Отримав посилку швидко. В коробці пакети 3 шт. по 15 гр. Поки ще не користувався. Додаю фото пакетів (з ліва на фото зі зрізаним кутником той що йшов в комплекті з бритвою) Пакети майже зовні не відрізняються.
Підходить до 350сс-4
Качество хороше,така як була рідна з бритвою ,бриє добре, тільки немає двох вушок які якось там регулюють сіточки,переставив їх зі своєї старої , на скільки хватить буде видно!
Норм мастило, прозоре, запаху не має. Брав для домашнього користування, для машинки з керамічно-сталевими ножами - працює, ножі при роботі не гріються, після змащування ходять без зусиль.
Качество хороше,така як була рідна з бритвою ,бриє добре, тільки немає двох вушок які якось там регулюють сіточки,переставив їх зі своєї старої , на скільки хватить буде видно!