- Володимир Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Мабуть, кращий в своїй ніші
- ЮліяОтзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Основний її плюс - вона працює)) бо це не перша помпа, що купую. Користуватися, в цілому, зручно. Заряду на довго вистачає. Трішки шумно і трішки повільніше, ніж хотілося б, працює. Але, в цілому, більш ніж задовільно
- Ірина Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Я взагалі не очікувала що так зрадію звичайній помпі для води. Заряджається швидко працює без нарікань, івона така компактна і стильна, прям вписалась в інтер'єр кухні, не псує вигляд як ті громіздкі помпи. Одним словом якість і зовнішній вигляд взагалі вище очікувань. Дуже рада що взяла, не уявляю як я жила без неї раніше
- Роман Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Довго вибирав помпу і не пожалів що зупинився на цій, нарешті знайшов щось що надійно працює. Акумулятор тримає дуже добре, заряджаю раз на 2 місяці вже забув про проводи. Вода подається швидко і рівно натиснув кнопку, налив скільки треба, ніяких переливів і калюж на столі. Особливо сподобався довгий шланг помпа буквально висмоктує воду до останньої краплі. Раніше завжди замінював бутиль з залишками, тепер такого немає.
- Достоинства:
- Всмоктує до останньої краплі, швидка подача
- Ахмедов В***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Перепробував кілька дешевих помп всі здохли досить швидко Вирішив не економити і взяти цю, різниця відчутна одразу!!!
Подача води швидка, працює тихо, що дуже важливо коли дитина спить поруч. Акумулятор тримає набагто довше ніж очікував, заряджаю рідко і не паряюсь. Задоволений повністю. - Андрій С***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Помпа с неудобной конструкцией
- Достоинства:
- Долго держит батарею (всё)
- Недостатки:
- Тупость конструкции. Если ставить на баллон. Нельзя поставить кувшин на пол. Так как носик не достает за обьем баллона. И теряется весь смысл помпы. В итоге просто лежит без дела
- Продавец Kemia
Вітаємо, Андрію! Дякуємо за Ваш відгук та зворотний зв’язок.
Дана модель має компактний короткий носик, який був спеціально розроблений для більш акуратної та безкрапельної подачі води. Завдяки такій конструкції помпа займає менше місця, виглядає більш сучасно та забезпечує комфортне щоденне користування.
Для максимально зручного набору води рекомендуємо ставити кувшин на стіл, столешню або інше підвищення поруч із бутлем. У такому положенні подача води стає значно комфортнішою, мінімізуються бризки, а також відпадає необхідність тримати кувшин у руці під час набору води.
Також не рекомендуємо ставити кувшин безпосередньо на підлогу, оскільки через особливості компактної конструкції це справді може зробити користування менш зручним у порівнянні зі стандартними помпами з довшим носиком.
При цьому дякуємо, що Ви відзначили хорошу автономність роботи. І також дякуємо, що поділилися своєю думкою!
З повагою,
Відділ турботи Kemia
- Анна М***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Нарешті я знайшла ту саму помпу швидка, тиха, і без постійних переливів
Щодо короткого носика у нас бктель стоїть на підставці тому помпа знаходиться вище рівня столу. Просто ставлю склянку на столешницю натискаю кнопку і йду далі. Вода набираєтся сама завдяки режимам. Набагато зручніше в порівнні із механічними чи іншими моделями…
Єдине якщо у вас бутель стоїть прямо на підлозі цей носик може бути не зручним. Але з підставкою це взагалі не проблема
Дуже рада покупці раджу і дякую за швидку відправуку- Продавец Kemia
Вітаємо, Анно! Дякуємо за довіру та рекомендацію!
Для нас надзвичайно цінно, що помпа повністю виправдала Ваші очікування та зробила процес набору води більш комфортним і зручним у щоденному користуванні:)
З повагою,
Відділ турботи Kemia
- Антон Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Гарно качає
- Достоинства:
- Дозування
- Недостатки:
- Короткий ніс
- Продавец Kemia
Вітаємо, Антоне!
Дякуємо за Ваш зворотний зв’язок:)
Дана модель має компактний короткий носик, який був спеціально розроблений для акуратної та безкрапельної подачі води.
Для максимально зручного набору води рекомендуємо ставити ємність для набору на стіл або інше підвищення поруч із бутлем.
З повагою,
Відділ турботи Kemia
- Анна А***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Користуюсь 1 день. Помпа гарна, сучасна, непогані режими. Але є дуже неприємний нюанс, про який я заздалегідь не подумала. Отвір подачі води влаштован так, що вода ллється майже під прямим кутом, тобто перпендикулярно підлозі, через це не можна поставити якусь ємність і ходити поруч, поки набирається (як було з минулою моєю помпою з довгою трубочкою), а треба тримати в руках близько до отвору. Довший би краник цій помпі, ціни б їй не було. Чому виробник про це не подумав - питання
- Достоинства:
- красива
- Недостатки:
- короткий краник, нема трубки(
- Продавец Kemia
Доброго дня, Анно!
