- Анастасія А***Отзыв от покупателя. Продавец: OLVO
Товар прийшов зовсім інший майже в двічі дешевший і з гіршими властивостями , тому перш ніж щось замовляти переконайтесь чи товар відповідає дійсності.
- Микита Д***Отзыв от покупателя. Продавец: OLVO
Цей товариш такий потужний, що на першій швидкості треба ставити в дальній кут кімнати. Прийшов з маленьким дефектом, але все швидко виправилось силою пальців. Особисто мені в норму шумний. За свою ціну - пушка.
- Достоинства:
- Потужний; - добра якість; гарніше виглядає ніж пластмасові «колеги».
- Недостатки:
- -
- Игорь Щ***Отзыв от покупателя. Продавец: OLVO
На жаль, моє замовлення у цього продавця було вкрай неприємним досвідом. Відправлення товару затягнулося на декілька днів, і лише після численних спроб зв'язатися з продавцем і звернення до Rozetka, я нарешті отримав свій товар. Рекомендую бути обережними при здійсненні покупок у цього продавця.
- Достоинства:
- Вентилятор гарної якості
- Недостатки:
- Відсутність оригінальної упаковки. Комплектуючі були насипом в простій коробці
- Михайло Г***
Нажаль, відчуваю, що у мене буде та ж сама ситуація((( заявка прийнята, але на НП не відправляють(
- Андрей И***Отзыв от покупателя. Продавец: OLVO
1. Долгая доставка 7 дней.
2. Настольную подставку к вентилятору дали из частей которые невозможно собрать (должны быть зеркальные, дали идентичные части)
3. Комплектные болты не подходят для настольной подставки.- Достоинства:
- Сильный поток воздуха, работает переключение скоростей.
- Недостатки:
- Качество материалов - об металлические части можно порезаться (не берите если возможен контакт с детьми, даже защитной сеткой можно порезаться) пластик с заусенцами.
- Аліна Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: OLVO
Купила та відправила батькам. Вентилятор справний, простий у використанні та дуже добре справляється зі своєю задачею. Батьки задоволені.
- Катерина Л***Отзыв от покупателя. Продавец: OLVO
Отримали повний комплект, всі деталі на місці. Вентилятор чудовий. Дякуємо!
- Федор Л***Отзыв от покупателя. Продавец: OLVO
Потужний вентилятор. Ніяких мінусів.
- Ксенія Г***Отзыв от покупателя. Продавец: OLVO
Хороший вентилятор. Працює на відмінно! Все супер.
- Ольга М***Отзыв от покупателя. Продавец: OLVO
Доброго вечора, товаром не задоволені.Товар прийшов у звичайній коробці, без інструкції для збору.Мілкі деталі були у пакеті з під нової пошти.Невистачає деталі ( відсутня одна палка), зібрати як на стіл не виходить так як відсутня деталь.
- Недостатки:
- Не рекомендую
- Андрей М***Отзыв от покупателя. Продавец: OLVO
Прийшов дуже швидко. Вентилятор потужний, навіть ДУЖЕ ПОТУЖНИЙ. Але шумноватий.
- Достоинства:
- Дуже потужний навіть на перший швидкості обдуву. Можно смонтувати як настільний та як підлоговий.
- Недостатки:
- Шумноватий, немає інструкції по зборці в комплекті.
- Продавец OLVO
Доброго дня. Вдячні Вам за відгук! Для наших покупців дуже важлива Ваша думка. З задоволенням пропонуємо Вам переглянути інші товари в нашому магазині та будемо раді Вашим замовленням. Приємних та корисних покупок!
- Дана У***Отзыв от покупателя. Продавец: OLVO
Потужний вентилятор і доволі легко збирається. Рекомендую!
- Продавец OLVO
Доброго дня. Вдячні Вам за відгук! Для наших покупців дуже важлива Ваша думка. З задоволенням пропонуємо Вам переглянути інші товари в нашому магазині та будемо раді Вашим замовленням. Приємних та корисних покупок!
- Ольга П***Отзыв от покупателя. Продавец: OLVO
Нарікань немає. Опис товару точний, сам товар відповідає зазначеній інформації. Мені все сподобалось, можу порекомендувати всім!
- Продавец OLVO
Доброго дня. Вдячні Вам за відгук! Для наших покупців дуже важлива Ваша думка. З задоволенням пропонуємо Вам переглянути інші товари в нашому магазині та будемо раді Вашим замовленням. Приємних та корисних покупок!
- Елла О***Отзыв от покупателя. Продавец: OLVO
Працює добре, комплектація повна. Вентилятор сам якісний, без дефектів. Можна брати! Рекомендую.
- Продавец OLVO
Доброго дня. Вдячні Вам за відгук! Для наших покупців дуже важлива Ваша думка. З задоволенням пропонуємо Вам переглянути інші товари в нашому магазині та будемо раді Вашим замовленням. Приємних та корисних покупок!
- Артем Б***Отзыв от покупателя. Продавец: OLVO
Хороший и бесшумный вентилятор. Всем доволен. Огромное спасибо.
- Продавец OLVO
Доброго дня. Вдячні Вам за відгук! Для наших покупців дуже важлива Ваша думка. З задоволенням пропонуємо Вам переглянути інші товари в нашому магазині та будемо раді Вашим замовленням. Приємних та корисних покупок!
- Олександра Б***Отзыв от покупателя. Продавец: OLVO
Чудовий вентилятор. Працює добре. Спасибі)
- Продавец OLVO
Доброго дня. Вдячні Вам за відгук! Для наших покупців дуже важлива Ваша думка. З задоволенням пропонуємо Вам переглянути інші товари в нашому магазині та будемо раді Вашим замовленням. Приємних та корисних покупок!
- Михаил С***Отзыв от покупателя. Продавец: OLVO
Видминно
- Продавец OLVO
Доброго дня. Вдячні Вам за відгук! Для наших покупців дуже важлива Ваша думка. З задоволенням пропонуємо Вам переглянути інші товари в нашому магазині та будемо раді Вашим замовленням. Приємних та корисних покупок!
- Сергій М***Продавец: OLVO
Другий раз заказую у цього продавця вентилятор.
Перший раз у тому році: вибачте, продали більше, ніж залишок на складі.
Вдруге: випадково натрапив у списку старих замовлень і вирішив перезамовити...
Надіслали взагалі незрозуміло якусь модель у розваленому (як зі сміття) ящику. Я спочатку не планував оглядати товар, а в останній момент вирішив глянути, що всередині. І зрозумів, що мало не влип.
Для себе остаточно вирішив, що у цього продавця нічого більше не замовлю. - НиколайПродавец: OLVO
Вентилятор с алюминиевым пропеллером , который естественно во время транспортировки погнулся так как вентилятор поставляется в большой квадратной коробке и все детали лежали насыпью .
Выровнять идеально, пропеллер не возможно,потому после сборки он вибрировал от расцентровкии и был оставлен . Деньги вернули , осадочек остался.
Обязательно проверяйте в пункте доставки на целостность деталей - упаковка - "насыпом"- Достоинства:
- Не смог оценить .
- Недостатки:
- Алюминиевый пропеллер - если погнеться,то печаль .
