- Яна Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: KayDzen. Цвет корпуса: Желтый
Хороший та справний товар. Працює без нарікань! Дякую!
- Продавец KayDzen
Вітаємо, Яна! Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені. Завжди Вам раді!
- Катерина Л***Отзыв от покупателя. Продавец: KayDzen. Цвет корпуса: Желтый
Вентилятор купували для дитини. Сподобався, працює добре, є можливість регулювання напрямку дуття. Замовлення опрацювали швидко, доставили на наступний день. Дякую за чудовий товар.
- Недостатки:
- Немає
- Продавец KayDzen
Вітаємо, Катерина! Дякуємо за відгук. Раді, що Ваша малеча залишилася задоволена придбанням.
- Марк Р***Отзыв от покупателя. Продавец: KayDzen. Цвет корпуса: Зеленый
Чудовий вентилятор, працює відмінно! Охолоджує швидко!
- Продавец KayDzen
Вітаємо, Марк! Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені. Завжди Вам раді!
- Наталія Г***Отзыв от покупателя. Продавец: KayDzen. Цвет корпуса: Зеленый
Повісила в автомобілі, обдуває добре водія та пассажира, коли сідаєш у перегріте авто. Можно ставити на поверхню перед собою, носити на шії (не дме прямо на вуха, це добре). Працює без зупину повних 40 хвилин, вистачає 1ої швидкості.
- Достоинства:
- мобільність
- Недостатки:
- заряджаєтся 1.5 години
- Продавец KayDzen
Вітаємо, Наталія! Дякуємо, що обрали саме нас і поділилися своїми враженнями.Завжди Вам раді!
- Кирилл Х***Отзыв от покупателя. Продавец: KayDzen. Цвет корпуса: Голубой
Потужний, легкий, добре освіжає. Працювати дуже зручно, тому що не відчувається на шиї. Класна штучка і за дешевою вартістю
- Продавец KayDzen
Вітаємо! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями.
- Марьяна Р***Отзыв от покупателя. Продавец: KayDzen. Цвет корпуса: Голубой
Классная интерпретации вентилятора на шею, очень освежает и работать комфортно с ним.
- Достоинства:
- Удобство, стоимость
- Продавец KayDzen
Вітаємо, Мар'яна! Дякуємо за відгук. Тішимося тим, що ви залишилися задоволені придбанням.
- Марк К***Отзыв от покупателя. Продавец: KayDzen. Цвет корпуса: Желтый
Коли довго на одному місці перебуваєш і працюєш, то саме такої речі і не вистачає) Дуже зручна у використанні, дуже добре підбадьорює під час роботи
- Продавец KayDzen
Марк, вітаю! Дуже дякуємо за те, що приділили час тому, щоб залишити нам такий чудовий відгук!
