- Олександр П***Отзыв от покупателя. Продавец: Paski_shop
Все норм
- СпартакОтзыв от покупателя. Продавец: Paski_shop
Все сподобалося швидко професійно гарна якість
- Ганна Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Paski_shop
Все гаразд дякую
- Тарас Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Paski_shop
Хороший ремінець, руку не передавлює, як той, що йшов з годинником.
- Достоинства:
- М’який, не відчувається.
- Недостатки:
- Не помітив
- Олег К***Отзыв от покупателя. Продавец: Paski_shop
Відповідає очікуванням :)
Приємний на дотик та функціональний.
