Стиральная машина узкая LG FH0C3LD

Написать отзыв _
По дате

Отзывы покупателей о Стиральная машина узкая LG FH0C3LD 102

Самые полезные отзывы

#21531457
Уже купил
72% пользователей считают этот отзыв полезным
Купив її 24 жовтня з безкоштовною доставкою і 9 кг персілу. Покупкою дуже задоволений. Коли прийшов отримувати у відділення Н.Пошти - злегка був вражений - коробка була здоровенна - більшою, ніж я собі уявляв і дуже важкою. Заледве виніс її на 4 поверх (з другом). Коробку знімати було зручно: поклав пралку набік, і зняв дно упаковки (картон з пінопластом; знімається легко) разом з пакувальною пінопластовою вставкою у центрі днища пралки. В дні цієї упаковки був ключ для регулювання ніжок. Викрутив 4 транспортувальні болти, прочитав інструкцію і підєднавши водопровідну воду і відвід використаної води - запустив пралку з половинною дозою порошку, щоб промити її від заводських забруднень. Працює тихо. Вкінці процесу музичне повідомлення про завершення роботи. Сьогодні прав 5 кг одягу - все таксамо: тиха робота (в т.ч при віджимі при 1000об працює не голосно), шум лише при заливі води і інколи хлюпіт одягу всередині. Впринципі, я не знаю навіщо пралці багато функцій-програм з прання... Мені достатньо програм "бавовна", "швидке прання", "делікатне прання", "пухова ковдра", "віджим з полосканням" і це все зі зливом води чи без (якщо воду не зливати - речі не помнуться, якщо їх заплановано невідразу виймати з пралки. Спортивне взуття я перу разом з одягом.
На мій погляд, важливі моменти з цією пралкою такі:
- час прання залежить від к-сті завантаженого одягу і температури поступаючої води (цим досягаєтья економія води і електрики);
- шум при пранні збільшується якщо барабан завантажений довеху. якщо заповнення троошки менше - шуму менше;
- надається перевага сухим порошковим пральним засобам;
- дуже легка в управлінні. Екран взагалі НЕ ПОТРІБНИЙ. Єдине, коли він може стати потрібний - це при індикації на ньому несправностей пристрою. Хоча пралці використовується SmartDiagnosis - опція самодіагностики: треба встановити на телефон спец додаток з ГуглМаркета, натиснути на пралці декілька кнопок і піднести до неї мікрофон телефону. Після такої "розмови" пралки з сервісн.центром власнику пралки треба відновити розмову з агентом цього центру.
- розетка має бути тільки заземлена; якщо такого нема - "запросіть кваліфікованого спеціаліста для проведення потрібних робіт"(с);
- розетка для підключення пралки має бути строго окрема (без додаткових виходів і розгалужень). Трійники і подовжувачі - заборонені.
- після прання завжди виймайте вилку з розетки(с);
- штепсельна вилка має бути встановлена так, щоб завжди була доступною;
- навколо машини не має бути паперу, пуху, ганчірок, легкозаймистих матеріалів;
Середньорічне прання (220 стандартних циклів прання бавовни при 60 і 40 градусів) - 120к.ват/год на рік і 9500л води; в режимі "вимкнено" чи очікування 0,5Вт;
При 8000грн за пралку це 220х5=1100 циклів прання за 5 років (якраз на стільки вона розрахована, а далі почне виходити з ладу), це 8000:1100=7,27грн за одне прання без врахування вартості води, електрики, мийних засобів.
Недостатки: Косяки перекладу в укр.інструкції. Нехило напрягає, що все навкруги виготовлено в Росії: пралки (ця також), ламінат, пральні порошки. Інструкція укр.мовою зроблена з косяками.
РоманУже купил
пардон. Ця пралка виготовлена в Китаї. (ура!)
РоманУже купил
забув. Недоліком є те, що після прання в гумовому ущільнювачі "дверки" залишається вода, і її треба вибирати звідтам ганчіркою. В батьків є "Ардо" (я сам 20 років тому привіз її з польщі; служить до тепер. Обпирає три квартири: батьків, сестри, мою; за 20 років роботи була лише заміна ремня) - вода в резинці не збирається.

