- Олег Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Після двох років користування дійшли руки заміряти температуру, і хочу сказати що в холодильній камері він недоохолоджує, температура на 4 режимі 8.8 градуси на нижній полиці. Тим же градусником заміряв у іншого виробника там було на 3 режимі 4.9 градуси на середній полиці.
- Недостатки:
- Погано охолоджує
- Майя К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Все супер!
- Андрій М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хороший холодильник
- Достоинства:
- Легкий і Компактний
- Недостатки:
- поки немає
Представник брендуДобрий день, Андрій! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.
- Інна Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Конденсат остаётся в холодильнике, приходится вымакивать постоянно. Пробовали проволокой пробить,на половине упирается в что-то твёрдое.
- Достоинства:
- Нет
- Недостатки:
- Конденсату некуда стекать
- Іван В***
Это лед, в холодильнике перемерзает дренаж. Вызывал мастера, сказали не гарантия, надо размораживать. Я промываю это гарячей водой чтобы растопить лед, иногда хватает на месяцы, иногда на пару дней. Сделал инструмент из шприца и шланги от системы, сначала выкачиваю воду а потом закачиваю\выкачиваю гарячую, занимает 5минут
Представник брендуДобрий день, Інна! Спробуйте повністтю розморозити холодильник для усунення проблеми. Але оскільки це модель холодильника має статичну систему охолодження, то наявність на задній стінці невелікої кількості конденсату є нормальним явищем.
- Віталій П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Доброго дня! Кур'єр сказав що вони не заносять товар на ділянку і в квартиру, тільки до дверей, така вимога Розетки. Прийшлося за це доплатити. Тобто габаритний товар виставляють з машини, а покупець має робити з ним що хоче. Крім того, холодильник не виставляється по рівню, це має робити покупець. Перший раз з цим стикаються, навіть у Розетці. Нажаль на сайті цю інформацію не бачив. Наступного разу буду купувати габаритну побутову техніку у іншому магазині.
- Достоинства:
- По товару нарікань немає.
- Недостатки:
- Доставка.
- Руслан Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Придбали цей холодильник 12.08.2022р. Він повністю відповідає нашим очікуванням. В першу чергу вражає його місткість. Розділення на дві камери дозволяє зручно організувати зберігання продуктів, зберігаючи порядок і легкий доступ до всього. Зручне регулювання полиць і відділення для овочів і фруктів. Дизайн та габарити холодильника дуже зручні. Гарно впишеться на дачі або в маленькій квартирі. Тиха робота – ще один плюс, особливо вночі. За рік, пережив дуже багато відключень та перепадів напруги. Загалом, дуже задоволені своїм вибором
- Достоинства:
- Якісний, надійний, зручний, порівнянно не дорогий
- Недостатки:
- За рік і три місяці - не виявлено
Представник брендуДобрий день, Руслан! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.
- Владислав К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купили, он у нас уже считай больше года и все работает хорошо, пережил и перенес все резкие отключения электричества в прошлом году и тд.. На данный момент мы им довольны на все 100%
- Достоинства:
- Дешевый, хорошо морозит даже на 1-м делении мощности, морозильная камера снизу, можно при желании сменить в какую сторону будет открывать дверь
- Недостатки:
- Не самый тихий, слышно, что он работает, но особо не создает дискомфорта
Представник брендуДобрий день, Владислав! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.
- Олег Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Трохи ричить, старався виставити, добився максимум того що при запуску ричить компресор 2с, потім тихо. А так працює нормально.
- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Лишній звук компресора при запуску
Представник брендуДобрий день, Олег! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті. Так, дійсно, звичайні компресори не інверторного типу при кожному запуску видають голосніший звук.
- Ольга К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Вузенький,для маленької родини,тихенький.
- Недостатки:
- Немає
Представник брендуДобрий день, Ольга! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.
- Копиевский С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хороший холодильник на свои деньги, не шумный, немного намерзант задняя стенко в виде капель, но со временем все стекает в задний лоток.
- Достоинства:
- Не прихотлив, не высокая цена
Представник брендуДобрий день, Сергій! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті. Наявність намерзання у вигляді крапель, чи вологості на задній стінці холодильника є нормальним явищем для статичної системи охолодження.
- Світлана Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Работает замечательно! Я решила оставить отзыв, т к. пару дней назад перечитала кучу отзывов ,спасибо тем, кто пишет, не ленится, холодильником довольна, доставка бесплатная, только оказывается новый холодильник нельзя включать сразу же, я случайно узнала, будьте внимательны , 3-6 часов подождать надо после перевозки, иначе может сгореть мотор.
- Достоинства:
- Цена
- Недостатки:
- Пока нет, надеюсь не будет)
Представник брендуДобрий день, Світлана! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.
