Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Холодильник Beko RCSA 350K 21W (opt_38284-3)

Код:  313371664
Оценка пользователей 0/5
на основе 4 отзыва
  • 5 звезд
    0 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Кирилл С***
    Продавец: Rozetka

    Все гуд, работает тихо, места достаточно на семью из 4 человек

  • Юрий Л***
    Продавец: Rozetka

    нарахунок надійності рекомендую, в матері холодльник 15 років працює без нарікань + морозиловка 8 років також все супер, особисто в мене подібний 6 років робота без нарікань.

    Достоинства:
    Працює вже 6 років, в матері вдарила блискавка в будинок пів техніки погоріло, а беко працюе
    Недостатки:
    слабкі полки в холодильнику
  • Ігор
    Продавец: Rozetka

    Можливо мені просто такий попався, але ,що є те є.

  • Ігор
    Продавец: Rozetka

    Куплений не в розетці .Був придбаний замість холодильника Атлант ,який чесно відпрацював своїх десять років і один місяць, і почав плавно переходити в світ інший.Два рази проводились реанімаційні заходи, але особливого результату вони не дали.Тому було вирішено придбати новий.Чому Beko? Тому що Атлант вже був.Що перше рочарувало ,- якість збірки. Видно, наші сусіди румуни були сильно змучені .Був не закріплений кронштейн кріплення компресора до корпусу холодильника, просто не докручені саморізи .Власник магазину доводив, що крива підлога, щоб довго не мучитись, довелось тикнути пальцем.Далі були пояснення про дуже погану дорогу між Румунією і Україною, що в процесі доставки все відкрутилось. Дороги в нас, звичайно, погані, але вони тут не причім.
    Шум- це окрема тема.Якщо Ви не були на морі, не переживайте: після придбання холодильника Ви періодично будете слухати шум приливів та відпливів, шурхіт моря, а також шум води в каналізіційних трубах.Був навіть крик чайки ,але після того, як власник магазину взяв викрутку в руки і дотягнув саморізи, вона покинула нашу квартиру, сподіваюсь, що надовго.
    Одним словом, оцінка -тверде три. Поки що працює, надіюсь надовго. Періодично турбує "внутрішній голос",який говорить: " А раптом брати румуни там ще щось недокрутили..." Комусь рекомендувати щось не хочеться.Дуже хотілося б ,щоб даний відгук прочитав представник фірми Беко , просто так, як говорив знаменитий почтальйон Печкін ," в целях повышения образованности..." Шкодую, що не зробив відеорозпаковку. З повагою -щасливий власник нового холодильника фірми "Веко"

    Достоинства:
    Сучасний дизайн.Досить велика морозильна камера.
    Недостатки:
    Шумний ,збірка бажає бути кращою.
    • Ольга

      Мы купили здесь, в работе больше года, не жалуюсь.

    • Гость.

      Вот выбирают подешевле и ...куча претензий. Почему не BOSH за 27000гр или LG за 16000?

    • Олег

      потому, что есть разные возможности,
      у меня холодильник до 10 к и вполне устраивает,
      в данном случае идет обсуждение товара, а не ценовой полит.