Все отзывы

#35207366
Уже купил
Майже за рік щоденного використання жодних проблем не виникло.
Достоинства: Бренд
Недостатки: Не знайдено
#33735003
Подскажите, можно ли у этой модели снять верхнюю крышку, что бы машинка стала ниже? Спасибо.
Достоинства: Всем довольна
Недостатки: Пока не заметила
#33070470
Уже купил
Машинкой пользуемся почти два месяца. Отличный вариант "рабочей лошадки". Очень тихо работает. Все замечательно. Мы очень довольны. Основные операции есть, нет индикации времени, но и на старой нашей машинке не было, поэтому мы и не страдаем из - за этого.
#31760790
Уже купил
Достоинства: Проста
Недостатки: Нема дисплея
#31557742
Прекрасная стиралка, купили после неудачного опыта приобретения обычной стиралки с ремнём. после неё LG показалась идеалом! Дизайн спокойный и можно поставить её спокойно хоть в ванной хоть и даже в кухне, она одинокого хорошо смотрится и там и там. Я довольна покупкой! Рекомендую!
Достоинства: Цена/качество
Недостатки: Нет
#31528438
100% пользователей считают этот отзыв полезным
Вопрос к представителям фирмы - возможна ли установка под столешницу ( снятие верхней крышки) ?
#30868856
Уже купил
в користуванні менше тижня. їй довелося прати багато - кілька раз на день, назбиралося =) . поки що політ нормальний.
слід уважно виставити по рівню у всіх 3 площинах
Достоинства: легко встановлюється і підключається, дуже тиха, чудово відпирає всі речі, наявних програм достатньо
Недостатки: дводиться витирати залишки води з ущільнювача, блокування від дітей не поширюється на кнопку виключення
#30827984
Відмінна пральна машина, радує низький рівень шуму і відсутність сильної вібрації. Користуюся режимом швидке прання, задоволена якістю прання. Машинка зайняла менше простору, ніж стара з ремінним приводом. Дуже зручний дисплей, видно цикли прання і час. Звуковий сигнал нагадає про закінчення прання. 1000 оборотів дозволяють віджати пуховики і ковдри практично до сухого стану. Рекомендую, надійна машина.
SergiyУже купил
Який "Дуже зручний дисплей, видно цикли прання і час" ? В цій моделі немає дисплея. Тільки світлові індикатори.
cameron201336
Возможно ошибся
#30797000
Уже купил
Покупал для мамы, она довольна.
Мне не хватает таймера - сколько осталось до конца стирки, но это есть на более дорогих моделях.
Достоинства: все супер
Недостатки: не хватает таймера сколько осталось до конца стирки
#30782288
У меня стирка каждый день, не очень грязные вещи стираю на 30 минутке. По сравнению со старой менше жрет воды и електрики. Двигатель Прямой привод. Работает тихо. Отстирывает прекрасн.о Замечаний не имею.
Достоинства: Быстрая стирка
Недостатки: нет
Представитель компании
Добрый день!
Данная модель имеет класс энергопотредления А+++(потребление в час 0.85кВт). Потедление по воде при полной загрузке с двойным полосканием 48л, при применении программы Быстро 30 по программе 1 полоскание. Программа Быстро 30- предназначена для слабозагрязненнного белья, температура от 20 -40С, подходит только для повседневной стирки. Спасибо за вопрос.
 
 
 
 
 
Достоинства
Недостатки
Комментарий
Ваше имя и фамилия
Эл. почта или телефон
Эл. почта
Важно! Чтобы Ваш отзыв либо комментарий прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь, пожалуйста, с нашими правилами!

Стиральные машины