- ГригорійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Звичайний холодильник. Компресор працює тихо. Полички і ящички виготовлені з тонкої пластмаси - можуть легко тріснути при навантаженні. Зовнішні бокові стінки викрашені молотковою білою фарбою на відміну від гладко пофарбованих дверцят. Загалом все влаштовує. Про якість виробу рано говорить , подивимось в процесі експлуатації...
Представник брендуДобрий день, дякуємо за ваш відгук!
- Сергій П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Холодильник доставили дуже швидко, але були питання з підйомом на поверх, курʼєр був один, і хоч був вантажний ліфт, він сам не зміг :) почекали добу і вже в двох підняли за 5 хвилин. Зовні все добре, включився зразу, подивимось як буде працювати.
- Достоинства:
- Великий, гарне світло в середині
- Недостатки:
- Не виявив
Представник брендуДобрий день, дякуємо за ваш позитивний відгук!
- Ігор Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Швидка доставка , добре запакований,прийшов без ушкодження.
- Достоинства:
- Вмісткий,тихо працює,якісний матеріал.
- Недостатки:
- Габарити в упаковці,складно заносити в квартиру але дякувати працівникам доставки ,все зробили швидко ,без пошкоджень.
Представник брендуДобрий день, дякуємо за ваш відгук!
- Ірина Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Шкодую, що придбала цю модель.
В експлуатації тиждень (з минулої суботи). Перед включенням чекали 6 год після транспортування холодильника за рекомендацією кур'єрів.
Підключення зробили відповідно до рекомендацій від виробника.
У першу добу працював пустим, без продуктів. Виглядало так, що все ок.
Морозилка досягнула -16 градусів, холодильна камера 4 градуси.
Як тільки переклали продукти зі старого холодильника (тобто, вони і так були холодні), морозилка за весь час із понеділка тримає між позначками 0 градусів - мінус 3, і це в кращому випадку.
Холодильна камера буває 10 - 12.- Достоинства:
- Жодних
- Недостатки:
- Один суцільний недолік
Представник брендуДобрий день, просимо звернутись на інфолінію для створення заявки на гарантійний ремонт.
- Владислав Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Та шо... норм холодильник. Довго "стартував" , в тому плані щоб нагнати температуру, але як досяг заданої - тримає гарно. Класно зберігаються овочі і зелень завдяки продуманій технології нижніх відділень холодильної камери. Морозильна камера працює на відмінно. Легке та цікаве керування , встановлення та перший запуск , а також регулювання куту нахилу (щоб двері доводились самостійно).
Зазначений клас енергозабезпечення не відповідає дійсності. Заявлено А , а в реалі- F, що дуже засмутило мого кота (дивіться фото). Я йому пояснив, що за рік різниця енерговикористання між А та F буде лише кіловат 50, але він порахував що це аж чотири пачки волого корму.
Для сім'ї з чотирьох і більше людей може бути малий, так як каструлі на 5 і більше літрів не стають з кришками, але натомість можна гарно викласти пять літрів пива наприклад, бо для цього є спеціальна полиця.
Мрозильна камера теж невелика. Тобто для заготівлі напівфабрикатів або заморозки на зиму не дуже підійде але мені ок. Охолоджує сильно і якісно, не намерзає зайва волога на продуктах.- Достоинства:
- Гарний дизайн
Тихо працює
Дуже добре зберігає свіжі овочі - Недостатки:
- Заявлений клас енергозабезпечення не відповідає дійсності.
Не підійде на велику сім'ю (особисто моя думка).
Представник брендуДобрий день, дякуємо за ваш відгук!
- Ірина Г***
А можете підказати точніше, скільки годин пішло на процес "стартування"?
- Ирина Б***Продавец: Rozetka
Намного лучше чем ожидали, брали в темном цвете, очень гармонирует с другой нашей техникой, большой, высокий, вместительный, стильный холодильник, классная большая морозилка, очень понравилось что есть специально отведенные места для некоторых продуктов, конечно же красивая и удобная панель на самом холодильнике и технология no frost plus
- Достоинства:
- Размер, вместительный
- Недостатки:
- Пока не обнаружили
Представник брендуВітаємо, дякуємо за ваш позитивний відгук!
