб пару з чайника втягувати )) я навіть псіханув і зробив для витяжки шуморізоляцію: обклеїв по максимуму замоклеючим пористим матеріалом ізолон )) але виявилось, що шумить там в основному сам жировий фільтр, коли повітря через нього йде )))
Лампи підсвітки тут не світодіодні, а прості галогенки (сильно гріються), думаю, коли згорять, то поставлю аналогічні світодіодні, хоча вмикаємо ми їх рідко бо паралельно є LED-підсвітка від кухонних шафок.
Вцілому витяжкою задоволені. Як буде далі - розкажу за пару років експлуатації ))
Достоинства: якість виготовлення, клапан в комплекті, потужність, повністю вбудована, хороший дизайн
Недостатки: керування світлом краще було зробити однією кнопкою, шуму завжди хочеться менше, немає варіанту білого кольору
#18123152
Вопрос к представителям компании - какого диаметра воздуховод нужен под данную модель? Выход там 150, будет ли достаточно провести трубы 125 и подключить через перходник? Спасибо.
Представитель компании
Яков, добрый день!
Трубы диаметром 125 мм будет достаточно при условии, что длина воздуховода не превысит 3 метров.
#17106668
Уже купил
Очень смущает то, что на вытяжку кроме инструкции по установки и гарантийного талона нет документов:техническая документация с указанием параметров и мощности вытяжки отсутствует.
Достоинства: наличие сенсора
dima
Як на мене, це не причина щоб ставити товару 2 зірочки!
Зараз до більшості техніки дають тільки коротку інструкцію бо і її не всі читають, а папір треба економити. Кому цікаво - скачує он-лайн повну інструкцію і отримує всі тех.характеристики ще ДО покупки.
ОксанаУже купил
Приехал товар. Из опозновательной информации только номер модели на коробке. Нигде не указана мощность вытяжки и другие тех параметры,а это очень важно.Розетка заявляет мощность в 1000 куб. Другие сайты этойже модели в 780. Вот и доверяйте интернету.
Евгений
тут точно правильные характеристики
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!

Вытяжки