Мужские часы Carnival Sappfire Silver

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Мужские часы Carnival Sappfire Silver 5

#44933730
Уже купил
Ношу пів року, перед сном не знімаю, під воду не пхаю, але руки мию разом з ним, скло по ходу так і тверде, враховуючи те що я роблю на будівництві, подряпин ще не зробив це мене улибнуло :)
Достоинства: Гарний
Недостатки: Ще не було
#44921280
Уже купил
Заказ приехал быстро, часы в хорошем качестве
Достоинства: Цена
Недостатки: Инструкция положили не по модели
#33442617
Уже купил
Довольно неплохие часы. Смотрятся на руке под строгиий внешний вид очень презентабельно.
Достоинства: Красивый внешний вид.
Недостатки: Не сапфировое стекло.
#33198852
Уже купил
100% пользователей считают этот отзыв полезным
На час написання відгуку користуюся годинником місяць. Про точність - протягом місяця ніби не відставав і не поспішав.
Щодо додаткових функцій: 1) дата - числа автоматично переключаються, тільки на початку місяця треба в ручну перевести на 01 число, бо днів у місяці чомусь 38; 2) з днями проблем немає, переключаються автоматично; 3) місяці перемикаються в ручну, проблем не повинно бути, оскільки на початку місяця все одно треба налаштувати число місяця).
Годинник з автозаведенням, вдягаю зранку ввечері знімаю, якщо не носити працює десь півтори-дві доби, на другу бажано або поносити, або завести, одного разу на вихідні не вдягав, механізм зупинився. До цього носив Orient працював без заведення довше.
Позолота на корпусі і на браслеті не витирається, проте користуюсь мало часу, будуть якісь зміни постараюся відписати. Аналогічно зі склом подряпин поки не має, ношу акуратно, але час покаже. В описі вказано, що скло сапфірове, не впевнений швидше за все мінеральне.
Годинник з металічним браслетом важить достатньо, тому на тонку кисть мабуть не підійде. Масивіні кнопки можуть тиснути в руку при згинанні кисті, якщо сильно укоротити браслет (що можна доволі просто зробити самому). Механізм защіпання виглядає надійно.
Годинник прийшов швидко в фірмовій дерев'яній коробці з подушечкою, повністю обклеєний плівкою, з гарантійним талоном і китайськомовною "макулатурою". Проте перед тим замовляв іншу модель (продавець даної моделі і ту яку замовляв попередньо не Розетка) представник магазину зв'язався і сказав, що товар прийде через 2-3 дні, але його не було більше двох тижнів. Писав у службу підтримки Розетки відповіли швидко, що звернення направлено продавцю і він зв'яжеться, але ніхто вже не зв'язувався, просто пізніше замовлення було скасоване у зв'язку з відсутністю товару не складі. До слова пізніше дзвонили з Розетки (служба контролю якості, чи щось таке) і перепитували чи задоволений сервісом при замовленні. На розетці замовляв вже багато, в принципі при виникненні якихось проблем консультанти швидко допомагали.
Надіюся відгук був корисним, перепрошую за якість фото
Достоинства: Зовнішній вигляд, точність
Недостатки: Суттєвих поки не виявлено, на початку місяця треба вручну переводити дату.
#25634815
Работают супер.
Достоинства: цена, качество, точный ход
Недостатки: разве что в месяце забито больше дней, с начала месяца нужно ставить первое число.
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!