- Курчатова О***Отзыв от покупателя. Продавец: UV-LIGHT. Цвет изделия: Белый
Дуже крута річ!!!! Задоволена
- Достоинства:
- Вибір часу сушки
- Недостатки:
- Немає
- Юлія І***Отзыв от покупателя. Продавец: UV-LIGHT. Цвет изделия: Белый
Лампою задоволена,приємний дизайн,дно на магнітах, що не дають йому відпадати при переносі лампи.Сподобалась функція пам'ять таймера,в попередній лампі такої можливості не було,виявляється це дуже зручно. Лампа гарно просушує будь-який матеріал,навіть жовтий в середній шар,майстри зрозуміють. Тож жодних питань до даної моделі.
- Достоинства:
- Гарно просушує навіть жовтий ,є пам'ять таймера,що дуже зручно,датчик наближення спрацьовує відмінно. Рекомендую дану лампу
- Недостатки:
- Поки немає, ще малий термін експлуатації
- Анна М***Отзыв от покупателя. Продавец: UV-LIGHT. Цвет изделия: Белый
На блоку живлення вказана напруга 24V–1A, якщо підрахувати то це 24 вати. Хоча на сайті вказано 180 ват. Це стандартна ситуація у китайських виробників, вказують завищений опір.
Вимірювальний пристрій(ватметр) на фото показав потужність споживання 46 ват, але аж ніяк не 180. Висновок: окрім гвинта(що є важливим подовжувачем життя лампи) ця лампа нічим не відрізняється від інших, зі вказаними 48 ватами(якщо і тут не брешуть). Адже за однакової потужності споживання, кількість світлодіодів не грає великого значення.- Продавец UV-LIGHT
дякую за Ваш відгук. Потужність сучасних ЛЕД ламп вказується умовно в порівнянні з люмінесцентними лампами, так і написано у описі цієї лампи. Спроможність сушити обумовлена рівнем ультрафіолету, який у цієї лампи знаходиться на рівні 40-45 мВт/см2, тоді як у практично всіх конкурентів на рівні 25-35 мВт/см2.Ми це знаємо, бо ми самі є виробники ламп для манікюру. Видати більше ультрафіолету звичайна лампа не може через перегрів, тому що у діодах 10% потужності йде на ультрафіолет, 90% на нагрів. Саме тому у цій лампі стоїть вентилятор, який і прибирає зайве тепло. Дякуємо за покупку, я впенений, що лампа вам сподобається саме якісними характеристиками у роботі.
- Анна М***
Окрім опису ще в заголовку як оригінал вказано 180 W, без зірочок, без умовностей. По-друге в характеристиках вказана потужність 180 W, це шахрайство. А характеристика важливіше за опис.
- Анна М***Отзыв от покупателя. Продавец: UV-LIGHT. Цвет изделия: Белый
Лампа дійсно має свої переваги - гвинт, що вмикається і працює відповідно температури нагріву світлодіодів. Є багато отворів для охолодження, 66 світлодіодів. Однак на блоку живлення вказана напруга 24V–1A, якщо підрахувати то це 24 вати. Хоча на сайті вказано 180 ват. Це стандартна ситуація у китайських виробників, вказують завищений опір.
Також збентежило те, що на коробці не має лейблу SUN. На ній лише написана модель. І зображення з тією самою лампою.
Щодо сушки. Дівчатка, чому може гель-лак та база погано просушуватися? Чи це через не якісний лак чи може лампа мало потужна? Шар бази був не великий, але ставила на 60 с десь три рази, доки не просушило. А гель лак взагалі не припиняв липнути навіть після трьох хвилин сушки. Так, воно висушило, манікюр вийшов, однак сушка була зовсім не така як я очікувала. Зновуж таки, можливо в мене такі лаки. Буду пробувати інші, тестуватиму.
Однак обслуговування було чудове, сподобався продавець який подзвонив і запропонував розповісти всі нюанси лампи. Також сподобалось що кладуть додатковий подовжувач до лампи (дуже приємний бонус).- Достоинства:
- В лампі є гвинт для охолодження, 66 світлодіодів, подовжувач в комплекті, інструкція з використання.
- Недостатки:
- Невірно(24 вати) зазначена потужність на блоці живлення. Не впевнена чи це оригінал. Адже коробка відрізняється від фотографій в інтернеті з оригінальними лампами SUN UV
- Наталія Ч***
Ви питали про базу і гель лак. Вони завжди після сушки в лампі залишають після себе липкість. Тому все у вас нормально.
- Анна М***
Дуже вам дякую Наталіє) Вже теж розібралася. Мене лиш збентежило тоді що є бази з липким шаром а є без, і на моїй ніби не писалося що з липким шаром. Трошки недодумалась.
Доречі щодо лампи, покористувалася, пройшов час і вона за хвилину чудово висушує і топ і базу. Дуже рада їй. Не знаю як тоді вона не просушувала. Може мало прогріли її з вулиці_
Тепер супер, користуюся з радістю. Тішить, що вбудований гвинт охолоджує її по мірі нагріву
- Марія Г***Отзыв от покупателя. Продавец: UV-LIGHT. Цвет изделия: Белый
Та це все зрозуміло, що ви описуєте!
Я просто написала, що для мене не звично, бо перед цією, була інша лампа, також з вентилятором. То він вмикався відразу, і відключався, як забираєш руку…
Все діло звички.. А вам дякую, надіюсь і вірю, що лампа прослужить довго - МаріяОтзыв от покупателя. Продавец: UV-LIGHT. Цвет изделия: Белый
Лампу отримала, уже три дня як працює..