Щиро дякуємо Вам за такий детальний відгук та за те, що поділилися своїми враженнями від користування помпою.
Нам дуже приємно, що Ви оцінили сучасний дизайн, режими роботи та загальну функціональність моделі.
Щодо конструкції носика, у даній моделі виробник спеціально використав компактний короткий формат. Саме така конструкція допомагає забезпечити більш стабільну подачу води та безкрапельну систему після завершення набору води, щоб залишки води не стікали по корпусу помпи.
Також короткий носик робить конструкцію більш компактною, стійкою та менш вразливою до пошкоджень у щоденному використанні.
Розуміємо, що після моделей із довшим краником до такого формату може знадобитися певний час для звикання.
Дякуємо Вам за зворотний зв’язок - для нас це дуже цінно, адже саме завдяки таким відгукам ми можемо ставати ще кращими.
З повагою,
Відділ турботи Kemia
- Яна Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Помпа нереальна, після трьох попередніх неякісних, це просто знахідка
Активно користуємося майже 2 місяці, сьогодні вона вперше розрядилася, тобто на одному заряді вона опрацювала 13 20літрових бутлів
Безшумна, потужна, я дуже задоволена- Достоинства:
- Гарний напір, безшумна, дуже довго тримає заряд
- Недостатки:
- Незначний недолік — короткий носик
- Продавец Kemia
Доброго дня, Яно!
Дякуємо за Ваш відгук і за те, що поділилися своїм досвідом користування
Нам дуже приємно, що ця модель помпи стала для Вас справжньою знахідкою та повністю виправдала очікування.
Бажаємо приємного та комфортного користування!
Завжди раді бути корисними для Вас.
З повагою,
Відділ турботи Kemia
- ИринаОтзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Это лучшая помпа, которая была у нас ( а было много) Хватает заряда на долго,напор что надо
- Достоинства:
- Мощный
- Продавец Kemia
Вітаємо, Ірино!
Дякуємо за вибір продукції та теплий відгук. Бажаємо приємного користування!
З повагою,
Відділ турботи Kemia
- Алексей З***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Это лучшая помпа которой я пользуюсь. Длитеность работы без зарядки огромная,если не ошибаюсь то 7 бутылей. Короче не жалею очень доволен.
- Достоинства:
- Долго работает без подзарядки, тихая , плотно сидит на бутыле.
- Недостатки:
- Нет совсем
- Продавец Kemia
Вітаємо, Олексію!
Дякуємо за такий детальний відгук:) Раді, що помпа виправдала очікування і стала надійним помічником. Бажаємо приємного користування!
З повагою,
Відділ турботи Kemia
- Людмила С***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Помпа працює справно
- Достоинства:
- Досить не шумно працює. Швидко набирає воду
- Недостатки:
- Поки-що не має
- Продавец Kemia
Людмило, дякуємо за відгук! Якщо виникнуть додаткові запитання, ми завжди поруч.
З повагою,
Відділ турботи Kemia
- Маргарита Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Нормальна штука, мені подобається. Правда кнопочками на 300 і 500 мл майже не користуюсь, по звичці просто ВКЛ і ВИКЛ. Заряджається за кілька годин, заряду вистачає десь на бутлів три 19тилітрових. Напор води гарний. Люблю ці електричні помпи за те, що не бризкають воду.
- Достоинства:
- Та все в ній краще за звичайну помпу.
- Недостатки:
- Суттєвих нема, все ок
- Продавец Kemia
Маргарито, дякуємо, що поділилися власним досвідом використання, Ваш відгук надзвичайно корисний для інших покупців:) Бажаємо приємного та зручного користування!
З повагою,
Відділ турботи Kemia
- ОлександраОтзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Гарна на вигляд і якісна. Продавець швидко відправив
- Достоинства:
- Якість
- Недостатки:
- У відгуках пишуть що вона "дуже тиха і майже безшумна", я би так не сказала, чутно її добре
- Продавец Kemia
Олександре, дякуємо, що поділилися враженнями! Хочемо додати, що робота пристрою може бути трішки гучнішою або тихішою залежно від рівня води в бутлі. Бажаємо тільки приємного користування!
З повагою,
Відділ турботи Kemia
- Олена П***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Зручненька, заряд тримає довго, якісна.
- Продавец Kemia
Олено, дякуємо за відгук. Приємно знати, що товар виправдав очікування!
