Электробритва PHILIPS Series 1000 S1520/04 

Написать отзыв _
Сортировка По дате

Отзывы покупателей о Электробритва PHILIPS Series 1000 S1520/04 58

Самые полезные отзывы

#23570865
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
я брала для дедушки-инвалида (у него рабочая только одна рука), он справляется на ура, никакого намека на раздражение или что-то подобное! доволен как ребёнок, полюбил бриться)
Недостатки: никаких
#18098792
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Дякую хлопцям з доставки 701848408 вони забезпечили не лише доставку товару, а ще й чудовий настрій та провели короткий необхідний інструктаж.
Щодо бритви вона чудово справляється з всіма задачами у мене була сіточна бритва то вона погано брила шию навіть приходилось підбривати станком, зараз це непотрібно, тример бриє чудово навіть можна стригти рослинність на тілі. Перед бриттям краще помити лице з милом тоді легше чистити бритву хоча це необов'язково. Деякі кажуть, що не вистачає вологого бриття та відповім чесно воно для електричної бритви зайвий наворот, яким користуєшся із цікавості один раз після покупки, а леза вдвічі дорожчі та й тоді і станком можна побритися. Працює тихо, характеристики відповідають заявленим заводським, по якості бриття на рівні станка Gillette Fusion якому тижня два. На мою думку це найкраща бритва у цій ціновій політиці 5+. Бриюсь кожного дня про станок нічого навіть чути не хочу, жалію що не купив її раніше.
Достоинства: Чудова бритва без зайвих наворотів
Недостатки: Відсутні
#16983818
67% пользователей считают этот отзыв полезным
PHILIPS S1520/04 отличная, недорогая электробритва. Правда, по начало было несколько непривычно, ранее я пользовался станками для бритья, да к тому же присутствовало небольшое раздражение, как я понял это вполне нормально, нужно время чтобы кожа привыкла. Спустя неделю раздражение исчезло, а бритье не вызывало дискомфорта. Даже процесс бритья теперь нравится больше. Модель беспроводная, одного цикла заряда достаточно на 12- 15 сеансов бритья, время зарядки около 8 часов. Бритва удобно ложится в руку, есть также триммер который мне отлично подходит для того чтобы подровнять "баки". Для чистки бритвы в комплект входит небольшая щетка.
PHILIPS S1520/04 замечательная электробритва по доступной цене, которая хорошо справляется со своей главной функцией, лишена всяких ненужных наворотов, которые увиличили бы стоимость.
Достоинства: Отличная электробритва, цена, удобная, время работы от одного заряда аккумулятора
Недостатки: нет
Александра Паламар
скажите, на сколько времени хватает лезвий для использования? как скоро их нужно менять?

Все отзывы

#26678783
Уже купил
Дуже задоавлений цією бритвою- працює тихенько, вибиває майже все.
Достоинства: Ціна, добре лежить в руці, хороша якість.
Недостатки: Поки не помітив.
#26352023
Питання представнику philips:
- У бритві є стабілізація напруги, що отримується через батарею (тобто чи падає потужність бритви напротязі розряду батареї)?
- На скільки Вт/ч встановлена батерая?

Дякую.
#25980639
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Бритвой доволен.
Достоинства: Заряд держит очень долго,удобно лежит в руке сборка качественная.
Недостатки: Тример слабоват как и на других бритвах.
#25772167
Уже купил
Дарила парню на ДР. Очень доволен, пользуется уже около полугода - никаких нареканий нет.
Со своей задачей полностью справляется, и все довольны - рекомендую!
Достоинства: долго держит заряд,
Недостатки: не нашли таковых
#25684951
Хорошая, простая в использовании, приятно что нету много разных непонятных кнопок и функций пылесоса-самолета. Так что для стариков в частности отличная модель.
Достоинства: Удобная ручка, плавающая головка, во время работы не нагревается
Недостатки: Пока нет
#25338247
Уже купил
Отличный продукт. Работает без нареканий. Батарейка держит заряд как в описании производителя. У меня густая борода и мне хватит заряд на 2 недели (если бриться через день). Станком бриться получается быстрее, но машина бреет не хуже станка, при том что ещё удобнее.
Достоинства: Бреет хорошо. Не шумная. Заряд мне хватит бриться 6-7 раз. Рекомендую!
Недостатки: Не заметил!
#25259807
Уже купил
Бреет на отлично. С 1 января ещё не заряжал.
#25079175
Я користуюся бритвами Philips уже 10 років, останньої мені вистачило на чотири роки, і всім я був задоволений. Дану модель (philips s1520) я почав використовувати у листопаді 2017 і дуже розчарований. Тример викидається і стоїть під незручним кутом, заряду бритви вистачає лише на два гоління!!!! (це взагалі дуже погано, оскільки електробритви купляють люди, які подорожують), постійне подразнення на шиї залишається (з чим взагалі перший раз зіткнувся), ковпачок не фіксується на головці бритви і постійно спадає. Якісь одні проблеми з нею.
Представитель компании Philips
Добрий день,Вiктор! Дякуємо за Ваш вiдгук . Ваша думка дуже важлива для нас. Повного заряду акумулятора (8 годин) вистачає на 45 хвилин роботи. Якщо Ви вважаєте, що пристрiй не працює коректно рекомендуємо звернутися до сервісного центру компанії Philips, адресу якого и можете знайти за наступним посиланням: http://philips.to/1WVbg0A . Для гарантійного обслуговування необхідно при собі мати заповнений гарантійний талон, чек (документ підтверджуючий факт придбання пристрою), а також документ посвідчуючий особу (для складення акту прийому – передачі пристрою).
#24540679
Уже купил
Хороша бритва, то що деколи буває подразнення. Можливо хтось знає де можна купити до нього зарядне, бо останнє дістало ноги?
Представитель компании Philips
Добрий день, Роман! Дякуємо за Ваше запитання. З приводу комплектуючих і аксесуарів рекомендуємо звернутися до сервісного центру компанії Philips у Вашому місті, адресу якого Ви можете знайти за наступним посиланням : http://philips.to/1WVbg0A .
#24083009
Уже купил
Хороша бритва
Достоинства: Бриє непогано, не дуже шумна
Недостатки: Не виявив
Степан ЗбишкоУже купил
Отримав бритву 29 грудня, зразу зарядив. З того часу брався що 2 дні - зарядка тримала до 23 січня. Дуже добре тримає акумулятор.
Степан ЗбишкоУже купил
Зарядив 2-й раз з 29 грудня, бриюсь кожні 2-3 дня.
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!

Электробритвы для мужчин