Электробритва PHILIPS Series 1000 S1520/04

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Электробритва PHILIPS Series 1000 S1520/04 87

#42682928
Уже купил
До цього була бритва Новий Харків, порівняно з Філіпс небо і земля, Філіпс вибриває набагато краще і швидше, акумулятор тримає довше, не бритва а одне задоволення.
Достоинства: Дизайн, довго тримає акумулятор, прекрасно вибриває жорстку щітину.
Недостатки: Скоріше претензіії до Розетки я зареєстрований у Вас вже вісім років регулярно роблю замовлення останні три приходять на якусь Лучинець Ірину Юр'ївну (хто це так я поняття не маю) і у мене проблеми з видачею замовлення на Новій Пошті! Пишу вже другий раз !
Эксперт Rozetka
Доброго дня, Віктор! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання.
#38861409
Уже купил
купила в подарок парню, жалоб не было, отработала полтора месяца и просто перестала заряжаться, не билась не топилась и никак не откручивалась, как поменять?
Представитель компании Philips
Добрый день, Вера! Сожалеем о том, что ситуация так сложилась. В описанной Вами ситуации для диагностики бритвы рекомендуем обратиться в сервисный центр компании Philips в Вашем городе, адрес которого Вы можете найти по следующей ссылке: http://philips.to/1WVbg0A . Для обращения в сервисный центр Вам понадобятся гарантийный талон, чек, подтверждающий покупку, а также документ удостоверяющий личность (для регистрации обращения).
Татьяна ЛюбчичУже купил
Здравствуйте, при обращении в сервисный центр потребовали документы на которых стоит печать, в коробке шла инструкция и документы на товар без печатей. Могу ли я получить документы с печатью в ближайшее время?
Олька
Так обратитесь в Розетку.
#38276396
Уже купил
#37656650
Користуюсь 2 роки, нормальна бритва.
А де можна леза докупити?
Достоинства: Хороша за свої гроші
Владимир Кущенко
https://rozetka.com.ua/philips_sh30_50/p24393173/
#36899757
Користуюсь пів року , дуже не задоволений , а саме головкою для браття , скубе і ріже . До цього голився Харьковом , самим дешевим на акумуляторі , такого не було . Постійно при голінні жалкую про свій вибір .
Достоинства: Дизайн
Недостатки: Скубе , ріже , подразнення .
Представитель компании Philips
Доброго дня, Ігоре! Дякуємо за Ваш коментар. Для досягнення оптимальних результатів гоління переміщайте бритвені голівки по поверхні шкіри, здійснюючи як прямі, так і кругові рухи. При необхідності після гоління скористайтеся лосьйоном для злагодження шкіри.
Ігор Нагорний
Дякую , в додачу Ви ще мене і образили , Я даю Вам зрозуміти що товар не відповідає якості , а взамін отримую зауваження з натяком що не вмію користуватись приладом )))) , дуже доречно з вашого боку , ще раз дякую , прям вирішили питання .
#36471211
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Я оцінюю товар в 3 зірки тільки через вказані переваги.
1700 грн це не ціна за 8-и годинне заряджання та використання напротязі 1 години. Індикатор показує тільки процес та завершення заряджання.
Дуже не вистачає звичайного USB входу для можливості підзарядки з-за допомогою powerbank'a.
Достоинства: Можна користуватись в дорозі/відрядженні; гладке гоління без подразнення; зручно очищувати після використання
Недостатки: Довго заряджати акумулятор, заряду вистачає тільки на ~1 годину; на згині шиї приходиться провозитись для чистого гоління; відносно великого розміру, хоча при голінні особливого дискомфорту не викликає
Богдан ПетрукУже купил
Жаль, що вже не можна редагувати відгук, я б зняв ще одну зірку за ціну нових бритвенних лез - 900 грн за комплект.
#36324764
Уже купил
Купил это чудо себе в подарок на день рождения- лучшего подарка я себе никогда не дарил- лёгкая, мощная, бреет наголо. За год заряжал 4 раза( интенсивность бритья 3 раза в неделю). Всем советую!!!
Достоинства: Ножи, батарея, вес, качество материала.
Недостатки: Не заметил.
#36307495
Уже купил
Доброго дня цій бритві потрібна Рідина для очистки електробритви PHILIPS? Точніше тут є система очистки лез?
Представитель компании Philips
Доброго дня, Стас! Дякуємо за Ваше запитання. Комплектація не включає в себе аксесуар систему для очистки лез. Спеціальна рідина не потрібна.
#36151535
Уже купил
#35960603
Уже купил
За эти деньги лучшее предложение. Свою главную функцию - брить эффективно, быстро и без раздражения выполняет на 100%.
Достоинства: Отлично бреет. Не раздражает кожу
Недостатки: пока не заметил
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!