Епілятор Panasonic ES-EL9A-S520

Оставить отзыв Код:  423004545
Источник питания
Тип эпиляции

Епілятор Panasonic ES-EL9A-S520

Оставить отзыв Код:  423004545

Продавец:РОЗА БТ

5 069

Есть в наличии

Гарантия. 36 месяцев официальной гарантии от производителя Законом о защите прав потребителей не предусмотрено возвращение этого товара надлежащего качества. 

Описание

Призначення: епіляція рук, ніг, зони бікіні та пахв догляд за шкірою стоп пілінг Переваги для користувачів: швидкий процес епіляції — головка завширшки 32.4 мм захоплює на 30% більше площі, порівнюючи з попередньою лінійкою ED, тому епіляція проходить швидше; висока ефективність — кількість пінцетів на двох дисках збільшена до 60 штук, щоб видаляти більше волосся за один рух; жоден волосок не буде пропущений — пінцети стали довшими, а діапазон їх відкриття — ширшим, що дало змогу збільшити кількість волосся, що захоплюється і видаляється під час кожного руху; захоплює волосинки завдовжки від 0.5 мм — пінцети ідеально прилягають одна до одної та здатні видаляти волоски, навіть занадто короткі для воскової епіляції; потужний мотор — 60 пінцетів на двох дисках рухаються зі швидкістю 2 900 об./хв кожен, створюючи 174 000 унікальних торкань за хвилину; ідеальне повторення контурів тіла — головка може змінювати кут нахилу до 900, залишаючись щільно притиснутою до шкіри; можливість сухої/вологої епіляції — завдяки водонепроникному корпусу епіляцію можна робити прямо у ванній або душі; ніжна епіляція з піною — налийте гель на епіляційну головку, увімкніть прилад, і піна створюватиметься автоматично; пілінг із легким масажем — 60 000 щетинок NEW! високої щільності ефективно відлущують, залишаючи шкіру ніжною та шовковистою; безболісний перехід з інших методів на епілятор — насадка для делікатної епіляції трішки притискає шкіру, даючи дискам акуратно витримувати волоски, без натягу шкіри. Процес стає менш болючим для початківців; 3 швидкості роботи — виберіть відповідний для себе темп епіляції; LED-підсвітка — епіляцію можна робити навіть за поганого освітлення; елегантний дизайн епілятора в сріблястому кольорі, наприклад, приладів у преміальних салонах краси.

Характеристики

Источник питания
Количество пинцетов, шт
Тип эпилятора
Количество скоростей
Смотреть все характеристики →

Добавить отзыв к товару

Оцените товар
  • Плохо
  • Так себе
  • Нормально
  • Хорошо
  • Отлично
Добавьте видео
Добавляйте до 5 видео с Youtube

Добавьте фото

Перетащите файлы сюда или нажмите на кнопку. Добавляйте до 10 изображений в форматах .jpg, .gif, .png, размером файла до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Чтобы ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами

* Согласно ЗУ "О защите прав потребителей" данное изделие надлежащего качества не подлежит возврату и обмену.