З повагою,
Відділ турботи Kemia
- Альона Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Красивая, стильная, работает хорошо) покупкою довольна
- Сергей
Хочу такой чехол на бутыль и подставку)
- Продавец Kemia
Альоно, дякуємо за Ваш відгук! Приємно знати, що Ви залишилися задоволені покупкою:)
З повагою,
Відділ турботи Kemia
- ЛюбовОтзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Помпа класна , компактна , зручна , все як на фото/відео і відповідає опису . Дуже задоволена , дякую продавцю . Вже порекомендувала своїм рідним:)
- Достоинства:
- Зручно, швидко набирає воду , не гучна.
- Недостатки:
- На даний час немає ніяких
- Продавец Kemia
Любове, дякуємо за такий розгорнутий та корисний відгук! Надзвичайно щасливі, що помпа повністю виправдала Ваші очікування:)
- Тетяна Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Помпа супер. Носик зовсім не маленький. Напір води потужний. Сподіваюсь прослужить довго
- Продавец Kemia
Тетяно, дякуємо за відгук:) Ваш зворотний зв’язок для нас дуже важливий. Бажаємо приємного користування!
- Анатолій А***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Чудово працює
- Продавец Kemia
Анатолію, дякуємо за позитивний відгук! Ваш зворотний зв’язок дуже цінний для нас.
- Сергей Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Хорошая помпа за свои деньги. Хотелось бы пластик заменить на железо, но то уже такое.. Хороший напор, кнопки дозирования подачи воды. Хотелось бы носик лейки немного подлинее, сложно подлезть чтобы набрать чайник воды. А так все устраивает..
- Достоинства:
- хороший напор, неплохой дизайн, дозирование подачи воды, индикатор зарядки, не капает
- Недостатки:
- Короткий носик лейки
- Продавец Kemia
Сергію, дякуємо за такий детальний та корисний відгук:) Раді, що помпа виправдала Ваші очікування. Бажаємо приємного користування!
- Руслана К***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Давно дивилася на цю помпу, але все шкодувала грошей, оскільки є і більш доступні варіанти на ринку, але за дуже короткий період замінивши 3 дешевих помпи, вирішила "розкошелиться" і не шкодую абсолютно. Працює справно, заряд тримає днів до 10, дуже тиха і зручна у використанні. Дякую!
- Продавец Kemia
Руслано, дякуємо за відгук:) Ваш зворотний зв’язок для нас дуже важливий. Бажаємо зручного та приємного користування!
- Валерий Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Нормальний товар хорошо работает
- Продавец Kemia
Валерій, дякуємо за відгук. Бажаємо зручного та приємного користування!
- Дмитро С***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Дуже сподобалася помпа. Шукав, щоб помпа була компактною, швидкою і без довгого носика - знайшов. 1. Виглядає гарно, дизайн досить привабливий. 2. Подача води досить швидка. 3. Не потрібно вкручувати в бутель, вона просто ставиться на кришку, що дуже зручно. 4. Не гучніша ніж мікрохвильова, але й не безшумна. 5. Шланг в комплекті досить довгий, тому качає воду до останньої краплі. 6. Заряду вистачає на довго, вже використав 2 бутля без зарядки.
- Достоинства:
- стильна, сучасна, швидко набирає воду, компактна, в комплекті є гарантія на 1 рік
- Недостатки:
- не безшумна
- Продавец Kemia
Дмитре, дякуємо за такий розгорнутий і корисний відгук! Раді, що помпа повністю виправдала Ваші очікування. Бажаємо приємного користування.
- Олександр М***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Поки що дзижчить як треба, досить шустра. Але побережіться, не робіть мою помилку: в неї дуже короткий носик, отже поставити чайник біля бутля і налити в нього води не вийде, треба тримати чайник у руках
- Достоинства:
- Швидка
- Недостатки:
- Короткий носик
- Продавец Kemia
Олександре, дякуємо за Ваш відгук:)
Справді, компактний носик - це особливість цієї моделі. Розуміємо, що спершу може знадобитися трохи часу, щоб до нього звикнути. Дякуємо, що поділилися враженням.
- АннаОтзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Якісна помпа, є гарантія на рік
- Достоинства:
- Відмірювання 300 мл, 1 л
- Недостатки:
- Дуже короткий носик. З попередньою помпою могла поставити ємність під бутлем, тут необхідно тримати під самим носиком
- Продавец Kemia
Анно, щиро дякуємо за відгук!
Розуміємо, що спочатку носик може здатися коротшим, особливо якщо ви користувались моделями з довшим. Впевнені, Ви швидко звикнете, і помпа буде зручною у щоденному користуванні.
