День Рождения ❤️ ROZETKA 2026

Отзывы покупателей о Водонагреватель Haier ES80V-F7 с Wi-Fi управлением

Код:  473301054
Оценка пользователей 5/5
на основе 5 отзывов
  • 5 звезд
    4 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Олеся М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 80

    Купили на 80 літрів. Крім Wi-Fi, тут дуже крута система безпеки. Додаток надсилає сповіщення, якщо щось не так. Виглядає круто і дуже сучасно!

    Достоинства:
    Інтелектуальний режим, надійність, вигляд.
    Недостатки:
    Потрібен стабільний Wi-Fi у ванній кімнаті.
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день, Олесю!
      Раді, що ви оцінили розумні функції та систему безпеки. Дякуємо за відгук та приємного користування!

      З повагою, команда Haier AirCon.

  • Руслан Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 80

    Найкращий бойлер, що у нас був! У моделі два баки, тому він гріє воду вдвічі швидше. Плюс він плаский, займає мало місця. Додаток елементарний, з керуванням швидко розібрався

    Достоинства:
    Подвійна потужність (2 ТЕНа), плоский корпус, розумне керування з телефону
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день, Руслане!
      Дякуємо за ваш відгук! Нехай користування приносить комфорт і задоволення!

      З повагою, команда Haier AirCon.

  • Ольга М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 50

    Бойлер підлаштовується під наш графік використання води. Доволі економний, що здивувало. На 50 літрів вистачає прийняти душ двом людям поспіль без очікування і дуже швидко гріє на максимальному режимі

    Достоинства:
    Економія енергії, швидкий нагрів, зручне налаштування.
    Недостатки:
    Не виявила
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день, Ольго!
      Щиро дякуємо за ваш відгук! Бажаємо, щоб техніка і надалі дарувала комфорт та зручність!

      З повагою, команда Haier AirCon.

  • Богдан Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Объем: 50

    Спеціально шукали з вайфаєм, щоб можна налаштувати нагрів води в певні години, коли є світло, контролюю все з телефону, реально зручно.

    Достоинства:
    Wi-Fi керування, стильний дизайн, функція швидкого нагріву.
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день, Богдане!
      Дякуємо за чудовий відгук та високу оцінку!
      Нехай бойлер і надалі радує вас комфортом у користуванні!

      З повагою, команда Haier AirCon.

  • Геннадій К***
    Продавец: Rozetka. Объем: 50

    Купляв в іншому магазині, ще до того як ціну зменшили. Дуже прикро, що переплатив, тим більш отримавши не зовсім те, що очікував. Минулий китайсько-російський бойлер, придбаний ще до війни прослужив 3 роки й потік. Гарантійного обслуговування отримати не вийшло, бо діяльність бренду не охоплювала Україну. З іншого боку, продукція Haier офіційно продається на ринку України, тому з сервісним обслуговуванням проблем не повинно виникнути.
    Встановив легко, нагрівання води доволі швидке, напір гарячої води сильний (в минулому бойлері був слабкий). З підключенням до Wi-Fi трохи повозився, довелося телефонувати на гарячу лінію, там пояснили, що для підключення в додатку hOn треба замінити одну букву в серійному номері.
    На мій превеликий жаль, функція "розклад", заради якої я вибрав саме цей водонагрівач, не працює. Я повідомляв про проблему на електронну пошту розробнику додатка hOn і вони відповіли щось в стилі: "Ми вирішуємо проблему, слідкуйте за оновленнями додатка". Сьогодні вийшло оновлення, але цю проблему не виправили. Тому користі від Wi-Fi у водонагрівачі в моєму випадку нуль. Тут ще й засмучує клас енергоефективності D - не дуже вийде по економити.

    Достоинства:
    Розміри, напір гарячої води, маркетинг бренду в Україні, наявність сервісу в Україні
    Недостатки:
    Клас енергоефективності D, Wi-Fi, ціна
    • Юрій

      Доброго дня. Скажіть яку саме букву в додатку hOn ви змінили? В мене також не вдається підключитися.... На сервіс не дозвонився?

    • Геннадій К***

      У ES50V-F7 шосту букву (у моєму випадку W) змінити на Q.
      У ES80V-F7 шосту букву (ймовірно Z) змінити на P.

    • Геннадій К***

      До речі, функція "розклад" наразі стабільно працює.