Сушить вроді все нормально. Як для мене, то мені не звично, що коли включається вентилятор він гуде навіть після того, як лампа не працює.. може звикну- Продавец UV-LIGHT
Вентилятор працює, поки діоди нагріті. Він вмикається, коли температура перевищує 50 градусів, і втмикається, коли знижується до 38. Це все описано і в інструкції, і в карточці товару. Така схема роботи вентилятора гарантує довге життя діодів. Вентилятори використовуються з рівнем шуму 29 дб, тихіших продуктивних майже не буває.
- Надежда П***Отзыв от покупателя. Продавец: UV-LIGHT. Цвет изделия: Белый
Лампою дуже задоволена. все працює! Дякую!
- Ольга С***Отзыв от покупателя. Продавец: UV-LIGHT. Цвет изделия: Белый
Лампа прекрасна. Гарно сушить, багато діодів, що дозволяє просушити всю поверхню нігтя. Вентилятор вмикається при нагріванні лампи, що робить комфортнішим для руки під час сушіння. Просте та зрозуміле меню.
- Достоинства:
- Довгий шнур, багато діодів та вентилятор
- Недостатки:
- Не виявлено
- Екатерина Г***Отзыв от покупателя. Продавец: UV-LIGHT. Цвет изделия: Белый
Лампа дуже сподобалась. Сушить добре. Вентилятор ледь чутний. Сподобалось що продавці кладуть додатковий подовжувач ( такий приємний бонус). Також сподобались продавці які подзвонили і розповіли всі нюанси лампи
- Достоинства:
- 66 світлодіодів, вентилятор, гарно сушить
- Гліб Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: UV-LIGHT. Цвет изделия: Белый
Жінці подобається. Подовжувач у подарунок. Сушить гарно .
- Продавец UV-LIGHT
Дуже приємно, що Вам лампа сподобалася. Дякую за відгук і гарного Вам дня.
- НаталіяОтзыв от покупателя. Продавец: UV-LIGHT. Цвет изделия: Белый
Чудова лампа, сушить все. Задоволена на всі 100%. Рекомендую не тільки лампу, а й продавця, який надав вичерпну інформацію і корисні рекомендації.
- Достоинства:
- Сушить будь-який матеріал швидко, є пам'ять і вентилятор.
- Недостатки:
- Немає.
- Світлана М***Отзыв от покупателя. Продавец: UV-LIGHT. Цвет изделия: Белый
Сушить все(заради чого і замовляла)
Дуже доречний додатковий шнур.
Безшумний вентилятор.- Достоинства:
- Швидко сушить, не пече, тихо працює
- Недостатки:
- Поки не помітила
- Вікторія К***Отзыв от покупателя. Продавец: UV-LIGHT. Цвет изделия: Белый
Все сподобалось. Сушить добре, вентилятор справді працює тихо. Додатковий шнур дуже доречно там. Зручно дістати до іншої розетки, яка далі знаходиться від робочого місця. Рекомендації найкращі. Все подобається. Сподобалось, що продавець пише поради для використання лампою. Це похвально в їхній роботі і ставлення до покупців.
- Достоинства:
- Все сподобалось. Сушить добре, вентилятор справді працює тихо. Додатковий шнур дуже доречно там. Зручно дістати до іншої розетки, яка далі знаходиться від робочого місця. Реколекції найкращі. Все подобається. Сподобалось, що продавець пише поради для використання лампою. Це похвально в їхній роботі і ставлення до покупців.
- Евгения К***Отзыв от покупателя. Продавец: UV-LIGHT. Цвет изделия: Белый
Доброго дня! Дуже гарна лампа, вже використала. Вона дуже проста в експлуатації. Це не перша моя лампа. Дуже гарно та швидко сушить. Вентилятор майже безшумний
- Недостатки:
- Немає
- ЄвгенОтзыв от покупателя. Продавец: UV-LIGHT. Цвет изделия: Белый
Дякуємо. Заказ прийшов швидко , продавець дуже компетентний . Лампи якісні . Рекомендую.
- Достоинства:
- Рекомендую
- Недостатки:
- Немає
- Софія Д***Отзыв от покупателя. Продавец: UV-LIGHT. Цвет изделия: Белый
Рекомендую тим кому надоїли недосушені лаки та висока температура при полімеризації
- Достоинства:
- Швидко сушить, не пече, тихо працює, гарно виглядає, просушила найскладніший чорний
- Недостатки:
- Поки не помітила
- Ганна Г***Отзыв от покупателя. Продавец: UV-LIGHT. Цвет изделия: Белый
Лампа супер! Легесенька,потужна,місця вистачає на дві ручки. Має памʼять таймеру,що трішки полегшує роботу майстра. Користуюсь декілька днів і поки дуже задоволена покупкою. Однозначно рекомендую!
- Достоинства:
- Памʼять таймеру,дисплей з відліком часу
- Недостатки:
- Відсутні
- Леся П***Отзыв от покупателя. Продавец: UV-LIGHT. Цвет изделия: Белый
Лампа дуже сподобалась.Зручна в використанні,потужна,сушить добре,датчик руху спрацьовує добре,вентилятор не дуже шумний працює добре.Я задоволена покупкою.
- Продавец UV-LIGHT
Користуйтеся із задоволенням. Дякуємо за покупку.