- Александр О***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
10 із 10! Приємно вразила якість збірки
- Продавец Kemia
Олександре, дякуємо що поділилися враженнями. Бажаємо приємного користування!
- Олександр П***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Чудова помпа! Працює досить швидко, при цьому рівномірно та майже безшумно набирає воду. Загалом якісна та потужна помпа яку приємно використовувати щодня.
- Достоинства:
- якісна збірка, стильний дизайн, тиха подача води
- Недостатки:
- -
- Продавец Kemia
Олександре, дякуємо за відгук! Ваша думка допомагає нам ставати кращими. Бажаємо, щоб користування приносило лише комфорт і задоволення.
- Алина П***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Використовую вже пів року, дуже задоволена покупкою. Подобається те, що працює тихо, дуже переживала що буде шуміти на всю квартиру як деякі аналоги. Напір води хороший, порцію води можна регулювати самостійно. До покупки рекомендую)
- Достоинства:
- швидкість подачі води, низький рівень шуму, естетичний дизайн
- Недостатки:
- Немає
- Продавец Kemia
Аліно, дякуємо за відгук! Ваш зворотний зв’язок дуже цінний для нас. Бажаємо комфортного та довготривалого користування!
- Лагунов Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Виглядає добре, є свої та -. Дуже гучно гудить і не фіксується на бутелі міцно.
- Достоинства:
- Не бризкає по сторонам. Довга шланга. Не має запаху пластіка. Коли виключаєш жодної лишньої каплі не прольється.
- Недостатки:
- Вистачає на 2 бутиля батареї. Немає ніякої резинової прокладки між бутелем і пристроєм - дуже гудить. Слабкий напор - ручною помпою врази швидше набирається чашка, а каструля так то взагалі біда.
- Продавец Kemia
Денисе, дякуємо за зворотний зв’язок! Нам важливий досвід кожного покупця.
Шкода, що перше враження вийшло не зовсім позитивним. Хочемо уточнити важливий момент: помпу потрібно встановлювати без зняття заводської ПЕТ-кришки з бутля — саме так вона фіксується щільно та працює максимально тихо. Це особливість конструкції, яка безпосередньо впливає на коректну роботу пристрою.
Щодо напору, електрична помпа дійсно подає воду повільніше, ніж ручна, але її головна перевага - комфорт і рівномірна подача без жодних зусиль і пролиття.
Для зручного наповнення великих ємностей радимо скористатися функцією автоматичної подачі води на 1 літр - це дозволяє не витрачати час і не тримати ємкість під час подачі, адже помпа автоматично вимикається після набору.
Якщо виникнуть додаткові запитання - звертайтесь, ми завжди на зв’язку та раді допомогти!
- Смишляєв О***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Почав користуватися. Качає добре. Легко підключається.
- Достоинства:
- Качає добре на свіжому заряді.
- Недостатки:
- Трохи шумна.
- Продавец Kemia
Олег, дякуємо що поділилися своїми враженнями. Бажаємо приємного користування!
- Аліна Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Помпа перевершила всі очікування! Це найтихіша і найшвидша помпа, яка в мене була, повністю відповідає опису. Заряд тримає довго, подача води рівномірна і без бризків і ще вона дужеее зручна у використанні.
- Продавец Kemia
Аліно, дякуємо, що поділилися враженнями. Бажаємо приємного користування!
- Ярослав С***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Наразі працює все норм.побачим з строком гаранті
- Достоинства:
- Працює
- Недостатки:
- Немає
- Продавец Kemia
Ярославе, дякуємо за відгук. Впевнені, що товар прослужить Вам довго, приємного користування!
- Петров Ю***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Супер! Самые головне, що вона тиха! Все як в описі. Дуже задоволені
- Достоинства:
- Тиха, швидкий набору води, дозування
- Недостатки:
- За тиждень експлуатації не виявлені
- Продавец Kemia
Юрій, дякуємо, що поділилися враженнями. Бажаємо комфортного та приємного користування!
- Владислава І***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Гарна помпа, єдиний мінус - порт під заряд мікро юсб
- Достоинства:
- Швидкість, зручність
- Недостатки:
- Мікро юсб порт
- Продавец Kemia
Дякуємо за відгук, Владиславо! Ваші враження цінні як для нас, так і для майбутніх покупців. Бажаємо приємного користування!
- Тарас В***Отзыв от покупателя. Продавец: Kemia
Чудова помпа, користуюсь уже кілька днів, залишився задоволеним. Дуже добре що немає ніякого запаху пластику, це був важливий момент для мене. Рекомендую!
- Продавец Kemia
Дякуємо, Тарасе! Раді, що ви залишилися задоволеними. Ваш відгук важливий як для нас, так і майбутніх покупців. Приємного користування!
