Давно дивилася на цю помпу, але все шкодувала грошей, оскільки є і більш доступні варіанти на ринку, але за дуже короткий період замінивши 3 дешевих помпи, вирішила "розкошелиться" і не шкодую абсолютно. Працює справно, заряд тримає днів до 10, дуже тиха і зручна у використанні. Дякую!
Це бомба. Дуже стильна штука) трохи сумнівалась бо матеріал «картон» (пресований і водостійкий не багато про шо мені казало) але це виявилась доволі міцна конструкція. Я задоволена на всі 100%. Дякуюююю
Користуємось десь близько тижня, вона трохи гучніше, ніж я сподівалась, але набирає досить швидко (в порівнянні з моєю старою взагалі агонь), носик складається, що дуже практично, так як кішка любила тертись об носик помпи
І вже тиждень без підзарядки працює, а наскільки загалом хватить, не знаю
Сьогодні перший раз пішла по воду з новою ручкою,на зворотньому шляху бутиль впав, ручка залишилась в мене в руцітаке собі. Сині пластикові заглушки подобались більше, там конструкція що сама не розпадеться, в цих воно просто надівається та ніде нема ніякого пазу,щоб зафіксувати.
Начиталась відгуків і очікувала, що помпа приїде і спадатиме з бутля, торохтітиме як трактор і набиратиме воду 40 років.
Реальність:
1) під час роботи шумить на рівні із електрочайником, по звуку схожа на тример для бороди
2) набирає 1,6л приблизно за 30-40 секунд. Класична механічна помпа справляється не те щоб сильно швидше.
3) трубка довга і дістає до дна 19л бутля, 100% викачає всю воду. Нюанс: трубка суцільна і довга, помити йоршиком не вдасться. Я замочувала у теплій воді з миючим на ніч - неприємного запаху і смаку немає.
4) одразу після покупки заряджалась десь годину (за адекватність шнура із комплекту не ручаюсь, заряджала своїм)
І вже тиждень без підзарядки працює, а наскільки загалом хватить, не знаю
Реальність:
1) під час роботи шумить на рівні із електрочайником, по звуку схожа на тример для бороди
2) набирає 1,6л приблизно за 30-40 секунд. Класична механічна помпа справляється не те щоб сильно швидше.
3) трубка довга і дістає до дна 19л бутля, 100% викачає всю воду. Нюанс: трубка суцільна і довга, помити йоршиком не вдасться. Я замочувала у теплій воді з миючим на ніч - неприємного запаху і смаку немає.
4) одразу після покупки заряджалась десь годину (за адекватність шнура із комплекту не ручаюсь, заряджала своїм)