- Світлана Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Спасибо большое Розетке! Всё вовремя! Холодильник работает, я рада!
Представник брендуДобрий день, Світлана! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.
- Євген П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Привезли, підключив холодильник, постояв ніч і до ранку набрав необхідну температуру прохолоди, працює задовільно, трішки шумить але не критично, на задній стінці протягом дня намерзає лід (не багато) потім він тає та вода стікає в ящик ззаду холодильника і там випаровується, так мабуть працює крапель на система охолодження.
Представник брендуДобрий день, Євген! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті. Ви все вірно зрозуміли, невелике намерзання або краплі вологи на задній стінці це нормальне явище для холодильників із статичною системою охолодження.
- Оксана К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Все жахливо . Привезли не робочий холодильник . Повернути не можу .
Дозвонитись не можливо .
Відношення та сервіс ЖАХ .
.- Ірина
Представник брендуДобрий день, Оксана! Чи пробували Ви звертатись на гарячу лінію підтримки Розетка? Офіціною підставою для поверення товару є акт на списання від сервісного центру. Чи звертались Ви до сервісного центру?
- Дмитрий К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Отличный товар, родителям понравился
- Достоинства:
- Компактный, выглядит отлично
- Недостатки:
- Не обнаружено
Представник брендуДобрий день, Дмитро! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.
- Олександр І***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Відмінна якість. Під час блекаутів показав себе з найкращого боку. Ніякого наморужування.
Представник брендуДобрий день, Олександр! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.
- Юля К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Так так я сейчас переселенка, приходиться снимать квартиру, а тут нет холодильника, а на улице лето, поэтому пришлось приобрести. Холодильник обычный, ничего особенного. Дома остался Индезит, вот его оценю на 5 баллов, сейчас ему и цена, он и холодит отлично и нет воды или льда на задней стенке, а тут за такую цену обычный холодильник. Если уже брать для себя то я бы порекомендовала бы добавить и купить что либо по существенее
- Достоинства:
- обычный холодильник
- Недостатки:
- на задней стенке постоянно вода, сделаешь немного больше, тогда лед, шумноват
Представник брендуДоброго дня, Юлія! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті. Придбана Вами модель холодильника має класичну, статичну систему охолодження. Тому наявність крапель вологи або легкого намерзання на задній стінці є нормальним явищем. Повна відсутність вологи чи намерзання на задній стінці буде тільки в холодильниках із системою No-Frost.
- Юрій Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Холодильник нормальної якості. За цю ціну просто бімба. Гарантія 36 місяців на компресор це дуже добре.
- Достоинства:
- Невисока ціна, якісний товар
- Недостатки:
- Не виявив
Представник брендуДобрий день, Юрій! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.
- Олексій Є***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Користуюсь цим холодильником вже 5 місяць,працує чудово,холодить теж. Дякую за якісній холодильник)
Представник брендуДобрий день, Олексій! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.
- ДенисОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Придбаний на заміну старого. Холодить і зберігає холод добре.
- Недостатки:
- Ручка відкривання знаходиться низько, розміщенна незручно. При включенні видає звуки. Холодильник малуватий
Представник брендуДобрий день, Денис! Дякуємо за ваш вибір та відгук на сайті.
- Едуард М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Підходить по габаритами, працює добре
- Достоинства:
- Підходить по габаритами, працює добре
- Недостатки:
- Не має
Представник брендуДобрий день, Едуард! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті.
- Тимошенко Ю***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Не холодить ( максимальний режим холоду 5- видає 8 градусів).
Вода на стінці , буває лід.
Голосний- не двигун, а вся система охолодження .
Не зручно відкривати - низько розташовано виїмку для руки. На фото видно. - Тимошенко Ю***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купили холодильник - менше доби користуюсь. Холодить він погано. Стінка задня - то мокра то в льоді. Поклала градусник всередину. Та на максимальному режимі 5, видає температуру найнижчу 6 градусів, деякі полки -8 градусів. Борщ на третій день вже не придатний буде. Шум радянського холодильника- бурчить щось та підспівує двигуну. Відкривання дверей - не зручно для високої людини: захват на відкриття -низ дверцяти , що нижче рівня долоні.
- Достоинства:
- -
- Недостатки:
- Це не холодильник. Буду оформлювати повернення.
Представник брендуДоброго дня, Юлія! Нам прикро, що Ви отримали негативний досвід у користуванні нашим приладом. Справа в тому, що неравномірне розподілення температури в холодильній камері, та наявність льоду або мокрої задньої стінки пояснюється тим, що ця модель холодильника має звичайну статичну систему охолодження ( це є нормальним явищем для цієї системи ).
- Олексій Є***
Вам швидше за все не пощастило, і близько немає всього того, про що ви пишите. Можливо, у вас бракований холодильник або завищені вимоги до виробу.
- Олексій Є***
Холодильником користуємося вже майже 2 місяці,нарікань немає що по роботі двигуна,що за ступенем холоду.
- Едуард М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Добре працює. Своєчасно доставили.
- Достоинства:
- Добре працює
- Недостатки:
- Не має
Представник брендуДобрий день, Едуард! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті. Нехай працює довго!
- HelgaОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Ок. Звичайний холодильник. Працює нормально.
Представник брендуДобрий день, Helga! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті. Нехай працює довго!
- Виктор Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Все влаштовує. Працює добре
- Достоинства:
- ціна/якість
- Недостатки:
- Не виявлено
Представник брендуДобрий день, Віктор! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті. Нехай служить довго!
- Усенко Е***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хороший холодильник, вместительный. Пока претензий нет
- Достоинства:
- Недорогой
- Недостатки:
- Не обнаружили
Представник брендуДобрий день, Єкатерина! Дякуем Вам за Ваш вибір, та відгук на сайті. Приємного користування!
- Слава Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хороший вариант за свои деньги!
- Достоинства:
- Отлично холодит, внешний вид, цена
- Недостатки:
- Для семьи будет мало места, шумновато работает
Представник брендуДобрий день, Слава! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті. Нехай працює довго!
- РоксоланаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже хороший холодильник
Представник брендуДобрий день, Роксолана! Дякуємо за Ваш вибір та відгук на сайті. Нехай працює довго!
- Майя Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Холодильник стильный, вместительный и при этом довольно компактный.
- Достоинства:
- Современный дизайн - прекрасное дополнение к современной кухне
- Недостатки:
- Отсутсвуют
- Елена С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Покупали 6 месяцев назад. Выбирали долго и остановились на этой модели. Очень даже приличный вариант за эти деньги. Так как покупали маме в село, оформили "премиум" за 399 грвн, так как везти 40 км от города.Холодильник привезли, занесли, распаковали бесплатно. Холодильник удобный. Мама довольна холодильником, а мы обслуживанием
- Достоинства:
- Цена-качество.
- Алла С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
гарний холодильник
- Александр К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Зимой сдох бойлер, а летом холодильник.Действовать нужно было быстро.Бюджет 7000 грн.Семья двое взрослых и трое детей.Мониторила по всем сайтам.Сравнивала модели, характеристики,цены, отзывы.А впереди выходные и праздники ((( А на улице и дома жарааа... Взвесив за и против решили рискнуть и заказали именно эту модель и фирму.
Большое спасибо розетке за быструю доставку! Прислали подтверждение заказа. Позже прислали на Вайбер ,смс на телефон и на Эл.почту номер курьера .Созвонилась для уточнения времени доставки. Приехали ребята четко по времени, вызвали на улицу для осмотра товара, выдали чек ознакомится. Занесли на 5 этаж и прямо на кухню. Сказали как распаковать и когда можно подключить ( не ранее чем через 4 часа после доставки). Доставка 59грн + этаж 50 грн( если товар тяжелее 50 кг). Всё упаковано и заклеено скотчем. Мы очень рады новой покупке. Спасибо Rozetke! Надеемся прослужит долго))
Придём покупать газовую плиту)) теперь только тут! Рекомендую розетку и холодильник!- Достоинства:
- Компактный, белоснежный,супер тихий, вместительный,в морозилке ящики большие,плотное закрывание дверей
- Недостатки:
- Короткий шнур,тусклое освещение
- СергейОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
привезли без проблем занесли в квартиру в целости и сохранности. Только на сайте написано что бесплатная доставка а по факту за доставку платил. Жду обьяснений от розетки.
- Достоинства:
- Компактный вместительный
- Недостатки:
- Регулируется только верхняя полка остальные нет
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання
- Матвій Б***
А за скільки доставка?
- Ася Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
отличный и вместительный для небольшой кухни
- Достоинства:
- цена качество размер стабилизатор напряжения
- Недостатки:
- нет
- Алиса С***Продавец: Rozetka
Категорично не рекомендую! гарантійний термін не відслуговує, а гарантійне сервісне обслуговування просто жахливе. Я би сказала ніякого. Краще купувати щось інше, нехай дорожче, але більш надійне.
- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- Неякісний. Гарантійне обслуговування паскудне
Представник брендуДобрий день, Аліса! Нам прикро, що Ви отримали негативний досвід від користуванням нашим приладом. Для остаточного виявлення та усунення Вашої проблеми, будь ласка, опишіть все в чат-боті на нашому офіційному сайті&
